TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396011 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 05, 2024, 03:04:54 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 117 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin za početnike!  (Pročitano 401419 puta)
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #171 poslato: Avgust 01, 2008, 08:55:52 pre podne »

Nema potrebe da cekas.
Popij sve odmah,mozes i zajedno.
Sačuvana
   
SAJ
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 387


« Odgovor #170 poslato: Jul 31, 2008, 04:13:08 posle podne »

Uzeo sam kre alkalin pa me zanima da li posle treninga da popijem kapsulu, pa odmah sheik sa proteinom i glut, ili da sachekam malo pa onda??
Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #169 poslato: Jul 31, 2008, 09:52:20 pre podne »

shiock,strom,noz,alky,lava,griva..tigar pas macka......p..w.materine..

dali ce iko probati da krene osnovne i elemtarne korake u ovom sprotu a ne da kaze da je popio dve tablete zapakovanog necega i kaze da je dobio extra snagu.....??..

nije mi jasno da stvarno neko misli i razmislja na ovaj nacin a da se ne potrudi da se edukuje i da krene sa osnovnim i elemntarinim stvarima..recimo..prvio o ishrani da se prica..pa onda trening..pa onda supelemtacija koja nema SVERMISKA imena i sa tim da se privalce kupci..vec da nesto do toga radi....bar malo....
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #168 poslato: Jul 30, 2008, 12:52:43 posle podne »

Sve u svemu,to je vec stvar tvoga izbora.
Ja bih se licno pre opredelio sa SHOCK+STORM,zbog mnogo kompleksnijeg sastava,ali
za sta god da se odlucis,sigurno neces pogresiti.
Sačuvana
   
sekulaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 314


« Odgovor #167 poslato: Jul 29, 2008, 08:50:04 posle podne »

zanima me sledece misljenje

drug iz teretane je koristio kombinaciju SHOCK+STORM i dalo mu je dobre rezultate
a jedan drugi lik iz teretane je kupio krealkalyn u tabletama,to je onaj sa ph12,kao 100% apsorcija i bio je zadovoljan

ja sam probao krealkalyn,dobio sam par testera,i ne znam da li je bio placebo,ali stvarno sam imao vishe snage

posto sam skupio pare da kupim shock terapy,zanima me da li je bolje da se uz njega ukombinuje alaklyn ili storm

citao sam vec postove o tome pa mi nije jasna jedna stvar

procitao sam da shock ima u sebi kreatin,pa bi pio alkalyn/storm samo posle treninga a kad en treniram samo alkalyn/storm

sta mislite da li mi treba shock u kombinaciji sa alkalynom,ne znamda li ta jedna merica shock-a koju bi uneo pre treninga ima u sebi dovoljno kreatina da mi da snagu koju bi npr dobio od 2 tablete krealkalyna


ja cu uzeti shock+alkalyn tako da bi i tebi to preporucio
imas dovoljnu meru kreatina u shock-u,tako da ti je dovoljno 2 tablete krealkalyna kao sto sam napisao u prethodnom postu
Sačuvana
grbavica84
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #166 poslato: Jul 29, 2008, 04:35:05 posle podne »

zanima me sledece misljenje

drug iz teretane je koristio kombinaciju SHOCK+STORM i dalo mu je dobre rezultate
a jedan drugi lik iz teretane je kupio krealkalyn u tabletama,to je onaj sa ph12,kao 100% apsorcija i bio je zadovoljan

ja sam probao krealkalyn,dobio sam par testera,i ne znam da li je bio placebo,ali stvarno sam imao vishe snage

posto sam skupio pare da kupim shock terapy,zanima me da li je bolje da se uz njega ukombinuje alaklyn ili storm

citao sam vec postove o tome pa mi nije jasna jedna stvar

procitao sam da shock ima u sebi kreatin,pa bi pio alkalyn/storm samo posle treninga a kad en treniram samo alkalyn/storm

sta mislite da li mi treba shock u kombinaciji sa alkalynom,ne znamda li ta jedna merica shock-a koju bi uneo pre treninga ima u sebi dovoljno kreatina da mi da snagu koju bi npr dobio od 2 tablete krealkalyna

Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #165 poslato: Jul 28, 2008, 01:24:02 posle podne »

kupio sam shock i krealkalyn na savet druga iz teretane pa me zanima sledece
koliko sam dobro razumeo na forumu shock pijem samo pre treninga 1 mericu a krealkalyn posle treninga 2 kapsule
kad ne treniram popijem 1 kapsulu ujutru,a zanima me da li shock u sebi ima kreatina,tj da li treba da pijem krealkalyn i pre treninga(da ubacim 1 kapsulu) ili mi je dovoljno ovoj plan koji sam napisao

Netreba.

Pij kako si napisao da ces piti.
Sačuvana
   
jojevta
Gost
« Odgovor #164 poslato: Jul 25, 2008, 07:22:57 posle podne »

kupio sam shock i krealkalyn na savet druga iz teretane pa me zanima sledece
koliko sam dobro razumeo na forumu shock pijem samo pre treninga 1 mericu a krealkalyn posle treninga 2 kapsule
kad ne treniram popijem 1 kapsulu ujutru,a zanima me da li shock u sebi ima kreatina,tj da li treba da pijem krealkalyn i pre treninga(da ubacim 1 kapsulu) ili mi je dovoljno ovoj plan koji sam napisao

shock ima u sebi kreatina tako da nema potreba da pijes i kre alkalyn pre trening
Sačuvana
MARKO-187
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38

« Odgovor #163 poslato: Jul 25, 2008, 07:00:01 posle podne »

kupio sam shock i krealkalyn na savet druga iz teretane pa me zanima sledece
koliko sam dobro razumeo na forumu shock pijem samo pre treninga 1 mericu a krealkalyn posle treninga 2 kapsule
kad ne treniram popijem 1 kapsulu ujutru,a zanima me da li shock u sebi ima kreatina,tj da li treba da pijem krealkalyn i pre treninga(da ubacim 1 kapsulu) ili mi je dovoljno ovoj plan koji sam napisao
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #162 poslato: Jul 25, 2008, 11:44:20 pre podne »

 
Citat
.probaj sa efi

od da ;D ovo vec daje odlicne rezultate :)
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #161 poslato: Jul 25, 2008, 06:12:09 pre podne »

Jok mislio sam na tepih! Valjda ste dovoljno pismeni da shvatite poentu,a ne da bukvališete..
..

izivni... ;D ;)
« Poslednja izmena: Jul 25, 2008, 06:16:00 pre podne od strane Pedja_Petrovic » Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #160 poslato: Jul 25, 2008, 06:11:00 pre podne »

Citat
aham, u cemu je problem? 

pila sam i monohidrat, a zivo me je zanimalo kakav je kre alkalyn... 

efekat sam dobila upravo taj koji sam i ocekivala, povecanu izdrzljivost na treningu i vise snage - a zaista radim sa opterecenjem...  a opet nista stetno od toga, zar ne?

pa nije problem..za kaj bih bio...nego nije mi jasna SVRHA,jer ovo sto ti navede je ocigledno placebo jer od creatina sigurno izdrzljivost neces imati jer i nije predvidjen za to...probaj sa efi :P :P,pa da vidis cija ovca belu vunu prede..

ali nije toni bitno..nego ne vidjoh razloga zasto bih mlado i lepo devojce kao ti u opste uzimala creatine u bilo kom obliku...koliko ja znam....a znam :P :P :P,da devojke obicno teze DRY LOOK,da im koza bude fina i tanka itd itd itd..a ne da imaju BLOW LOOK pa da lice na boze me sacuvaj....
e sada..price oko toga kako creatin ne navlaci vodu su smesne monika...jer creatin ima ulogu da POVLACI TECNOST I MISICNE CELIJE TJ SVE I JEDAN CREATIN JE MISICNI VOLUMIZATOR na nacin koji gore rekoh..
ja sam probao CRREA ALKY..I TO BAS OD CONTROLED LABS..koja je izvrsna firma i odlicni producti i ima potpun isti efekat kao i najobicniji monohidrat..jedino sto sam osetior razliku a to je da mnogo brze deluje uz mnogo manje doze...i nema nista od onog famoznog punnjenja kojag bdfw ja nikada nisam ni radio ni sa obicnim KERATINOM ;D ;D

enivej...misljenja sam da nema potrebe da bilo koja devojka pije crea jer zaista za tim nema potrebe osim ako ne zeli da se takmici u navlacenju kamiona i ostalim LAHKIM sportovima...
u paleti pan-a ima mnogo boljih preprata koji ti mogu omoguciti to sto ti hoces..tj tu izdrzaljvitos itd..ali sve ovisi dali ti se spremas za takmicenje bilo koje vrste i koliko je u opste nekome neophodno da uzima bilo sta za izdrzljivost ako je recimo rekreativac kao sto si ti pretpostavljam gde rezulatti mogu da dodju mozda malo duzim putem ali naravno da nisu nemoguci....

u jbt al sam se raspisao......cuvej ti svoj lep izlged monik,a batali crea....nije za lepe devojke.....uvali to nekim akrapima kada dodju u radnju  ;D ;D..kazi im da od crea mogu da imaju produzen sex life :D :D :P
Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #159 poslato: Jul 25, 2008, 06:02:26 pre podne »

Citat
mora da je mislio na telo   nemoj da se nerviras, svasta se moze cuti

ma jok...samo sam hteo nesto da naucim...covek uci dok je ziv u crkne kao budala  :D :D
Sačuvana
Dominator08
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

eminentna ličnost

« Odgovor #158 poslato: Jul 24, 2008, 10:30:40 posle podne »

Jok mislio sam na tepih! Valjda ste dovoljno pismeni da shvatite poentu,a ne da bukvališete..
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #157 poslato: Jul 24, 2008, 09:45:58 posle podne »

nije trip i ja imam odlican skok snage na treningu  a pijem ga inace 2 meseca svakodnevno
..ti pijes creatin???...

aham, u cemu je problem? :)

pila sam i monohidrat, a zivo me je zanimalo kakav je kre alkalyn... 

efekat sam dobila upravo taj koji sam i ocekivala, povecanu izdrzljivost na treningu i vise snage - a zaista radim sa opterecenjem...  a opet nista stetno od toga, zar ne?

Sačuvana
Stranice: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 117 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.147 sekundi sa 19 upita.