TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396854 Teme od strane 25031 Članovi Poslednji član: SylviaHarr

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 08, 2024, 05:34:15 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 44 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Aspartam mogući kancerogen  (Pročitano 25888 puta)
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6835


« Odgovor #281 poslato: Septembar 08, 2023, 01:54:14 posle podne »

To je veliki stres za organizam. Nema dileme.
Zato sam i rekao da i oni zasluzuju beneficije. ;)
Slazem se. Ali od toga nece biti nista. A i nevezano za beneficirani radni staz. Cak nam ni slobodne dane nisu davali koliko je trebalo. Znam da su nam govorili da posle dezurstva imamo fakticki pravo na 2 slobodna dana. Ali se to nikada nije primenjivalo u praksi.
Ynam da nece biti nissta od toga,samo sam spomenuo da pored policije i vatrogasaca i mi ostali bi yasluyili da to dobijemo.
Ni mi nikad nismo dobili 2 cela slobodna dana to su samo obecanja,dobar marketing. ;)
Takvi poslovi se rade ili iz ljubavi ili zato sto neko mora,jer nema drugi :)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28743


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #280 poslato: Septembar 07, 2023, 08:25:58 pre podne »

I onda neko umisli da moze i on. Kao npr, ako je mogao Nikola Tesla, zasto en mogu i ja?
Recimo da je tako nekako.

I onda ili shvati da ne moze ili izadje na lose.
Nadam se da ce pre da shvati i da odustane.
To bi bilo ispravno. Ok je pomerati sopstvene granice ali nikako se ne treba igrati sa zdravljem i isprobavati tako nešto.
Ne vidim razlog zasto neko ne bi spavao. To je normalan deo nase fiziologije.
Verovatno zato što se igraju... Jer su pročitali na netu negde...
Ovo sa igrom mogu da potvrdim.Ne,nisam se ja igrao nego sin,ali se desavalo par puta,pa sutradan bude umoran jer je bio budan,ali i to smo sveli na minimum.
Eto primera. Na žalost ima ih dosta u okruženju svakoga od nas.
Ima sigurno,ali cinimo sve od sebe da uticemo pozitivno na okolinu i da objasnimo sta je to sto je dobro a sta je to sto nije.Posle ko ce da prihvati savet prihvatice ko nece nece ali svako ima mogucnost da bira.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28743


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #279 poslato: Septembar 07, 2023, 08:24:25 pre podne »

I ja nisam od onih sto dodirnu jastuk i odmah zaspe. Retko kada tako da uradim. Kod bas velikog umora,mozda. Mada i tada kada mozak radi 200 na sat,onda ne mogu odmah da se uspavam.
Meni i kad mozak radi 200 na sat ja i onda brzo zaspim ali se recimo probudim nakon 2-3 sata kasnije i onda ne mogu dugo da zaspim....ne znam zasto je to tako.Ne stalno nego samo kad mi mozak radi 200 na sat.
Jeste. Nekada smo umorni,ali mozak radi i onda ne mozemo da se uspavamo.
Sta ciniti u takvim slucajevima?Ima li neko dobar savet/ideju?
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28743


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #278 poslato: Septembar 07, 2023, 08:23:17 pre podne »

To je veliki stres za organizam. Nema dileme.
Zato sam i rekao da i oni zasluzuju beneficije. ;)
Slazem se. Ali od toga nece biti nista. A i nevezano za beneficirani radni staz. Cak nam ni slobodne dane nisu davali koliko je trebalo. Znam da su nam govorili da posle dezurstva imamo fakticki pravo na 2 slobodna dana. Ali se to nikada nije primenjivalo u praksi.
Ynam da nece biti nissta od toga,samo sam spomenuo da pored policije i vatrogasaca i mi ostali bi yasluyili da to dobijemo.
Ni mi nikad nismo dobili 2 cela slobodna dana to su samo obecanja,dobar marketing. ;)
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3733


« Odgovor #277 poslato: Septembar 05, 2023, 05:06:51 posle podne »

I onda neko umisli da moze i on. Kao npr, ako je mogao Nikola Tesla, zasto en mogu i ja?
Recimo da je tako nekako.

I onda ili shvati da ne moze ili izadje na lose.
Nadam se da ce pre da shvati i da odustane.
To bi bilo ispravno. Ok je pomerati sopstvene granice ali nikako se ne treba igrati sa zdravljem i isprobavati tako nešto.
Ne vidim razlog zasto neko ne bi spavao. To je normalan deo nase fiziologije.
Verovatno zato što se igraju... Jer su pročitali na netu negde...
Ovo sa igrom mogu da potvrdim.Ne,nisam se ja igrao nego sin,ali se desavalo par puta,pa sutradan bude umoran jer je bio budan,ali i to smo sveli na minimum.
Eto primera. Na žalost ima ih dosta u okruženju svakoga od nas.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6835


« Odgovor #276 poslato: Septembar 05, 2023, 01:44:36 posle podne »

Iskreno, skoro nikada mi nije bio problem da zaspim. Najcesce kada se vratim sa dezurstva odmah se istusiram, doruckujem i onda spavanje. Ne znam koliko dugo,sve zavisi. Ali ustanem oko rucka, onda rucam i onda radim sta je potrebno po stanu ili se prosetam. I posle legnem uvece i to je to. Otprilike mi je to bila neka rutina.
Blago tebi. 😁 Meni se povremeno dešava zbog privatnih obaveza da ne mogu lepo da odmorima i onda se vrlo lako krene poremećaj ciklusa spavanja.
Jeste. Dodatne obaveze su faktor koji nam jos vise oduzme vreme,pored posla. I ne moze uvek da sve uskladimo.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6835


« Odgovor #275 poslato: Septembar 05, 2023, 01:43:02 posle podne »

I ja nisam od onih sto dodirnu jastuk i odmah zaspe. Retko kada tako da uradim. Kod bas velikog umora,mozda. Mada i tada kada mozak radi 200 na sat,onda ne mogu odmah da se uspavam.
Meni i kad mozak radi 200 na sat ja i onda brzo zaspim ali se recimo probudim nakon 2-3 sata kasnije i onda ne mogu dugo da zaspim....ne znam zasto je to tako.Ne stalno nego samo kad mi mozak radi 200 na sat.
Jeste. Nekada smo umorni,ali mozak radi i onda ne mozemo da se uspavamo.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6835


« Odgovor #274 poslato: Septembar 05, 2023, 01:41:54 posle podne »

I kako si uspevao da izdrzis taj tempo?
Dosta tesko,ali navikne se covek a i voleo sam taj posao.Plus jos ako od nas cetvorice ode na godisnji onda smo trojica radili,sto se desavalo godisnje 2 meseca dok se svi izredamo,onda si imao jednu dnevnu,jednu nocnu,jedan slobodan dan od kojeg si trecinu radio i odmah prva smena pa druga i tako u krug.
Jedino ljubav prema poslu je mogla da ti pomogne da izdrzis taj tempo.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6835


« Odgovor #273 poslato: Septembar 05, 2023, 01:40:16 posle podne »

To je veliki stres za organizam. Nema dileme.
Zato sam i rekao da i oni zasluzuju beneficije. ;)
Slazem se. Ali od toga nece biti nista. A i nevezano za beneficirani radni staz. Cak nam ni slobodne dane nisu davali koliko je trebalo. Znam da su nam govorili da posle dezurstva imamo fakticki pravo na 2 slobodna dana. Ali se to nikada nije primenjivalo u praksi.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28743


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #272 poslato: Septembar 05, 2023, 10:19:05 pre podne »

I onda neko umisli da moze i on. Kao npr, ako je mogao Nikola Tesla, zasto en mogu i ja?
Recimo da je tako nekako.

I onda ili shvati da ne moze ili izadje na lose.
Nadam se da ce pre da shvati i da odustane.
To bi bilo ispravno. Ok je pomerati sopstvene granice ali nikako se ne treba igrati sa zdravljem i isprobavati tako nešto.
Ne vidim razlog zasto neko ne bi spavao. To je normalan deo nase fiziologije.
Verovatno zato što se igraju... Jer su pročitali na netu negde...
Ovo sa igrom mogu da potvrdim.Ne,nisam se ja igrao nego sin,ali se desavalo par puta,pa sutradan bude umoran jer je bio budan,ali i to smo sveli na minimum.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28743


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #271 poslato: Septembar 05, 2023, 10:17:57 pre podne »

Iskreno, skoro nikada mi nije bio problem da zaspim. Najcesce kada se vratim sa dezurstva odmah se istusiram, doruckujem i onda spavanje. Ne znam koliko dugo,sve zavisi. Ali ustanem oko rucka, onda rucam i onda radim sta je potrebno po stanu ili se prosetam. I posle legnem uvece i to je to. Otprilike mi je to bila neka rutina.
Blago tebi. 😁 Meni se povremeno dešava zbog privatnih obaveza da ne mogu lepo da odmorima i onda se vrlo lako krene poremećaj ciklusa spavanja.
Naravno nije uvek sve idealno,ili kako bismo zeleli,uvek ima izuzetaka,ali ja sam to godinama sveo na minimum te faktore koji bi mi remetili san.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3733


« Odgovor #270 poslato: Septembar 03, 2023, 02:51:07 posle podne »

I onda neko umisli da moze i on. Kao npr, ako je mogao Nikola Tesla, zasto en mogu i ja?
Recimo da je tako nekako.

I onda ili shvati da ne moze ili izadje na lose.
Nadam se da ce pre da shvati i da odustane.
To bi bilo ispravno. Ok je pomerati sopstvene granice ali nikako se ne treba igrati sa zdravljem i isprobavati tako nešto.
Ne vidim razlog zasto neko ne bi spavao. To je normalan deo nase fiziologije.
Verovatno zato što se igraju... Jer su pročitali na netu negde...
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3733


« Odgovor #269 poslato: Septembar 03, 2023, 02:50:12 posle podne »

Iskreno, skoro nikada mi nije bio problem da zaspim. Najcesce kada se vratim sa dezurstva odmah se istusiram, doruckujem i onda spavanje. Ne znam koliko dugo,sve zavisi. Ali ustanem oko rucka, onda rucam i onda radim sta je potrebno po stanu ili se prosetam. I posle legnem uvece i to je to. Otprilike mi je to bila neka rutina.
Blago tebi. 😁 Meni se povremeno dešava zbog privatnih obaveza da ne mogu lepo da odmorima i onda se vrlo lako krene poremećaj ciklusa spavanja.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28743


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #268 poslato: Septembar 03, 2023, 02:19:15 posle podne »

Mi sustinski nismo ni imali slobodan dan. Jer taj dan,kada izadjem iz dezurstva i ne racunam. A naredni normalno se radi od jutra.
Da,ali vi niste opet posle dnevne smene imali opet nocnu....to je puno laksa varijanta.... ;)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28743


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #267 poslato: Septembar 03, 2023, 02:17:44 posle podne »

I ja nisam od onih sto dodirnu jastuk i odmah zaspe. Retko kada tako da uradim. Kod bas velikog umora,mozda. Mada i tada kada mozak radi 200 na sat,onda ne mogu odmah da se uspavam.
Meni i kad mozak radi 200 na sat ja i onda brzo zaspim ali se recimo probudim nakon 2-3 sata kasnije i onda ne mogu dugo da zaspim....ne znam zasto je to tako.Ne stalno nego samo kad mi mozak radi 200 na sat.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 44 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.125 sekundi sa 18 upita.