TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 02:14:03 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Misicna masa,pumpanje..  (Pročitano 19949 puta)
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #45 poslato: April 10, 2008, 09:21:16 pre podne »

E tako..ljudi..dosta sam smrsao,hahah.. sad imam 98 kg i super mi je,imam veoma malo stomaka.Kupio sam Elite Whey Pro i ostalo mi je jos 200gr univerzala..e sad mi objasnite kako da ih koristim.Znam otprilike ali kad bi mi neko tacno rekao koju dozu proteina i koliko grama prije i posle treninga kreatina na recimo 99kg?I da li sam pogrijesio sto sam uzeo Whey?



nisi nikako pogresio! elite je odlican protein!
najbitnije je da ga uzmes posle treninga (sa dextrozom), ja tad uzimam dwe merice, mesam ga sa wodom.
takodje ti je mnogo bitno da ga uzmes pred spawanje, mozes sa mlekom, kazein ti je potreban uwece.
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
podgoricanin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #44 poslato: April 10, 2008, 09:12:58 pre podne »

E tako..ljudi..dosta sam smrsao,hahah.. sad imam 98 kg i super mi je,imam veoma malo stomaka.Kupio sam Elite Whey Pro i ostalo mi je jos 200gr univerzala..e sad mi objasnite kako da ih koristim.Znam otprilike ali kad bi mi neko tacno rekao koju dozu proteina i koliko grama prije i posle treninga kreatina na recimo 99kg?I da li sam pogrijesio sto sam uzeo Whey?
Sačuvana
Uros1982
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 76

« Odgovor #43 poslato: April 10, 2008, 08:13:46 pre podne »

ja vezbam 5 godina (sa kracim pauzama)  po princiu 3 pa 1...

Jel ti mislis da tvoji misici rastu dok si u teretani?
Sačuvana
marko023
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 259

mafija radi mafija nespava

« Odgovor #42 poslato: April 10, 2008, 07:34:01 pre podne »

pa kako da ne rastu kad se misic potpuno oporavi za 48 sati?moze li ko da mi proslijedi link sa foruma o ovoj ishrani da vidim sto to ljudi jedu 8 puta dnevno bas me zanima!tj u kojim kolicinama..a za trening cu vec nesto da vidim kad uskladim ishranu.

pazi, ti medjuobroci uopste ne moraju da budu nesto veliko... naravno u zavisnosti od cilja na kojem radis... ali uzina od whey-a, banane, sacice badema,lesnika i sl. se opet racuna kao mali obrok.

onda ja imam 12 obroka dnevno :D
Sačuvana
Nema dobrog treninga bez dobre muzike :)
marko023
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 259

mafija radi mafija nespava

« Odgovor #41 poslato: April 10, 2008, 07:32:36 pre podne »

ja radim jedan trening jedna grupa misica.....jedino iskombinujem ledja i triceps ponekad ako ne onda idem 6 puta nedeljno u gym..ali vise volim jedan trening jedna grupa misica
Sačuvana
Nema dobrog treninga bez dobre muzike :)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #40 poslato: April 09, 2008, 10:04:17 posle podne »

ja nikad nisam mogla da radim u paketu rame i noge.... sam trening za noge mi je izuzetno tezak... a kad odradim ramena na pocetku nemam snage za noge...
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #39 poslato: April 09, 2008, 09:53:40 posle podne »

Klasika program...
Sačuvana
Don't settle for average!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #38 poslato: April 09, 2008, 09:49:56 posle podne »

program cista klasika -grudi,biceps
                            -Ramena,noge
                            -ledja,triceps

pa to je najlosiji moguc program :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
jnktheman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #37 poslato: April 09, 2008, 09:14:00 posle podne »

program cista klasika -grudi,biceps
                            -Ramena,noge
                            -ledja,triceps
Sačuvana
kad vidis da mozes ti povecavaj
jnktheman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #36 poslato: April 09, 2008, 09:11:15 posle podne »

ja vezbam 5 godina (sa kracim pauzama)  po princiu 3 pa 1...
Sačuvana
kad vidis da mozes ti povecavaj
podgoricanin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #35 poslato: April 09, 2008, 08:37:23 posle podne »

a dobro,vjerovatno si u pravu,ja sam svjestan da sam pocetnik i sve to..dobro,znaci izmedju obroka jos po malo voca i td..mada ja sam to vec jeo ali to i ne brojim u neke obroke nego dobro;) ubacicu onda po jednu bananu i malo mlijeka kao medju obrok. Sto mislite treba li da nastavim sa ovim univerzalovim posto mi je ostalo jos 200g[mala kutija] nesto mi je bzv ili ja ne umijem da ga koristim?pijem ga prije i poslije treninga po 5g sa kasiku do dvije dekstroze..mada sam bio uradio punjenje i onda pauzirao teretanu 5 dana pa nastavio posle sa po 5 g kao da sam zavrsio to punjenje..da ne treba da korisitim vise?uh..nikad ne uzmem ono sto treba.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #34 poslato: April 09, 2008, 08:12:21 posle podne »

pa kako da ne rastu kad se misic potpuno oporavi za 48 sati?moze li ko da mi proslijedi link sa foruma o ovoj ishrani da vidim sto to ljudi jedu 8 puta dnevno bas me zanima!tj u kojim kolicinama..a za trening cu vec nesto da vidim kad uskladim ishranu.

hehe kome brate?Ako koristis steroide onda u redu al nema teorije d ati s eveliki misici kao sto su grudi i ledja oporave za dva dana...pa upala traje duze...ne treba trenirati misic pod upalom nikako...a 6 dana nedeljno je previse za nekog ko ne koristi steroide...uostalom i sam ces videti
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #33 poslato: April 09, 2008, 08:07:01 posle podne »

pa kako da ne rastu kad se misic potpuno oporavi za 48 sati?moze li ko da mi proslijedi link sa foruma o ovoj ishrani da vidim sto to ljudi jedu 8 puta dnevno bas me zanima!tj u kojim kolicinama..a za trening cu vec nesto da vidim kad uskladim ishranu.

pazi, ti medjuobroci uopste ne moraju da budu nesto veliko... naravno u zavisnosti od cilja na kojem radis... ali uzina od whey-a, banane, sacice badema,lesnika i sl. se opet racuna kao mali obrok.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #32 poslato: April 09, 2008, 08:05:41 posle podne »

Velika greska vecine pocetnika je u tome sto u isto vreme zele povecanje misicne mase i redukovanje masnog tkiva... dva dijametralno suprotna cilja !!!  ili jedno ili drugo... po mom misljenju bi trebalo da se posvetis maksimalno ishrani, da radis i dalje tezinski trening i da ubacis umeren kardio, i da se trudis da ODRZIS postojecu misicnu masu...

od suplemenata kao sto ti je kolega iz BG rekao...

p.s. koristila sam Universalov kreatin i imala sam vise nego odlicne rezultate. Slozicu se da ima boljih ali sam ja jako dobro odreagovala na njega i to mi je bio prvi kreatin koji sam koristila, a sad uzimam kre alkalyn.
Tako da nije toliko bas los... jedino sto sam puno vode povukla sa universalom.
Sačuvana
podgoricanin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #31 poslato: April 09, 2008, 08:03:03 posle podne »

pa kako da ne rastu kad se misic potpuno oporavi za 48 sati?moze li ko da mi proslijedi link sa foruma o ovoj ishrani da vidim sto to ljudi jedu 8 puta dnevno bas me zanima!tj u kojim kolicinama..a za trening cu vec nesto da vidim kad uskladim ishranu.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.092 sekundi sa 17 upita.