TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396010 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 05, 2024, 12:56:12 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 117 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin za početnike!  (Pročitano 401412 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #231 poslato: Septembar 18, 2008, 01:54:34 posle podne »

daleko od toga da steti plus proizvodjac Muscletech - nije to makar ko :)  jedina mana mu je cena...
Sačuvana
robix
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #230 poslato: Septembar 18, 2008, 01:50:01 posle podne »

Molio bih moderatore da mi odgovore na jedno pitanje koje mi vec duze vreme prolazi u glavu.....
Kreatin pijem vec duze vreme monohydrate i od skoro sam poceo da uzimam malat......
U vasem informatoru sam cuo za CELL-TEch HARDCORE-26 puta mocniji od obicnog kreatina.......Planirao sam njega da uzmem,ali to mi deluje mnogo jako i pomislio sam da li steti organizmu......To pitanje bih hteo vama da postavim,odgovorite iskreno.......HVALA
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #229 poslato: Septembar 16, 2008, 03:18:30 posle podne »

slicno tome, drugarica koja se ozbiljnije bavila atletikom  - kreatin kao osnovni suplement...

koliko su treneri razlicitih sportova upuceni u suplementaciju  - diskutabilno je... o tome se nigde "ne uci" a svako se na neki nacin - pravi pametan....

Sačuvana
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #228 poslato: Septembar 04, 2008, 06:08:59 posle podne »

pa taman navuce vodu ko kamila,pre takmicenja popije 10 litara i onda slobodna je 10 dana
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
Lokk1
Gost
« Odgovor #227 poslato: Septembar 04, 2008, 04:00:26 posle podne »

nikako u smislu nema uticaja ...  ali nece ti skoditi .. ustvari moze cak da ti navuce vodu pa da vuchesh dodatni teret 10km :// to ti netreba
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #226 poslato: Septembar 04, 2008, 02:46:11 posle podne »

Moja komsinica je atleticarka na duze pruge 5, 10, polumaraton, maraton, i postavila je sve nacionalne rekorde u njenim disciplinama, a pije kreatin kao osnovni suplement kako je njoj rekao trener, pa zato pitah !

Pazi da je u pitanju bar 800 ili 1500m pa i da razumem, ali šta će joj na 5 ili 10km!? Za onih 200 metara "sprinta" u finišu trke!? I to još kao osnovni suplement!?

Pa sad vidis kako je znanje kod nas u atletici ? Znaci nikako kreatin kada je u pitanju 10km ?
Sačuvana
I don't give a fuck
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12800


Never give up!

« Odgovor #225 poslato: Septembar 04, 2008, 11:46:20 pre podne »

8) 8) 8)


Sad kad prestanes da pijes kreatin,videces koliko si stvarno nabacio mase,
tj,koliko si dobro klopao i trenirao,a koliko si vode navukao :)

Koliko god da je dobro klopao i trenirao,odmarao izgubice dosta jer to je takav proces.Ali ipak kvalitet ce onda ostati koji ce sledeci put jos nadopunjavati i tako stalno.To je poenta svega.
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #224 poslato: Septembar 04, 2008, 12:44:23 pre podne »

Moja komsinica je atleticarka na duze pruge 5, 10, polumaraton, maraton, i postavila je sve nacionalne rekorde u njenim disciplinama, a pije kreatin kao osnovni suplement kako je njoj rekao trener, pa zato pitah !

Pazi da je u pitanju bar 800 ili 1500m pa i da razumem, ali šta će joj na 5 ili 10km!? Za onih 200 metara "sprinta" u finišu trke!? I to još kao osnovni suplement!?
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #223 poslato: Septembar 03, 2008, 10:54:26 posle podne »

 8) 8) 8)


Sad kad prestanes da pijes kreatin,videces koliko si stvarno nabacio mase,
tj,koliko si dobro klopao i trenirao,a koliko si vode navukao :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
Lokk1
Gost
« Odgovor #222 poslato: Septembar 03, 2008, 06:28:03 posle podne »

Moja komsinica je atleticarka na duze pruge 5, 10, polumaraton, maraton, i postavila je sve nacionalne rekorde u njenim disciplinama, a pije kreatin kao osnovni suplement kako je njoj rekao trener, pa zato pitah !

u nijednom istrazivanju shto sam prochitao nije zabelezeno nikakvo poboljshanje od kreatina ... ali mislim da za beta-alanin to nevazi .. da utiche i na aerobiju .. bar sam tako prochitao na tnationu ako se ne varam .. eo vec mesecima planiram da kupim beta-a pa da kazem jel radi na aerobiju ili ne ... al nikako da uzmem .. bice uskoro ... a i ovaj CIGAN ogi :D nece da uleti malo drugaru .. koji mic :D
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #221 poslato: Septembar 03, 2008, 05:22:42 posle podne »

ОК.Интересује ме исто,кад прођем овај циклус узимања креатина,па направим паузу од месец дана,а затим кренем са другим циклусом пуњења креатином да ли ћу још повећати масу у односу на први циклус.
НПР. током првог циклуса имао сам 75 кг.,да ли ћу током те паузе од месец дана се вратити на 70 кг.
Или ћу током другог циклуса имати отприлике 77кг што аутоматски ѕначи да ћу повећати масу у односу на први циклус.


Kao sto kaze Fanatic,sve zavisi od tvoje ishrane i treninga.
Jos bi dodao da je velika verovatnoca da sa drugom turom kreatina
neces napredovati podjednako dobro kao sa prvom.

Imam jedno pitanje, kako piti kreatin kada je u pitanju samo aerobna aktivnosti, monohidrat je u pitanju ?
kreatin uopste i nema smisla piti ako su aerobne aktivnosti u pitanju, osim ako su sprintevi ili treninzi explozivnosti

To sam i ja hteo da kazem.

Moja komsinica je atleticarka na duze pruge 5, 10, polumaraton, maraton, i postavila je sve nacionalne rekorde u njenim disciplinama, a pije kreatin kao osnovni suplement kako je njoj rekao trener, pa zato pitah !

Cudno,cak  neki proizvodjaci na svojim sajtovima ne preporucuju kreatin takvim sportistima
zbog mogucnosti dehidratacije i dobijanja misicne mase.
« Poslednja izmena: Septembar 03, 2008, 05:28:58 posle podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #220 poslato: Septembar 03, 2008, 04:18:25 posle podne »

Moja komsinica je atleticarka na duze pruge 5, 10, polumaraton, maraton, i postavila je sve nacionalne rekorde u njenim disciplinama, a pije kreatin kao osnovni suplement kako je njoj rekao trener, pa zato pitah !
Sačuvana
I don't give a fuck
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #219 poslato: Septembar 03, 2008, 04:01:00 posle podne »

kreatin uopste i nema smisla piti ako su aerobne aktivnosti u pitanju, osim ako su sprintevi ili treninzi explozivnosti
Sačuvana
two more...no matter what...!
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #218 poslato: Septembar 03, 2008, 03:04:44 posle podne »

Imam jedno pitanje, kako piti kreatin kada je u pitanju samo aerobna aktivnosti, monohidrat je u pitanju ?
Sačuvana
I don't give a fuck
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12800


Never give up!

« Odgovor #217 poslato: Septembar 03, 2008, 11:52:59 pre podne »

Odgovor na tvoje pitanje je tesko tacno dati a razloga ima vise: Zavisi od faktora kako se budes hranio,trenirao i odmarao.U toj pauzi od kreatina izgubices svakako jedan deo,ali ostace ti nesto malo ako ono sto sam gore naveo dovedes u red.Bez toga nece ostati ama bas nista.
drugi ciklus kad budes uzimao opet zavisi od ishrane ,nacina treniranja kao i odmora koliko ces napredovati.Ukoliko imas mogucnosti dobro bi dosao uz taj glutamin i jedan dobar whey, i bcaa da osiguraju jos bolji napredak.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 117 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.056 sekundi sa 14 upita.