TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 03:37:41 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 59 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: BCAA za početnike!  (Pročitano 203544 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #858 poslato: Septembar 26, 2011, 05:24:20 posle podne »

Ja sam probao sve bcaa iz PS ponude a i sire.Sve su kvalitetne sa malo odstupanja u finoci.Ali to kod rekreativaca ne igra bitnu ulogu.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #857 poslato: Septembar 26, 2011, 09:53:09 pre podne »

Bcaa Xpress i Dymatize BCAA sam koristio(već par meseci unazad koristim DYM) i razlika u finoći je ogromna. Ali, PF nisam... Šta znam, mislim da bi mi bilo svejedno šta ću od ta dva da kupim,tj. kupio bih jeftiniji. :)
Sačuvana
Markovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 177


« Odgovor #856 poslato: Septembar 26, 2011, 01:39:14 pre podne »

e opet ja :) a bcaa primaforce ili bcaa express? ista je kolicina,primaforce malo skuplji ali ok,zanima me samo kvalitet i finoca praska,posto sam vec negde na forumu procitao da je velika razlika izmedju dymatize bcaa i bcaa express-a sto se tice finoce.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #855 poslato: Septembar 18, 2011, 02:04:56 posle podne »

nema para za toliko planinarenje :D odlucio sam se za bcaa express,cena kolicina su presudile :)

Nisi pogresio veruj mi  ;)
Sačuvana
Markovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 177


« Odgovor #854 poslato: Septembar 18, 2011, 12:35:06 pre podne »

nema para za toliko planinarenje :D odlucio sam se za bcaa express,cena kolicina su presudile :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #853 poslato: Septembar 17, 2011, 04:44:15 posle podne »

Oba suplementa u miksu su pravi izbor,naravno ako se ima kesa za tako nesto  ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #852 poslato: Septembar 17, 2011, 12:22:00 posle podne »

Pazi, ako ti imaš para da preko Xtenda juriš optimalni unos bcaa(recimo, 10g pre i još toliko posle ili u toku treninga), onda samo napred. Glutamin i citrulin malat, koji se nalaze pride, sigurno ti neće odmoći. Ali, ne verujem da si spreman da koristiš 6-7 dozera Xtenda dnevno radi 20g bcaa.

Ja sam ga koristio mahom u toku treninga i to po 3 dozera. Osvežava. :)
Sačuvana
Markovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 177


« Odgovor #851 poslato: Septembar 17, 2011, 10:56:10 pre podne »

hvala,to mi je bilo dovoljno da znam :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #850 poslato: Septembar 17, 2011, 02:54:46 pre podne »

U Xtendu ima duplo manje bcaa nego u BCAA Xpress. Prema tome, ako ti je bcaa primarni izbor, nema dileme. ;)
Sačuvana
Markovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 177


« Odgovor #849 poslato: Septembar 17, 2011, 01:50:37 pre podne »

moze mala pomoc posto se dvoumim oko Scivation Xtend i Bcaa Express,ukus mi nije bitan,bitno je da radi ;) kapiram da su oba proizvoda dobra ali zanima me vase misljenje posto ih nisam probao nikada,a i Bcaa express bi po kolicini maaalo duze trajao sto bih zanemario ako je Xtend za toliko bolji proizvod jer ne znam bas koliko je bitan taj glutamin koji ima u sebi posto su to smesne kolicine. hvala ;)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #848 poslato: Mart 24, 2011, 07:17:05 posle podne »

Konsultacija (uz izvinjenje ako je neko već pitao ranije, ipak se tema otegla na 57 strana :) )
Koje aminokiseline u tabletama preporučujete? Vidim da ih ima dosta, Dymatize Super amino 4800, API-eve Amino 2300, Scitec-ove Amino 5600... Krećem sa ozbiljnim treninzima (definicija), i to je jedina "rupa" u suplementaciji, koju još nisam stigla da popunim. :)

Nijedne. Kupi u prahu.

U prahu? Auh... sa čim to da umešam da bi imalo iole prihvatljiv ukus? Prilično sam "razmažena" kada su te stvari u pitanju. :S

Sa vodom :)

Stavis u usta porciju i progutas sa vodom. Mislim da ti nista nece biti za 3 sekunde tog teeeeskog napora gutanja :))
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #847 poslato: Mart 21, 2011, 09:40:11 posle podne »

Kupi Scivation Xtend - extra ukus, ili progutaj prah pa zalij vodom nece ti se nista desiti
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
haiglane
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


permanentna defka :)

« Odgovor #846 poslato: Mart 21, 2011, 08:51:29 posle podne »

Konsultacija (uz izvinjenje ako je neko već pitao ranije, ipak se tema otegla na 57 strana :) )
Koje aminokiseline u tabletama preporučujete? Vidim da ih ima dosta, Dymatize Super amino 4800, API-eve Amino 2300, Scitec-ove Amino 5600... Krećem sa ozbiljnim treninzima (definicija), i to je jedina "rupa" u suplementaciji, koju još nisam stigla da popunim. :)

Nijedne. Kupi u prahu.

U prahu? Auh... sa čim to da umešam da bi imalo iole prihvatljiv ukus? Prilično sam "razmažena" kada su te stvari u pitanju. :S
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #845 poslato: Mart 21, 2011, 05:00:11 posle podne »

Konsultacija (uz izvinjenje ako je neko već pitao ranije, ipak se tema otegla na 57 strana :) )
Koje aminokiseline u tabletama preporučujete? Vidim da ih ima dosta, Dymatize Super amino 4800, API-eve Amino 2300, Scitec-ove Amino 5600... Krećem sa ozbiljnim treninzima (definicija), i to je jedina "rupa" u suplementaciji, koju još nisam stigla da popunim. :)

Nijedne. Kupi u prahu.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #844 poslato: Mart 20, 2011, 05:21:15 posle podne »

Mozda bolje da uzmes tecne amino dymatize i da pijes u toku treninga ili pojacaj dozu BCAA ili jos bolje uz to leucin od primaforce.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 59 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 17 upita.