TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 02:02:40 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Power Plate  (Pročitano 30216 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #55 poslato: Novembar 27, 2008, 04:07:01 posle podne »

zao mi je, ali ja u efikasnost ove sprave ne mogu da poverujem...velik deo je placebo, sigurno...     verovatno bi priblizno iste rezultate postigli i "obicnim" treniranjem i sredjenom ishranom...
ali dobro, uvek treba procitati nesto novo...
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #54 poslato: Novembar 27, 2008, 11:26:23 pre podne »

Tehnologija : Šta je Power Plate?
Power Plate® je sprava za vežbanje vrhunskog kvaliteta, koja radi na vibracionom principu. Power Plate® otvara novu dimenziju "wellness"-a i mogu ga koristiti ljudi svih uzrasta, načina života i fizičkih sposobnosti. Power Plate® koristi elemente Acceleration Traininga™-a i stimuliše prirodnu reakciju tela na vibracije. Vibracije prenose talase energije kroz telo, što podstiče mišićne kontrakcije (od 25 do 50 puta u sekundi). Kontrakcijama se povećava snaga mišića, ubrzava cirkulacija i raste opšta izdržljivost organizma, za samo 15 minuta dnevno, tri puta nedeljno.

Acceleration Training™ na Power Plate®-u je koristan iz mnogo razloga. Osim trenutnog poboljšanja cirkulacije, vidljivi rezultati se ogledaju u povećanju mišićne snage i boljoj pokretljivosti tela, smanjenju celulita, povećanju gustine kostiju, otklanjanju bolova i mišićnih upala, a brži je i oporavak od povreda. Trodimenzionalna vibraciona tehnologija kojom se Power Plate® služi je vodeća u industriji fitness-a, a njena pozitivna dejstva su rezultat obimnog teorijskog i nezavisnog naučnog istraživanja.

www.new-body.co.yu


KOJA JE REAKCIJA TELA NA VIBRACIJE ... gustinu kostiju LOLOL :D hvala

pa loki,rastu misici,minimum 10 cm u obimu ruke i gornjeg bedra :D za mesec dana naravno :D :D :D   

Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #53 poslato: Novembar 27, 2008, 01:05:05 pre podne »

Tehnologija : Šta je Power Plate?
Power Plate® je sprava za vežbanje vrhunskog kvaliteta, koja radi na vibracionom principu. Power Plate® otvara novu dimenziju "wellness"-a i mogu ga koristiti ljudi svih uzrasta, načina života i fizičkih sposobnosti. Power Plate® koristi elemente Acceleration Traininga™-a i stimuliše prirodnu reakciju tela na vibracije. Vibracije prenose talase energije kroz telo, što podstiče mišićne kontrakcije (od 25 do 50 puta u sekundi). Kontrakcijama se povećava snaga mišića, ubrzava cirkulacija i raste opšta izdržljivost organizma, za samo 15 minuta dnevno, tri puta nedeljno.

Acceleration Training™ na Power Plate®-u je koristan iz mnogo razloga. Osim trenutnog poboljšanja cirkulacije, vidljivi rezultati se ogledaju u povećanju mišićne snage i boljoj pokretljivosti tela, smanjenju celulita, povećanju gustine kostiju, otklanjanju bolova i mišićnih upala, a brži je i oporavak od povreda. Trodimenzionalna vibraciona tehnologija kojom se Power Plate® služi je vodeća u industriji fitness-a, a njena pozitivna dejstva su rezultat obimnog teorijskog i nezavisnog naučnog istraživanja.

www.new-body.co.yu


KOJA JE REAKCIJA TELA NA VIBRACIJE ... gustinu kostiju LOLOL :D  i jel moze link za ta nezavisna istrazivanja .. hvala
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #52 poslato: Novembar 26, 2008, 10:14:58 posle podne »

ja sam isprobao to u onoj fensi smensi teretani sto sam bio u subotu,al ovo je advanced verzija,ne drzis se za rucke,vec imaju kanapi sa plafona,i onda kako kaze instruktorka,bolje izolujes misice gornjeg bedra(?????) :D :D

:D :D :D  neki gornji kvadriceps,a? :D ;D

meni je ova sprava nesto sumnjiva... ;D :D   
Sačuvana
girasole
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #51 poslato: Novembar 26, 2008, 10:08:12 posle podne »

Tehnologija : Šta je Power Plate?
Power Plate® je sprava za vežbanje vrhunskog kvaliteta, koja radi na vibracionom principu. Power Plate® otvara novu dimenziju "wellness"-a i mogu ga koristiti ljudi svih uzrasta, načina života i fizičkih sposobnosti. Power Plate® koristi elemente Acceleration Traininga™-a i stimuliše prirodnu reakciju tela na vibracije. Vibracije prenose talase energije kroz telo, što podstiče mišićne kontrakcije (od 25 do 50 puta u sekundi). Kontrakcijama se povećava snaga mišića, ubrzava cirkulacija i raste opšta izdržljivost organizma, za samo 15 minuta dnevno, tri puta nedeljno.

Acceleration Training™ na Power Plate®-u je koristan iz mnogo razloga. Osim trenutnog poboljšanja cirkulacije, vidljivi rezultati se ogledaju u povećanju mišićne snage i boljoj pokretljivosti tela, smanjenju celulita, povećanju gustine kostiju, otklanjanju bolova i mišićnih upala, a brži je i oporavak od povreda. Trodimenzionalna vibraciona tehnologija kojom se Power Plate® služi je vodeća u industriji fitness-a, a njena pozitivna dejstva su rezultat obimnog teorijskog i nezavisnog naučnog istraživanja.

www.new-body.co.yu

Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #50 poslato: Novembar 26, 2008, 09:54:47 posle podne »

ja sam isprobao to u onoj fensi smensi teretani sto sam bio u subotu,al ovo je advanced verzija,ne drzis se za rucke,vec imaju kanapi sa plafona,i onda kako kaze instruktorka,bolje izolujes misice gornjeg bedra(?????) :D :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
jojevta
Gost
« Odgovor #49 poslato: Novembar 26, 2008, 09:52:19 posle podne »

ja bih stao za kantu wheya
al samo da stanem :D
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #48 poslato: Novembar 26, 2008, 09:48:59 posle podne »

da imam milijardu eura pa ne bi stao na ovo cudo :D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #47 poslato: Novembar 26, 2008, 09:42:35 posle podne »

hhhhhhh 90 evra :D za sta? za malo drmanja koje navodno gradi misice...kako se razbesnim kad vidim jadne gojazne devojke u teretani kako placaju 30 evra da bi ih nazovi treneri pustali da se drmusaju na toj gluposti... sta da se radi,izgleda primamljivije nego oznojiti guzicu i srediti ishranu.....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
girasole
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #46 poslato: Novembar 26, 2008, 09:38:28 posle podne »


   Za sve koji hoce da probaju power plate, toplo preporucujem www.speed-power.org a i cena je povoljnija - 12 termina 90 €. Prvi trening je besplatan  ;)
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #45 poslato: Jul 27, 2008, 12:49:45 pre podne »

Ja konkretno idem na trenig da bi dobio miscnu masu a ne da bih smrsao, a veliki pomak je ucnjen posle dva meseca vezbanja.

Javi kakvi su rezultati posle 6 meseci vežbanja! Ovo i nije neki pokazatelj...

Što se tiče PP-a, idem da probam tu "svemoćnu spravu" čim se vratim sa mora (oko 8. avgusta), pa javljam utiske! Mada ako naĂ°em vremena, možda odem i u toku nedelje!

Kao što sam pričao pre godinu dana, tako ću i sada - to je za iskompleksirane matorce i prezaposlene ljude, i verujem da su to glavni razlozi tolike cene, kako sprave, tako i treninga!
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #44 poslato: Jul 26, 2008, 08:46:21 pre podne »

ja ga licno nisam probala, ali imam drugaricu koja je dosta para bacila na to ( po meni) i ubedjena je da je od toga smrsala a ne od redukovane ishrane..a ja tvrdim da bi iste rezultate postigla i da je samo redukovala ishranu...jer je pre jela pizze, palacinke itd. i naravno da ce i mala promena uciniti cudo...
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #43 poslato: Jul 25, 2008, 07:06:10 posle podne »

dobro dobro...
svi znamo da se većina e slaži da power plate radi.. ali ko ga je osim RSI zaista probao?
mene zanima da li ga je neko probao i video da zaista ne radi..
želim da čujem još iskustva.. čisto da čujemo obe strane
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #42 poslato: Jul 24, 2008, 08:58:10 pre podne »

interesantno je cuti iskustvo...    ali veujem da je nasim forumasima iskusnim vezbacima, tesko da prihvate tako nesto ;)  a i poznavajuci fiziologiju ne pronalazi se odgovor na dejstvo power plate.... ;)
Sačuvana
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #41 poslato: Jul 23, 2008, 05:21:52 posle podne »

da li ti stvarno verujes da ces dobiti misice od pola sata vezbanja ?? pa onda ispada da su svi ne normalni jer vezbaju vise...
valjda ti je najvece opterecenje kada radis sa tegovima...
sto se tice tvog napredka, kada covek ne radi nista i odjednom pocne, bilo sta da radi imace  rezultate  do odredjenog nivoa..(zato je najdebljima najlakse smrsati...) sad ako stvarno vezbas telo ti se nece  navici, a ako radis na 'cudotvornim' spravama hoce...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.116 sekundi sa 19 upita.