TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 07:36:52 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: pomoc,sugestija sve je dobro doslo  (Pročitano 9162 puta)
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #5 poslato: Maj 22, 2008, 06:01:03 posle podne »

..ili amino kiseline, pre trcanja..mada mislim da ima on jos dosta da radi...
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #4 poslato: Maj 22, 2008, 05:57:26 posle podne »

stim&trim povećava pritisak i može da izazove nesanicu i zato se ne pije kasno...
Svakako bajs umesto trčanja a može i plivanje...
kardio na prazan stomak će ti smanjiti mišiće.. bolje uzmi pre toga proteinski šejk ili nešto slično...
Sačuvana
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #3 poslato: Maj 22, 2008, 04:50:24 posle podne »

..jos dobar izvor proteina su ti jaja, naravno bez zumanceta..
Sačuvana
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #2 poslato: Maj 22, 2008, 04:49:27 posle podne »

najbolje ti je da radis kardio ujutru na prazan stomak , sa sagorevacem..a trening mozes i posle podne..
pod proteinima ti se podrazumevaju belancevine, iz mesa ili proteina u prahu (Whey)..a ella ti je najbolja od sireva jer nema mlecne masti puno..svi sirevi ti imaju puno proteina ali su i masni..
inace samo polako..gledaj da promenis ishranu trajno, a ne samo na 2,3 meseca, i da vezbas redovno-i rezultati ce sigurno doci..
Sačuvana
ardennes
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34

« Odgovor #1 poslato: Maj 22, 2008, 04:27:57 posle podne »

Evo ovako da krenem :)

Kad sam krenuo da treniram imao sam oko 115 KG , sa visinom od oko 175cm ( naravno bio sam debeo ko svinja :D ) inace nisam bio ovako debeo , te kile sam nabacio u roku od 2-3 godine  sa 70-80 kg .. duga prica :P . . . . sada trenutno sam slicne visine i imam oko 95-100 kg ( varira zavisi kako kada , kada mi treba itd ) .. inace nov sam na ovom forumu .. pa sam ga danas citao oko 3 sata , posto sam video mnogo odgovora da pogledaju forum , posto sigurno ima vec takav topic itd.. Video sam dosta zanimljivih stvar , ali ne toliko i konkretnih odgovora bas na ono sto mene zanima ( skidanje kila , ishrana , trening(vezbe) ).. Inace treniram u teretani(dizanje tegove) 5 dana u nedelji ( tj. pon-petak ) i ponekad subota..

Bio sam do jedne PanSport-ove prodavnice da se raspitam o sagorevacima masti i dobio sam preporuku na "Stim & Trim sa MaHuangom" ( pre ovoga nisam nista koristio od tzv. hemije ) . video sam topic i citao tamo ,, i video sam dosta pozitivnih stvari , samo da li on povecava krvni pritisak il smanjuje ? I da li ga nebih trebao piti posle 16:00 h ? ( inace jos nisam krenuo da ga pijem )

Sad kad dodje skolski raspust , hteo bih da krenem sa kardio treningom tj trcanje/bicikli i da na to dodam teretanu + dizanje tegova .. Da li mi je ovo pametno ? znaci otprl trcanje/bicikli + teretan pre podne , pa posle podne trening dizanja tegova. Isto su mi rekli da bi mi bolje bilo bicikli nego trcanje zbog moje kilaze da nebih povredio kolena... isto tako video sam dosta oko ishrane .. hteo bih isto da probam i oko toga nesto da uradim , samo me interesuje sta tacno mislite kada kazete proteini i ella sir?:D

Znaci ovo mi je sve novo , bilo kakav odgovor/sugestija bi mi dobro dosao , da znam sto vise u cega se upustam :P ( verovatno cu imati jos nesto da pitam , samo sad zurim pa sam samo ovo mogao da smislim , ai bole me oci od citanja )

hvala unapred
« Poslednja izmena: Mart 01, 2012, 03:50:15 posle podne od strane Troops » Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 17 upita.