TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396854 Teme od strane 25031 Članovi Poslednji član: SylviaHarr

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 08, 2024, 05:47:38 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Misicna masa,pumpanje..  (Pročitano 20785 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #30 poslato: April 09, 2008, 07:52:44 posle podne »

Los trening jako...sagoreces s e samo tako...4 treninga nedeljno max...ne postoji PUMPANJE....Masu radis tako sto uradis trening od 45 minuta i ond aodes kuci da jedes da bi imao od cega da pravis misice...misicima treba odmor...kako da rastu ako ih radis svaka tri dana?
« Poslednja izmena: April 09, 2008, 07:55:05 posle podne od strane Hans » Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
podgoricanin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #29 poslato: April 09, 2008, 07:44:29 posle podne »

Prvi dan:grudi,i po malo noge[prejake su mi,pa nistra pretjerano].
Drugi dan:ramena i ledja.
Treci dan:triceps i biceps,i tako do subote,nedeljom odmaram.
Fokusiram se na masu tj pumpanje pa radim od 6-10 ponavljanja sto sporije po 4-5 serija,zavisno od vjezbe.
nego,pokusacu da nadjem po forumu o toj ishrani po 100puta dnevno..Nikad to nisam radio ali voljan sam da probam ako daje takve rezultate..
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #28 poslato: April 09, 2008, 07:32:40 posle podne »

poenta je da imas wise (kwalitetnih) obroka dnewno (6-8), da bi ubrzao metabolizam i gubio na salu! kapiras?
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #27 poslato: April 09, 2008, 06:38:51 posle podne »

Ja mislim da imam preko 3 obroka da bih imao bar 110 kg jer sam ih i imao prije 2 mjeseca.. sad sam pao na 100kg sa ovakvom ishranom.. zamisli sad ovo:ujutro tunjevina i salata,2 sata odmorim pa trening,posle treninga 2 snicle od bijelog mesa i zelena salata sa bijelim lukom,odmaram pa opet nesto u tom fazonu sa bijelim mesom,pa recimo jaja,pa  opet ono sto je bilo za rucak ali u manjim kolicinama ...i uvece opet tunjevina ? ja bih se pretvorio u cudoviste,jer sa 120 kg ja ne bih bio mnogo debeo nego masu krupan..takva mi je konstitucija.Ali smeta mi prevelika kilaza,ne znam zasto,nekako se osjecam nelagodno.Kad bih znao sto da jedem tj u kojoj mjeri bilo bi super..zato mi je dobro i ovako s obzirom da razvijam misice a pritom i mrsam.
ti ne shvatas poentu...ja imam do 9 obroka dnevno a trenutno radim na definisanju...tj gubim masti...ne razumes princip...znaci zaista ti savetujem da iscitas forum jer moras bas neke osnove da pohvatas oko hrane....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Mr.3d1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34

You fuck with Me,you fuck with the best.

« Odgovor #26 poslato: April 09, 2008, 06:27:41 posle podne »

nisi rekao kakav trening radis,tj program po danima,serije,ponavljanja??
Sačuvana
JA sam SVE sto ti NIKAD neces biti.
podgoricanin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #25 poslato: April 09, 2008, 05:35:47 posle podne »

Ja mislim da imam preko 3 obroka da bih imao bar 110 kg jer sam ih i imao prije 2 mjeseca.. sad sam pao na 100kg sa ovakvom ishranom.. zamisli sad ovo:ujutro tunjevina i salata,2 sata odmorim pa trening,posle treninga 2 snicle od bijelog mesa i zelena salata sa bijelim lukom,odmaram pa opet nesto u tom fazonu sa bijelim mesom,pa recimo jaja,pa  opet ono sto je bilo za rucak ali u manjim kolicinama ...i uvece opet tunjevina ? ja bih se pretvorio u cudoviste,jer sa 120 kg ja ne bih bio mnogo debeo nego masu krupan..takva mi je konstitucija.Ali smeta mi prevelika kilaza,ne znam zasto,nekako se osjecam nelagodno.Kad bih znao sto da jedem tj u kojoj mjeri bilo bi super..zato mi je dobro i ovako s obzirom da razvijam misice a pritom i mrsam.
Sačuvana
MANIAC
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 614

NO SURRENDER

« Odgovor #24 poslato: April 09, 2008, 04:30:36 posle podne »

Citat
PA ja recimo samo doruckujem i rucam,jer moram malo da smrsam,a pored toga idem ujutro u teretanu a uvece na trcanje.. Doruckujem i rucam dosta kvalitetno i u mrvicu manjim kolicinama,ali i to je bas dosta,a sad ne znam smijem li da imam vise obroka do recimo 5-6 sati..i tako to

ja sam juce recimo imao 7 obroka + 1 merica prot. ujutru i 2 posle treninga! :)
ranije sam se hranio kao ti, 2 do 3 puta dnevno i bilo je jako lose, od kada sam poceo da jedem 5-7 puta na dan, kvalitetno naravno
uvek imam idealnu kilazu koja mi je potrebna tako da samo navali na dobru hranu da ubrzas metabolizam i videces kako ce sve biti super.
Sačuvana
''NE MORAS BITI NAJBOLJI, BUDI NAJBOLJI STO MOZES"
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #23 poslato: April 09, 2008, 04:18:23 posle podne »

Treba d aimas 5-6 obroka dnevno bar...nije poenta manje samo jesti,nego jesti pravilno u pravilnim razmacima...Smes tokom celog dana da imas obroke,samo od tvojih ciljeva zavisi kada sta da jedes....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
marko023
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 259

mafija radi mafija nespava

« Odgovor #22 poslato: April 09, 2008, 04:15:57 posle podne »

hmm,cudno ali vise puta sam cuo da kreatin od univerzala "neradi" tj da nije dao nikakve rezultate...ja trenutno pijem od american muslce kreatin monohidrat i super je...jako je jeftin ali je stvarno super...cini mi se da nije ni mikronizvan ali nemogu nista lose da kazem za taj kreatin...
Sačuvana
Nema dobrog treninga bez dobre muzike :)
podgoricanin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #21 poslato: April 09, 2008, 04:12:25 posle podne »

PA ja recimo samo doruckujem i rucam,jer moram malo da smrsam,a pored toga idem ujutro u teretanu a uvece na trcanje.. Doruckujem i rucam dosta kvalitetno i u mrvicu manjim kolicinama,ali i to je bas dosta,a sad ne znam smijem li da imam vise obroka do recimo 5-6 sati..i tako to
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #20 poslato: April 09, 2008, 02:12:33 posle podne »

Sta pricate vi,moguce je istovremeno gubiti masti i dobijati na misicima...ali taj dobitak nije narocito primetan...a i za to treba specijalizovan trening....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
MANIAC
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 614

NO SURRENDER

« Odgovor #19 poslato: April 09, 2008, 02:07:24 posle podne »

da li moras dobro da jedes ?!
kakvo ti je to pitanje druze, uvek moras kvalitetno i dobro da jedes, bez toga dzaba i 100 x-pand proizvoda!
Sačuvana
''NE MORAS BITI NAJBOLJI, BUDI NAJBOLJI STO MOZES"
podgoricanin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #18 poslato: April 09, 2008, 02:03:58 posle podne »

ljudi,prelomio sam,uzimam xpand ili horse power,mada najvjerovatnije Xpand.. recite mi kako se pokazao ,ko je xpand ili hp i `oce li me uradit` kako jer od ovoga univerzala nema vajde..i smijem li da ga pijem odma` posle univerzala? Za malo zaboravih,moram li dobro da jedem kad koristim Xpand,mislim,kakvo je njegovo dejsto i td..jos samo toliko i idem sad da ga uzmem!
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #17 poslato: April 09, 2008, 09:39:47 pre podne »

Pijem dekstrozu sa kreatinom.. A reci mi koliko ide grama na moju kilazu?posto mi je izgleda malo 5g...ja stvarno nista ne osjecam.. pijem po 5-6 litara tecnosti dnevno..i sto jos da kazem..e da.Bio bih do neba zahvalan kad bi ste mi rekli kako da se hranim,tj kad,koliko i sto,naravno bez vecere jer `ocu da mrsam pored nabacivanja misica.Ostalo mi je jos 200g kreatina,planiram posle njega da uzmem nesto da se "raschepim" jer ovo je bzv..bas nisam zadovoljan sa ovih 200g sto sam popio.Jos samo kad bi ste mi toliko pomogli i ne bih vas vise crnjacio:) Znaci: 190cm,100kg.
(Univerzal Monohidrat)

E to ce tesko da ide  :D



zar to ne zele swi?
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #16 poslato: April 09, 2008, 09:16:14 pre podne »

Pijem dekstrozu sa kreatinom.. A reci mi koliko ide grama na moju kilazu?posto mi je izgleda malo 5g...ja stvarno nista ne osjecam.. pijem po 5-6 litara tecnosti dnevno..i sto jos da kazem..e da.Bio bih do neba zahvalan kad bi ste mi rekli kako da se hranim,tj kad,koliko i sto,naravno bez vecere jer `ocu da mrsam pored nabacivanja misica.Ostalo mi je jos 200g kreatina,planiram posle njega da uzmem nesto da se "raschepim" jer ovo je bzv..bas nisam zadovoljan sa ovih 200g sto sam popio.Jos samo kad bi ste mi toliko pomogli i ne bih vas vise crnjacio:) Znaci: 190cm,100kg.
(Univerzal Monohidrat)

E to ce tesko da ide  :D
Sačuvana
I don't give a fuck
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 17 upita.