TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396304 Teme od strane 25013 Članovi Poslednji član: Dule2812

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 23, 2024, 04:24:15 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 99 100 [101] 102 103 ... 117 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin za početnike!  (Pročitano 409408 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12815


Never give up!

« Odgovor #246 poslato: Septembar 24, 2008, 11:30:18 pre podne »

@ Skituljko...gledaj da ti ishrana bude dobra.Dzaba ti i shock i storm ako ti je ishrana slaba.Ishhrana je temelj izgradnje a suplementi samo podrska.
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #245 poslato: Septembar 23, 2008, 05:14:47 posle podne »

Koristim sada trenutno i ok je... A nem pojma za neku drugu kombinaciju.. uzmi katalog pa budi mastovit  ;D
Sačuvana

FITNES ČIKA
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 245

doĂ°i sebi dok još imaš kome...

« Odgovor #244 poslato: Septembar 23, 2008, 04:09:58 posle podne »

Jao u bankrot ima da odem :) pa to je 5000 po zlatnoj,kontam da je to super kombinacija.Jesi ti nekad koristio ovu kombinaciju preparata?
I ako mozes da mi das neki malo jeftiniji predlog u slucaju da ne skupim ovoliko kesa?hvala
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #243 poslato: Septembar 23, 2008, 04:05:16 posle podne »

Pa da,uzmesh oba... svejedno bi trebalo da se uzimaju radi boljeg rezultata zajedno.. Shock lapo sata pre treninga a storm odma posle pa onda pwm posle jedno 20 minuta... Shock ne pijesh u danima pauze a storm mozesh odma ujutro na prazan stomak..
Sačuvana

FITNES ČIKA
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 245

doĂ°i sebi dok još imaš kome...

« Odgovor #242 poslato: Septembar 23, 2008, 04:03:13 posle podne »

mislis da uzmem oba,ne kontam molim te objasni mi :)
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #241 poslato: Septembar 23, 2008, 04:01:08 posle podne »

Pa shock pijesh jednu mericu samo u danima treninga... to ti je 50 doza... rachunam makar 2 dana pauze nedeljno i to ti izadje i preko 2 meseca  ;) a storm ima 80 doza... tako da... po meni je to real deal...
Sačuvana

FITNES ČIKA
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 245

doĂ°i sebi dok još imaš kome...

« Odgovor #240 poslato: Septembar 23, 2008, 04:00:53 posle podne »

Znaci 4500 je plafon,pitanje je dal cu i toliko skupiti
Sačuvana
FITNES ČIKA
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 245

doĂ°i sebi dok još imaš kome...

« Odgovor #239 poslato: Septembar 23, 2008, 03:59:35 posle podne »

Imam pitanje posto sam vec koristio jedno 3 vrste kreatina uglavnom monohidrate-trenutno zavrsavam sa universal-ovim monohidratom od kile i ne radi me bas najbolje,pa bih sadi hteo da probam neki malo bolj kreatin,u nekoj od tema sam procitao da su i storm i shock therapy odlicni preparati ali bih ja voleo da mi te zalihe ako je moguce potraju bar 2 meseca pa me zanima da li bi neko mogao da predlozi neku varijantu storm i jos nesto ili shock t i jos nesto ako moze do 4500 din.
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #238 poslato: Septembar 22, 2008, 12:22:37 posle podne »

Molio bih moderatore da mi odgovore na jedno pitanje koje mi vec duze vreme prolazi u glavu.....
Kreatin pijem vec duze vreme monohydrate i od skoro sam poceo da uzimam malat......
U vasem informatoru sam cuo za CELL-TEch HARDCORE-26 puta mocniji od obicnog kreatina.......Planirao sam njega da uzmem,ali to mi deluje mnogo jako i pomislio sam da li steti organizmu......To pitanje bih hteo vama da postavim,odgovorite iskreno.......HVALA

Nesteti organizmu :D :D

Kvalitet preparata netreba komentarisati,jer je u pitanju vrhunski proizvodjac,
a preparati tog tipa su se vec pokazali odlicnim,jer vec preko pet godina imamo
u ponudi Trans-x a od skora i Trans-X professional.

Mogu reci da je zasigurno bolji od obicnog kreatina,jer je ovo jednostavno mnogo
kompleksniji preparat,ali da je bas 26 bolji i da se dobija neznam ni ja koliko kilograma za
nedelju-dve dana,to sigurno ne.
Sačuvana
   
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #237 poslato: Septembar 22, 2008, 10:35:54 pre podne »

Znaci to je ipak obican kreatin,nista specijalno......Probacu ga....Ja kreatin pijem 20 min pre treninga i odmah posle treninga sa glutaminom,whey prozeinom i dekstrozom.....Ja mislim da je tako najbolje....

ako mislis na CELLTECH  - definitivno NIJE obican kreatin...

ima dosta ugljenih hidrata, nesto vitamina i minerala, kompleks od vise vrsta kreatina, posebna tehnologija proizvodnje, insulo-driver-e, volumizatore celije...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #236 poslato: Septembar 21, 2008, 10:44:44 pre podne »

Najbolje ti je da ga probas i sam se uveris kako ce da te radi,ali kazem ti bilo koji mikronizovani creatin ce te dobro raditi,a sto se tice tvoje konzumacije suplemenata ,to je ok.
Sačuvana
robix
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #235 poslato: Septembar 21, 2008, 12:29:34 pre podne »

Znaci to je ipak obican kreatin,nista specijalno......Probacu ga....Ja kreatin pijem 20 min pre treninga i odmah posle treninga sa glutaminom,whey prozeinom i dekstrozom.....Ja mislim da je tako najbolje....
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #234 poslato: Septembar 20, 2008, 02:44:31 posle podne »

Molio bih moderatore da mi odgovore na jedno pitanje koje mi vec duze vreme prolazi u glavu.....
Kreatin pijem vec duze vreme monohydrate i od skoro sam poceo da uzimam malat......
U vasem informatoru sam cuo za CELL-TEch HARDCORE-26 puta mocniji od obicnog kreatina.......Planirao sam njega da uzmem,ali to mi deluje mnogo jako i pomislio sam da li steti organizmu......To pitanje bih hteo vama da postavim,odgovorite iskreno.......HVALA
..nije zlato sve sto sija...u svakom slucaju da uzmes bilo koji mikronizovani creatine neces pogresiti,ali ne ocekuj neke spektakularne rezultateto je samo jedna kockica u velikom mozaiku
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #233 poslato: Septembar 18, 2008, 05:20:12 posle podne »

ono sto je sigurno je da je sastav stvarno IMPRESIVAN i da je Muscletech jedan od vodecih proizvodjaca, a bombasticna reklama je samo marketing
Sačuvana
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #232 poslato: Septembar 18, 2008, 02:37:39 posle podne »

Ako se bojis za zdravlje, nemas nikakvog razloga. Osim toga Muscletech je jedan od najboljih proizvodjaca, ali to da je 26 puta mocniji je velika glupost. Kreatin je kreatin, no sa ovom markom sigurno neces pogresiti.
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
Stranice: 1 ... 99 100 [101] 102 103 ... 117 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.178 sekundi sa 18 upita.