TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 01:53:24 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Power Plate  (Pročitano 30217 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #10 poslato: Mart 18, 2007, 10:32:56 posle podne »

Ma bullshit totalni,prema ovome japanci koji svaki dan imaju zemljotrese bi trebali da su ogromne,misicave zivotinje :) :) :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #9 poslato: Mart 18, 2007, 08:42:04 posle podne »

gledao sam snimak i mogu vam reci da ne verujem koliku su glupost smislili ...stojis na nekoj ploci koja se trese i to kao pomaze da uradis STA ?! 
da se treses posle toga ceo dan ?!  :P  :o
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #8 poslato: Mart 17, 2007, 11:36:54 posle podne »

Meni izgleda da to deluje ;D

Ali opet mozda mi komercijala zamazala oci sa raznim reklamama tekstovima koje sam nasao na netu ...
Voleo bih bash da probam makinu ;D
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #7 poslato: Mart 17, 2007, 09:56:02 posle podne »

da li ces ukljuciti 100% misicnih vlakana ne zavisi od sprave na kojoj vezbas nego od tvog cns-a i utreniranosti i nikada neces uspeti da ukljucis svih 100% misicnih vlakana da "rade" !!!?

Poz.
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #6 poslato: Mart 17, 2007, 05:54:16 posle podne »

Videla sam..
Samo cu ti jedno reci - momci koji rade sa busilicama koje vibriraju tim frekvencama imaju beneficiran radni staz i pravo na invalidsku penziju zbog mikrotrauma zglobova.

O potrosenim kalorijama necu ni da govorim.. Potrosaci neka procene da li ima uticaja na to..

meni izgleda kao jos jedna prevara,d a budem iskrena, ali naravno prvi utisak moze i da vara
Sačuvana
Dushan_87
Der FĂĽhrer
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 67

AMOR VINCIT OMNIA!

NovoNaselje
« Odgovor #5 poslato: Mart 17, 2007, 04:27:38 posle podne »

http://youtube.com/watch?v=YhBKulu8HBU
evo ako niste videli kako izgleda ova sprava... nisam je isprobao, ali i dalje mislim da je kardio + gym = najbolje resenje...

mnogo skupa ova spravica...  ::)
Sačuvana
mirmingi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #4 poslato: Mart 17, 2007, 03:59:24 posle podne »

Vezbe na power plate-u su zapravo vezbe snage,koje se kombinuju sa kardio treningom. Iziskuju prilican napor i daleko su od toga da lezis i nista ne radis.Sustina je u tome da se prilikom konvencijalnog treninga angazuje samo 40-50% misicnih vlakana dok na power plate-u doslovno 100%.Na kraju samog treniga rade se vezbe istezanja i dubinska masaza na samom power-u.Koriste ga vrhunski sportisti,a i Nemacka fudbalska reprezentacija za vreme ovog svetskog prvenstva je imala kondicione treninge na ovoj spravi.
Ova vezbe podrazuevaju prethodnu pripremu-zagrevanje, najcesce na traci, ali i vezbe istezanja.
Kod mene u gymu dosta ljudi vezba na spravi i zadovoljni su, ali se ja jos uvek premisljam.
Sprava radi na principu vibracija pri cemu se misisci angazuju maksimalno.
Premda je osoba koja vezba na masini sasvim pasivna, ljudi iz sobice za vezbanje na ovoj spravi izlaze preznojani. Svaka vezba, inace, traje 30 sec, a celokupan boravak na spravi ne sme iznositi vise od 9 min.
Znam da u Srbiji mali broj teretana poseduje ovu spravu, sto nije ni cudo obzirom da kosta oko 10.000 e, ali sam mislila da na forumu ipak ima strucnih ljudi koji su je isprobali.
Upravo bih zelela da cujem kakvo je njihovo misljenje.
Da napomenem da ima onih koji su mi rekli da je veoma neprijatno pa se pitam koliko je uopste sve ovo dobro za zdravlje, nezavisno od toga sto za kratko vreme daje rezultate.
Hvala na odgovorima.
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #3 poslato: Mart 17, 2007, 09:35:16 pre podne »

i ja se pitam sta je to?

u svakom slucaju ako to za 2 min kazu na reklami onda je laz provereno, pogotovo ako se jednom spravom"kao"izvezba celo telo... :P
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #2 poslato: Mart 17, 2007, 12:07:36 pre podne »

...ne znam sta je power plate ali mi zvuci malo neverovatno da ces za 2 minuta da odradis isto kao za 20...nemoguce...verovatno jos neka glupost koju su smislili kako bi uzimali pare ljudima koji su lakoverni i koji nemaju volju za trening ili mozda nemaju vremena...
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
mirmingi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #1 poslato: Mart 16, 2007, 05:04:51 posle podne »

Da li neko od ucesnika foruma moze da napise nesto o nacinu na koji deluje Powe Plate?
Interesuju me licna iskustva i da li zaista daje tako dobre rezultate za kratko vreme tj. da li je zbilja 2 min na Power Plate=20 min. vezbanja?
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 17 upita.