TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395158 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 12:47:22 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Slike Hitman  (Pročitano 37526 puta)
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #86 poslato: Jun 04, 2007, 12:09:40 posle podne »

Pa rekao sam da cu uzeti bcaa a da glutamin vec imam. da li je to dovoljna zastita. I nije mi potreban neki poseban kardio. Zato sto dva puta nedeljno imam utakmicu koju igram celu. A plus igram basket. Gde ces bolji kardio.  ;D
PA bi bcaa uzimao pre utakmice ili kako to vec ide.

pa onda ti ne treba l-karnitin , pa kada imas toliko aktivnosti ne treba ti ni sagorevac , BCAA i glutamin pre i posle utakmice iso plus whey i nesto deksa
Sačuvana
Hitman
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 252

« Odgovor #85 poslato: Jun 04, 2007, 12:05:29 posle podne »

Pa rekao sam da cu uzeti bcaa a da glutamin vec imam. da li je to dovoljna zastita. I nije mi potreban neki poseban kardio. Zato sto dva puta nedeljno imam utakmice koju igram celu.. Gde ces bolji kardio.  ;D
PA bi bcaa uzimao pre utakmice ili kako to vec ide.
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #84 poslato: Jun 04, 2007, 11:58:58 pre podne »

Da li bi mi L-carnitine pomogao

pa ono sto sam ja citao o karnitinu je da ovaj oblik bas i ne deluje , tako ja bi ti savetova da uzmes BCAA i glutamin ili jedno od ta dva i da radis kardio dva puta dnevno , znaci ti trebas da zastitis misic
Sačuvana
Hitman
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 252

« Odgovor #83 poslato: Jun 04, 2007, 11:56:24 pre podne »

Da li bi mi L-carnitine pomogao
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #82 poslato: Jun 03, 2007, 07:11:23 posle podne »

Imas svuda,svi imamo svuda nemozes lokalno da gomilas mast.Samo racunaj na to da ces pored masti neminovno izgubiti i deo misicne mase.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Hitman
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 252

« Odgovor #81 poslato: Jun 03, 2007, 06:25:20 posle podne »

Ma znam brate ali ne smem da imam vise od ovog. smetalo bi mi za kosarku. Ovo je taman. Samo sam miislio da dobijem bolje plocice i da skinem malo sala sa strane i u donjem delu  ledja. Na drugim mestima i nemam
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #80 poslato: Jun 03, 2007, 04:05:24 posle podne »

Brate ti imas 190cm visok si i za tebe 95kg nije nista,i sam vidis da ti treba mase.Mislim koliko puta i sam miki kaze da je suludo da odmah jurite definiciju vez velike misicne mase,kada napravis velike misice i sa pedeset kila sala ces imati definiciju,nadam se da svatas sta hocu da kazem.Imas jos da radis,mlad si i imas vremena.Samo zderi :)

Pwm ti je uvek isti.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Hitman
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 252

« Odgovor #79 poslato: Jun 03, 2007, 03:49:00 posle podne »

Uh dosao sam do 95 kila i dosta mi je za sada. Kao sto se vidi nije mi losa definicija (ne vidi se na ovim zadnjim slikama bicepsa ali se vidi na prethodnim) ali ja bi hteo da je jos unapredim. Od sulemenata imam protein i glutamin i planiram da uzmem bcaa. Kakav treba da mi bude pwm posle treninga sa tegovima. KOliko grama proteina? da li treba da stavljam dextorzu? A posle karidija kakav treba da bude pwm?
Sačuvana
Hitman
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 252

« Odgovor #78 poslato: Maj 24, 2007, 09:39:43 posle podne »

nadam se da ce nastaviti da raste. Probacu sve
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #77 poslato: Maj 24, 2007, 01:31:13 posle podne »

Ma radim ruke posebno jednom nedeljno. I to sam poceo pre mesec i po dana. Od tada mi je ruka porasla 1,5 cm. Dobio sam strije na tricepsu ali biceps slabo nesto. I uvek dobijem upalu tricepsa a bicepsa vise da me malo boli. A radim fanatikov trening. A cesto menjam ravnu i kosu sipku. Pa menjam i redosled tricpes biceps(sta radim prvo a sta drugo). radim i jednom mesecno suerserije. Valjda ce dati rezutata. Ali veliki je problem ova glupa vrucina, ne moze covek da radi kako treba.

A sto se tice hrane. sto vise jedem sve se vide sirim u ledjima i grudnom kosu, dobro rastu mi i ramena u pm. Ali ja bi da mi rastu ruke. Da njih povecam a ovo malo da miruje do jeseni  ;D

I sta je duga glava


Pa bi-ceps,dvoglavi misic,jedna glava misica duga ide spolja,kada radis malo vise koncentriranije na nju onda i brachialis vise radi i on ti moze dati vizuelno deblju ruku.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
mikiveliki
Gost
« Odgovor #76 poslato: Maj 24, 2007, 12:57:31 posle podne »

BEZ PANIKE!!!

Anatomija nadlakta ruke sastavljena je od tricepsa i bicepsa. Sasvim je normalno da je vizuelno biceps manji kako je po prirodi stvari znacajnije manji misic u poredjenju sa tricepsom.

Vi momci nikako da zaboravite na jos jedan mit vezan za trening.

AKO ZELITE VELIKU RUKU TREBA VAM VELIK TRICEPS A NE BICEPS!

Ne zaboravite da triceps zauzima gotovo 65% prostora nadlakta i da je kao misic ima mnogo veci potencijal za rast od bicepsa.

Onon sto sam video na slikama u potpunosti odgovara pocecima u razvoju ovog dela tela i ni po cemu se ne razlikuje od uobicajenog

 
Sačuvana
Hitman
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 252

« Odgovor #75 poslato: Maj 24, 2007, 10:51:07 pre podne »

Ma radim ruke posebno jednom nedeljno. I to sam poceo pre mesec i po dana. Od tada mi je ruka porasla 1,5 cm. Dobio sam strije na tricepsu ali biceps slabo nesto. I uvek dobijem upalu tricepsa a bicepsa vise da me malo boli. A radim fanatikov trening. A cesto menjam ravnu i kosu sipku. Pa menjam i redosled tricpes biceps(sta radim prvo a sta drugo). radim i jednom mesecno suerserije. Valjda ce dati rezutata. Ali veliki je problem ova glupa vrucina, ne moze covek da radi kako treba.

A sto se tice hrane. sto vise jedem sve se vide sirim u ledjima i grudnom kosu, dobro rastu mi i ramena u pm. Ali ja bi da mi rastu ruke. Da njih povecam a ovo malo da miruje do jeseni  ;D

I sta je duga glava
« Poslednja izmena: Maj 24, 2007, 12:22:51 posle podne od strane Hitman » Sačuvana
chakija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 104

« Odgovor #74 poslato: Maj 24, 2007, 10:27:20 pre podne »

Da da  ...to je ta ruka i taj biceps - ista ko moja!Stvarno ,ko da gledam sebe pre par meseci  ;D .Mada , moj je jos malko gori  :(
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #73 poslato: Maj 24, 2007, 01:20:50 pre podne »

Izgleda sve na mestu,malcice ti je slaba duga glava cini mi se,mozda izgleda malcice skracen...posto kazes da biceps nekako ne reaguje probaj ovako da radis:Dizes teg 2 sekunde,spustas 5,do kraja.I nema zastajkivanja u gornjem i donjem delu pokreta,probaj tako i videces da ce se poboljsati.A ovo sto je markoni rekao probaj i to,uzmes skroz usko dvorucni teg,znaci bukvalno da ti je saka do sake,pa probaj skroz siroko...imas milion kombinacija.Probaj nekim redosledom da radis,prvo stojeci pregib pa onda pregib na skotu ili na kosoj klupi i na kraju odradis koncentracioni...ima da raste videces,samo jedi
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Hitman
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 252

« Odgovor #72 poslato: Maj 24, 2007, 12:36:53 pre podne »

Evo slika iz svih uglova. Jbt mnogo mi je manji biceps od tricepsa a jos je i kratak.

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 18 upita.