TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397117 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 21, 2024, 03:06:54 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 33 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vežbanje tokom letnjih vrućina  (Pročitano 13023 puta)
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 3785


« Odgovor #389 poslato: Avgust 21, 2024, 04:35:19 posle podne »

Kako god ali nije zdravo na sparnoćama vežbati.
Mnoge stvari nisu zdrave pa ipak radimo ili koristimo....nije ni takmicarski sport zdrav a ipak smo se obojica takmicili....ni klima nije zdrava a obojica je koristimo...i mogao bih jos dugo dugo nabrajati ali nema smisla.Svako radi kako moze i kako mu prija. ;)
Tebi ne smeta pa možeš, vremenom ćeš trebati više da se paziš, da ne preterujem sa testiranjem granica zdravlja. Ali ako se osećaš prijatnije kada trenirao, nego kada ne, pa i po ovoj vrućini, onda je to tvoj način funkcionisanja.
Intenzitet sam morao donekle da smanjim od onog od pre 10 godina,ali mi prija.Kada ne odradim trening onda imam toliku grizu savesti da ne mogu da spavam!!!Izjeda me iznutra!!!
Ni taj ekstrem nije dobar ali to što si uspeo da smanjiš intenzitet je ipak neki pomak, u smislu očuvanja zdravlja.
Ja sam stalno u to vreme imao takmicenja,i to napolju,tako da sam morao navici....a sto sam smanjio intenzitet vise je posledica starenja nego zdravog razuma....recimo nekih 30-70%....
Pa ispratio si starenje. Samo treba da shvatiš još i da su mogućnosti ograničene, ne valja ni u čemu preterivati. I sport kad se pretera je nezdrav, profesionalni sport svakako nosi brojne posledice.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6919


« Odgovor #388 poslato: Avgust 21, 2024, 03:19:19 posle podne »

Oprez je naravno neophodan kako se ne bi zdravlje ugrozilo ali svakodnevni život se nastavlja.
Upravo tako!Nikako glavom kroz zid,samo pametno!
Dosta ljudi viđam kako sa decom šetaju po najvećoj vrućini u toku dana, između 14 i 17h.
Pripremaju ih za buducnost.....
Ma gde. Ono je baš užasno gledati. Nema potrebe za tim. Nezdravo. To je najizraženije po turističkim mestima.
A i tamo zato to rade jer ne znaju sta ce sa njima....
Sigurno. Stvarno je nezdravo.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6919


« Odgovor #387 poslato: Avgust 21, 2024, 03:18:27 posle podne »

Kada bi nabrajali šta sve nije zdravo spisak je dugačak.
Ja uvek kažem da smo svi drugačiji i da svakome nešto drugo prija.
Naravno. Postoje stvari koje nam odgovaraju,druge ne. Svi smo jedinstveni.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28842


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #386 poslato: Avgust 20, 2024, 08:57:11 posle podne »

Kako god ali nije zdravo na sparnoćama vežbati.
Mnoge stvari nisu zdrave pa ipak radimo ili koristimo....nije ni takmicarski sport zdrav a ipak smo se obojica takmicili....ni klima nije zdrava a obojica je koristimo...i mogao bih jos dugo dugo nabrajati ali nema smisla.Svako radi kako moze i kako mu prija. ;)
Tebi ne smeta pa možeš, vremenom ćeš trebati više da se paziš, da ne preterujem sa testiranjem granica zdravlja. Ali ako se osećaš prijatnije kada trenirao, nego kada ne, pa i po ovoj vrućini, onda je to tvoj način funkcionisanja.
Intenzitet sam morao donekle da smanjim od onog od pre 10 godina,ali mi prija.Kada ne odradim trening onda imam toliku grizu savesti da ne mogu da spavam!!!Izjeda me iznutra!!!
Ni taj ekstrem nije dobar ali to što si uspeo da smanjiš intenzitet je ipak neki pomak, u smislu očuvanja zdravlja.
Ja sam stalno u to vreme imao takmicenja,i to napolju,tako da sam morao navici....a sto sam smanjio intenzitet vise je posledica starenja nego zdravog razuma....recimo nekih 30-70%....
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 3785


« Odgovor #385 poslato: Avgust 20, 2024, 03:25:14 posle podne »

Kako god ali nije zdravo na sparnoćama vežbati.
Mnoge stvari nisu zdrave pa ipak radimo ili koristimo....nije ni takmicarski sport zdrav a ipak smo se obojica takmicili....ni klima nije zdrava a obojica je koristimo...i mogao bih jos dugo dugo nabrajati ali nema smisla.Svako radi kako moze i kako mu prija. ;)
Tebi ne smeta pa možeš, vremenom ćeš trebati više da se paziš, da ne preterujem sa testiranjem granica zdravlja. Ali ako se osećaš prijatnije kada trenirao, nego kada ne, pa i po ovoj vrućini, onda je to tvoj način funkcionisanja.
Intenzitet sam morao donekle da smanjim od onog od pre 10 godina,ali mi prija.Kada ne odradim trening onda imam toliku grizu savesti da ne mogu da spavam!!!Izjeda me iznutra!!!
Ni taj ekstrem nije dobar ali to što si uspeo da smanjiš intenzitet je ipak neki pomak, u smislu očuvanja zdravlja.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28842


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #384 poslato: Avgust 19, 2024, 08:13:16 posle podne »

Kako god ali nije zdravo na sparnoćama vežbati.
Mnoge stvari nisu zdrave pa ipak radimo ili koristimo....nije ni takmicarski sport zdrav a ipak smo se obojica takmicili....ni klima nije zdrava a obojica je koristimo...i mogao bih jos dugo dugo nabrajati ali nema smisla.Svako radi kako moze i kako mu prija. ;)
Tebi ne smeta pa možeš, vremenom ćeš trebati više da se paziš, da ne preterujem sa testiranjem granica zdravlja. Ali ako se osećaš prijatnije kada trenirao, nego kada ne, pa i po ovoj vrućini, onda je to tvoj način funkcionisanja.
Intenzitet sam morao donekle da smanjim od onog od pre 10 godina,ali mi prija.Kada ne odradim trening onda imam toliku grizu savesti da ne mogu da spavam!!!Izjeda me iznutra!!!
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28842


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #383 poslato: Avgust 19, 2024, 08:11:32 posle podne »

Kada bi nabrajali šta sve nije zdravo spisak je dugačak.
Ja uvek kažem da smo svi drugačiji i da svakome nešto drugo prija.
To ti kazem!
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28842


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #382 poslato: Avgust 19, 2024, 08:11:06 posle podne »

Trening danas na plus 40, samo jako!
Kada imamo klimu u teretani, onda je u redu. Samo je problem u onome što smo pričali, a to je kako doći i otići iz teretane po vrućini.
Ma klima is for children,when you grow up you train outside. ;D ;D ;D
Hahaha Izgleda da još nisam odrastao ;D ;D ;D
Salim se malo. ;D ;D ;D
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28842


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #381 poslato: Avgust 19, 2024, 08:10:48 posle podne »

Oprez je naravno neophodan kako se ne bi zdravlje ugrozilo ali svakodnevni život se nastavlja.
Upravo tako!Nikako glavom kroz zid,samo pametno!
Dosta ljudi viđam kako sa decom šetaju po najvećoj vrućini u toku dana, između 14 i 17h.
Pripremaju ih za buducnost.....
Ma gde. Ono je baš užasno gledati. Nema potrebe za tim. Nezdravo. To je najizraženije po turističkim mestima.
A i tamo zato to rade jer ne znaju sta ce sa njima....
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 3785


« Odgovor #380 poslato: Avgust 19, 2024, 05:20:13 posle podne »

Kada bi nabrajali šta sve nije zdravo spisak je dugačak.
Ja uvek kažem da smo svi drugačiji i da svakome nešto drugo prija.
Zato nam je Miki i dao svoj primer, a mi navodimo ostale. Svako na svoj način funkcioniše.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 3785


« Odgovor #379 poslato: Avgust 19, 2024, 05:19:16 posle podne »

Kako god ali nije zdravo na sparnoćama vežbati.
Mnoge stvari nisu zdrave pa ipak radimo ili koristimo....nije ni takmicarski sport zdrav a ipak smo se obojica takmicili....ni klima nije zdrava a obojica je koristimo...i mogao bih jos dugo dugo nabrajati ali nema smisla.Svako radi kako moze i kako mu prija. ;)
Tebi ne smeta pa možeš, vremenom ćeš trebati više da se paziš, da ne preterujem sa testiranjem granica zdravlja. Ali ako se osećaš prijatnije kada trenirao, nego kada ne, pa i po ovoj vrućini, onda je to tvoj način funkcionisanja.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 3785


« Odgovor #378 poslato: Avgust 19, 2024, 05:16:31 posle podne »

Ne bih se ja igrao sa takvim stvarima kao što je treniranje na ovakvim sparnocama.
Svi smo mi ljudi nismo mašine.
Naravno da bismo. Zato i naglašava i da svako prati svoj tempo. Većina većih teretana je dobro klimatizovane, sa adekvatnom ventilacijom pa ako neko može da ode do teretane zašto da ne odradi svoj trening.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 3785


« Odgovor #377 poslato: Avgust 19, 2024, 05:14:59 posle podne »

Trening danas na plus 40, samo jako!
Kada imamo klimu u teretani, onda je u redu. Samo je problem u onome što smo pričali, a to je kako doći i otići iz teretane po vrućini.
Lako je sopstvenim prevozom. Za druge postoji opcija da idu ujutru ili predveče kada je prijatnije.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12911


Never give up!

« Odgovor #376 poslato: Avgust 19, 2024, 09:37:29 pre podne »

Kada bi nabrajali šta sve nije zdravo spisak je dugačak.
Ja uvek kažem da smo svi drugačiji i da svakome nešto drugo prija.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6919


« Odgovor #375 poslato: Avgust 19, 2024, 09:16:50 pre podne »

Trening danas na plus 40, samo jako!
Kada imamo klimu u teretani, onda je u redu. Samo je problem u onome što smo pričali, a to je kako doći i otići iz teretane po vrućini.
Ma klima is for children,when you grow up you train outside. ;D ;D ;D
Hahaha Izgleda da još nisam odrastao ;D ;D ;D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 33 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.117 sekundi sa 18 upita.