TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 06:22:31 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Namirnice koje mogu povećati rizik od raka  (Pročitano 17444 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #144 poslato: Oktobar 27, 2023, 07:31:03 pre podne »

A recimo kada sam bio mali,uvek sam jeo supu sa hlebom. A sada to ne mogu nikako. A realno nema ni potrebe, pored rezanaca.
Da,to je kod nas totalno normalno a ja dobijem nervni slom kada to cujem ili ne daj Boze vidim da neko tako jede supu.Ali vidao sam to i sa spagetama....
A u Vojvodini se obicno jede supa sa hlebom? Cak i spagete?
Ne mogu reci bas za celu Vojvodinu,vise za ovaj severni deo sto se supe tice,a sto se spagete tice to je vise izuzetak,i naveo sam ga kao redak primer i primer kako NE TREBA.
Pa to stoji da ne treba tako. Samo se dupliraju ugljeni hidrati, pa se neko samo goji i pita se zašto.
I jos posle kazu pa nisam puno jeo.nisi ali si nagomilavao lose ugljene hidrate i to na tone....pa posle teski kosti....
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #143 poslato: Oktobar 27, 2023, 07:30:10 pre podne »

Ko nešto voli i ume da se kontroliše naravno da treba da jede. Kad neko gubi kontrolu to se vidi u svim poljima zdravlja i dr. Tako da su torte i kolači sasvim u redu.
Naravno. Slažem se. Treba konzumirati sa merom. Treba to svima skretati pažnju.
Kad je o ovome rec ja uvek spomenem kao primer sebe koji je u mogucnosti da sa jedne table cokolade svaki dan sam stigao dotle da msecno jednom dvaput pojedem max pola table.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #142 poslato: Oktobar 27, 2023, 07:28:44 pre podne »

Ja prosto obožavam,kremaste torte,kolače...
Volim i ja. Ali posto dugo godina bas slabo konzumiram,onda ss izgubi i neka posebna zelja. A ovako se postane i zavistan od slatkisa.
To sam i ja primetio kod sebe da je prosla zelja,ustvari nije toliko izrazita kao ranije.Ranije ako nisam pojeo cokoladu bio sam nervozan i lose volje a sad i kad se setim samo odmahnem rukom i to je to.
Recimo ja mogu da pojedemo i obožavam je ali i ne moram, bez zavisnosti, bez odvikavanja, već u skladu sa željom.
Svaka cast!!!Jel ti oduvek bilo tako?Kao sto sam vec napomenuo meni kad krene zelja onda trebam paziti da ne preteram,jer sam bio sklon tome.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6940


« Odgovor #141 poslato: Oktobar 26, 2023, 09:05:32 posle podne »

Ja prosto obožavam,kremaste torte,kolače...
Volim i ja. Ali posto dugo godina bas slabo konzumiram,onda ss izgubi i neka posebna zelja. A ovako se postane i zavistan od slatkisa.
To sam i ja primetio kod sebe da je prosla zelja,ustvari nije toliko izrazita kao ranije.Ranije ako nisam pojeo cokoladu bio sam nervozan i lose volje a sad i kad se setim samo odmahnem rukom i to je to.
Recimo ja mogu da pojedemo i obožavam je ali i ne moram, bez zavisnosti, bez odvikavanja, već u skladu sa željom.
To je pravilan način za adekvatnu konzumaciju slatkiša. Imaš odličan balans.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6940


« Odgovor #140 poslato: Oktobar 26, 2023, 09:02:58 posle podne »

Ja prosto obožavam,kremaste torte,kolače...
Volim i ja. Ali posto dugo godina bas slabo konzumiram,onda ss izgubi i neka posebna zelja. A ovako se postane i zavistan od slatkisa.
To sam i ja primetio kod sebe da je prosla zelja,ustvari nije toliko izrazita kao ranije.Ranije ako nisam pojeo cokoladu bio sam nervozan i lose volje a sad i kad se setim samo odmahnem rukom i to je to.
Ljudi budu nervozni. Bukvalno je to zavisnost. I sam si primetio. A ovako toga nema i čovek se lepše oseća.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6940


« Odgovor #139 poslato: Oktobar 26, 2023, 09:00:58 posle podne »

A recimo kada sam bio mali,uvek sam jeo supu sa hlebom. A sada to ne mogu nikako. A realno nema ni potrebe, pored rezanaca.
Da,to je kod nas totalno normalno a ja dobijem nervni slom kada to cujem ili ne daj Boze vidim da neko tako jede supu.Ali vidao sam to i sa spagetama....
A u Vojvodini se obicno jede supa sa hlebom? Cak i spagete?
Ne mogu reci bas za celu Vojvodinu,vise za ovaj severni deo sto se supe tice,a sto se spagete tice to je vise izuzetak,i naveo sam ga kao redak primer i primer kako NE TREBA.
Pa to stoji da ne treba tako. Samo se dupliraju ugljeni hidrati, pa se neko samo goji i pita se zašto.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6940


« Odgovor #138 poslato: Oktobar 26, 2023, 08:59:18 posle podne »

Ko nešto voli i ume da se kontroliše naravno da treba da jede. Kad neko gubi kontrolu to se vidi u svim poljima zdravlja i dr. Tako da su torte i kolači sasvim u redu.
Naravno. Slažem se. Treba konzumirati sa merom. Treba to svima skretati pažnju.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3802


« Odgovor #137 poslato: Oktobar 26, 2023, 07:30:52 posle podne »

Ja prosto obožavam,kremaste torte,kolače...
Volim i ja. Ali posto dugo godina bas slabo konzumiram,onda ss izgubi i neka posebna zelja. A ovako se postane i zavistan od slatkisa.
To sam i ja primetio kod sebe da je prosla zelja,ustvari nije toliko izrazita kao ranije.Ranije ako nisam pojeo cokoladu bio sam nervozan i lose volje a sad i kad se setim samo odmahnem rukom i to je to.
Recimo ja mogu da pojedemo i obožavam je ali i ne moram, bez zavisnosti, bez odvikavanja, već u skladu sa željom.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3802


« Odgovor #136 poslato: Oktobar 26, 2023, 07:29:03 posle podne »

A recimo kada sam bio mali,uvek sam jeo supu sa hlebom. A sada to ne mogu nikako. A realno nema ni potrebe, pored rezanaca.
Da,to je kod nas totalno normalno a ja dobijem nervni slom kada to cujem ili ne daj Boze vidim da neko tako jede supu.Ali vidao sam to i sa spagetama....
A u Vojvodini se obicno jede supa sa hlebom? Cak i spagete?
Ne mogu reci bas za celu Vojvodinu,vise za ovaj severni deo sto se supe tice,a sto se spagete tice to je vise izuzetak,i naveo sam ga kao redak primer i primer kako NE TREBA.
Špagete sa hlebom su baš krajnjosti.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #135 poslato: Oktobar 26, 2023, 10:02:27 pre podne »

Ko nešto voli i ume da se kontroliše naravno da treba da jede. Kad neko gubi kontrolu to se vidi u svim poljima zdravlja i dr. Tako da su torte i kolači sasvim u redu.
Sada vec da,kada sam naucio da se kontrolisem,ali ranije.....sacuvaj Boze.Naravno pricam za sebe.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #134 poslato: Oktobar 26, 2023, 10:01:13 pre podne »

Sad si me podsetio Zoli i na Nutellu.Znaci nije bilo tako velike nutelle koju ja nisam mogao pojesti odjednom....sada vec naravno to ne radim,ali kao klinac....

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről
Znam jednog kolegu koji tako pojede celu teglu nutele.
To je meni u to vreme je bila cesta pojava.Mislim mogao bih i sad,ali jednostavno necu to da dozvolim sebi.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #133 poslato: Oktobar 26, 2023, 10:00:23 pre podne »

Ja prosto obožavam,kremaste torte,kolače...
Volim i ja. Ali posto dugo godina bas slabo konzumiram,onda ss izgubi i neka posebna zelja. A ovako se postane i zavistan od slatkisa.
To sam i ja primetio kod sebe da je prosla zelja,ustvari nije toliko izrazita kao ranije.Ranije ako nisam pojeo cokoladu bio sam nervozan i lose volje a sad i kad se setim samo odmahnem rukom i to je to.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #132 poslato: Oktobar 26, 2023, 09:57:03 pre podne »

A recimo kada sam bio mali,uvek sam jeo supu sa hlebom. A sada to ne mogu nikako. A realno nema ni potrebe, pored rezanaca.
Da,to je kod nas totalno normalno a ja dobijem nervni slom kada to cujem ili ne daj Boze vidim da neko tako jede supu.Ali vidao sam to i sa spagetama....
A u Vojvodini se obicno jede supa sa hlebom? Cak i spagete?
Ne mogu reci bas za celu Vojvodinu,vise za ovaj severni deo sto se supe tice,a sto se spagete tice to je vise izuzetak,i naveo sam ga kao redak primer i primer kako NE TREBA.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3802


« Odgovor #131 poslato: Oktobar 25, 2023, 07:11:00 posle podne »

Ko nešto voli i ume da se kontroliše naravno da treba da jede. Kad neko gubi kontrolu to se vidi u svim poljima zdravlja i dr. Tako da su torte i kolači sasvim u redu.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6940


« Odgovor #130 poslato: Oktobar 25, 2023, 10:21:22 pre podne »

Sad si me podsetio Zoli i na Nutellu.Znaci nije bilo tako velike nutelle koju ja nisam mogao pojesti odjednom....sada vec naravno to ne radim,ali kao klinac....

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről
Znam jednog kolegu koji tako pojede celu teglu nutele.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 18 upita.