TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 12:32:16 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Slike Hitman  (Pročitano 37377 puta)
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #131 poslato: Avgust 13, 2007, 11:25:01 pre podne »

Markoni, za ove stvari bi trebao da dobijesh josh jedno pakovanje Iso-100 (valjda ce neki mod da vidi ovo ;D ), svaka ti chast i hvala na podeljenom znanju.
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #130 poslato: Avgust 13, 2007, 10:52:52 pre podne »

evo od Sarceva dok ne nadjem gde je Poliquinov

“BIOSIGNATURE MODULATION”

Q.  Dear Milos,
A gentleman at my local gym, told me about a one hour private consultation telephone call he had with you recently, and to be honest, I was astonished at what you told him.
You mentioned something called Biosignature Modulation, and ways to reduce body fat in certain areas of the body.  I have never ever heard you talk about spot reduction before.
Can you explain this theory to me, because it really intrigues me, and I would love to know the scientific logic behind it?

A. For many years I have been advising my clients to always make certain that their energy consumption (food intake) matched their specific goals.  If someone wished to reduce their bodyweight, (body fat) then it’s only logical that their caloric intake, should be considerably lower than their energy expenditure.
Under normal circumstances to create this caloric difference (deficit) we can either increase our amount of physical activity, or reduce our daily intake of food.  However, we can, if need be, do both.
But, you are absolutely right, about the fact that I have never endorsed spot reduction techniques.  For years I believed that most of us had genetically determined spots in our bodies, where excess calories that we consume, appear in the form of fat deposits.
However, four or five years ago, my good friend, and worlds greatest strength coach, (in my opinion) Charles Poliquin,  pointed out to me that he could tell precisely, (by measuring my bodyfat with calipers) what was  going on in my body.
Since 1997 he has periodically measured my body fat, and...

OSTATAK TEKSTA JE POSTAVLJEN U TEMI http://forum.pansport.co.yu/index.php?topic=7545.new#new
« Poslednja izmena: Avgust 15, 2007, 04:58:31 posle podne od strane Miki VELIKI » Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #129 poslato: Avgust 13, 2007, 10:46:10 pre podne »

to je clanak Poliquina

Imas li ga u izvornoj verziji?

Txt sam procitao ali me malo buni sto je napisan ijekavicom koju Milos ne govori i ne pise...

Ako je to zato sto je txt interpretacija nekog ko je procitao Polquin-ov txt u orginalu pa ga sam preveo ili prepricao onda bih radije iscitao orginalnu verziju kako bi se sve eventualne greske nastale kao deo interpretacije ili prevoda izostavile.

U nacelu txt je veoma interesantan i vredi paznje jer se oslanja na naucna istrazivanja i deo medicine objasnjavajuci jasnu vezu delovanja hormona u nasem telu i retencije masnih kiselina u odredjenim delovima organizma.
« Poslednja izmena: Avgust 13, 2007, 10:50:17 pre podne od strane Miki VELIKI » Sačuvana
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #128 poslato: Avgust 13, 2007, 08:56:00 pre podne »

ne treba gladovati, treba sve po P.S. da se radi, znachi zna se kada i shta i koliko. Evo savetujem nekome da proba ovo s Cvitaminom pa nek kaze reakcije.
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #127 poslato: Avgust 13, 2007, 08:45:21 pre podne »

ma razumeo sam ja i znam sta je kortizol  ;)

ali c vitamin ga sigurno nece drzati "normalnim" ako npr odradis kardio trening i posle toga gladujes, ma ni blizu!!
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #126 poslato: Avgust 13, 2007, 08:35:11 pre podne »

pogresno si me razumeo. Rekao sam da nivo kortizola odrzi normalnim, nisam rekao da kortizol nije normalan hormon. Nivo kortizola se povecava posle treninga itd..neki ga imaju inache povishen...ja popijem svaki dan 2g C vitamina, jer neki kazu da odrzava nivo kortizola stabilnim (ne dolazi do naglog porasta istog i do lucenja ogromnih kolicina)..iskreno nisam lekar niti kompetentan da to potvrdim, ali neka svako ko ima problema sa vishkom kg kupi neki kortizol blokator ili nek pije 2g Cvitamina dnevno pa nek napishe svoje telesne reakcije
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #125 poslato: Avgust 13, 2007, 08:04:57 pre podne »

sta znaci normalnim?
sa aspekta organizma kortizol je potpuno normalan hormon koji nas vraca u nas genetski "okvir", druga je stvar sto je on za nas |stetan".
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #124 poslato: Avgust 12, 2007, 08:15:23 posle podne »

Postoje preparati koji suzbijaju kortizol....koliko je to dobro ?
Cuo sam da 2g C vitamina odrzava nivo kortizola stabilnim i normalnim.
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #123 poslato: Avgust 12, 2007, 08:07:09 posle podne »

to je clanak Poliquina
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #122 poslato: Avgust 12, 2007, 05:38:31 posle podne »

Miki, citao sam clanak u kome Milos Sarcev govori o lokalnoj redukciji sala kao posledici hormona...tj koji hormon utiche na nagomilavanje sala u kom predelu. Govori o tome da povishenje ili smanjenjem nekih hormona moze se smanjiti salo na nekim delovima.
Clanak sam video na nekom drugom forumu, a ako zelite mogu ga prepisati pa da i vi vidite

Clanak o kome govoris moze nam posluziti kao izvaredna potka da nasatavimo pricu na temu lokalne redukcije masti i to jedino moguce u varijanti specificno reziranog treninga koji ima za cilj stimulaciju hormona rasta i testosterona i ujedno supresiju kortizola u cijoj je odgovornosti zapravo talozenje masnoca...

Ukoliko imas dozvolu autora teksta mozes mi ga prvo poslati na moj mail a zatim cu ja proceniti o cemu se radi. Ukoliko je to orginalni txt M. Sarceva sigurno da zavredjuje paznju te ne sumanjam da cemo ga ovde kod nas na forumu objaviti...
Sačuvana
Hitman
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 252

« Odgovor #121 poslato: Avgust 12, 2007, 05:20:30 posle podne »

uglavnom si dobar jedino ti malo zaostaju grudi...
da sam na tvom mestu malo vise paznje bi obratio ba grudi..pa onda ruke
kakve su ti noge?
pa to. samo sto mislim da mi ruke zaostaju vise od grudi.
imas sliku nogu na predhodnoj strani. listovi su mi tanki. verovatno zbog genetike (i cale ima tanke), ali su jaki od basketa.
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #120 poslato: Avgust 12, 2007, 03:57:54 posle podne »

uglavnom si dobar jedino ti malo zaostaju grudi...
da sam na tvom mestu malo vise paznje bi obratio ba grudi..pa onda ruke
kakve su ti noge?
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #119 poslato: Avgust 12, 2007, 01:49:15 posle podne »

;)
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
Hitman
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 252

« Odgovor #118 poslato: Avgust 12, 2007, 01:21:47 posle podne »

ok. hvala momci  ;D
Sačuvana
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #117 poslato: Avgust 12, 2007, 12:28:50 posle podne »

ja cu uskoro postaviti moje slike pre i posle , na taj fazon pa cete videti sta znachi biti prase...nimalo lepo, ali sam se izvukao iz toga sva sreca...kardio, dijeta i volja je majka...
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 19 upita.