TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395964 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 04, 2024, 06:01:59 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: KUKURUZ  (Pročitano 31938 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #49 poslato: Mart 14, 2010, 01:16:25 posle podne »

I to tek skuvana, dok se još nisu ohladila. :D Onaj miris kad počnu da se ljušte... Fuuuuuuuuuuuj!!!! ;D :D :D
Sačuvana
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #48 poslato: Mart 14, 2010, 12:31:44 posle podne »

aha...pa jos bolja varijanta bi bila kuvana jaja :D ;)
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #47 poslato: Mart 14, 2010, 10:46:13 pre podne »

preseli se u novi sad, mi nemamo bioskop...ili znas kako, pomesaj onu tunu kuvanu u vodi i ellu i to jedi u bioskopu, ju bre kako ume da smrdi i onda si barem oterao ove sto hrskaju.

?cemu sarkazam,samo govorim za to usput,ja jedem pre polaska od kuce ,hranu ne nosim nikad,i to je retko osim na posao
nije sarkazam, onako sam samo lupio, nista vise... :P
Sačuvana
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #46 poslato: Mart 14, 2010, 10:30:51 pre podne »

preseli se u novi sad, mi nemamo bioskop...ili znas kako, pomesaj onu tunu kuvanu u vodi i ellu i to jedi u bioskopu, ju bre kako ume da smrdi i onda si barem oterao ove sto hrskaju.

?cemu sarkazam,samo govorim za to usput,ja jedem pre polaska od kuce ,hranu ne nosim nikad,i to je retko osim na posao
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #45 poslato: Mart 14, 2010, 02:49:45 pre podne »

preseli se u novi sad, mi nemamo bioskop...ili znas kako, pomesaj onu tunu kuvanu u vodi i ellu i to jedi u bioskopu, ju bre kako ume da smrdi i onda si barem oterao ove sto hrskaju.

@topic: batali kukuruz, jednostavno ima boljih resenja.
Sačuvana
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #44 poslato: Mart 13, 2010, 11:51:33 posle podne »

Ne znam zasto,ali kokice mi nikad nisu bile frka,i lagano mi uvek padnu...ali kada ih vidim i razmislim da IMAJU BUKVALNO SVE sto nevalja u jednom trenutku-hidrat i to totalno prost,mnogo trans masti,i mnogo soli ,odma dobijem neku odbojnost....ovako i mogu da odolim niti mi se jedu,ali najteze mi je kad odem u bioskop...ja zvake i kolu zero a ostali nema sta ne hrskaju :(( a uz film su ...UFFF......
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #43 poslato: Mart 13, 2010, 10:29:48 posle podne »

Otprilike jednom-dva puta  mesečno jedem kokice. Nekad to budu one iz mikrotalasne, nekad ih sam pravim u šerpi. Uvek su manje masne one u šerpi. Kažem ti, 3-4 kapi ulja su dovoljne za to. A one za mikrotalasnu su prepune masti. Prsti mi budu baš masni dok ih jedem.

Pogledaj nekad unutrašnjost one kesice kad je isprazniš i biće ti jasno koliko tu ima masti. :)
Sačuvana
TribalKing
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #42 poslato: Mart 13, 2010, 10:18:26 posle podne »

Pa da i ja uzmem onaj frikomov zamrznuti kukuruz, taj mi je najbolji... pa ga pomesam sa pirincem i bude extra. A za kokice u serpi sam imao osecaj ko da su bas bas masne....  :P
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #41 poslato: Mart 13, 2010, 10:08:03 posle podne »

Onda lepo kupiš kukuruz i uživaš u njemu. ;) Imaš onaj smrznuti kukuruz po marketima. I ja ga kupujem.

Inače, jesi li nekad pogledao koliko masti ima u kokicama za mikrotalasnu? Uvek ću napraviti ove u šerpi da imaju manje masti od ovih za mikro. Otkud ti to da u šerpi budu toliko masne? Ne praviš pomfrit. :D :D Sipaš par kapi ulja koje se lepo razliju u vreloj šerpi i to je sve. ;)
« Poslednja izmena: Mart 13, 2010, 10:09:37 posle podne od strane Robert » Sačuvana
TribalKing
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #40 poslato: Mart 13, 2010, 10:01:07 posle podne »

pa cisto pitanje kao pitanje.... ima dosta tema o raznoj hrani, a nigde nisam video kokice pa sam zbog toga pitao za tudje misljenje... mislim da nema nista lose u tome.. ja kukuruz inace samo nekad stavljam u pirinac za dorucak, cisto radi ukusa... posto volim kukuruz secerac  :D
Sačuvana
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #39 poslato: Mart 13, 2010, 09:51:03 posle podne »

pa kakvo je to pitanje na forumu koji treba da propagira kvalitetnu ishranu suplementaciju itd.? a tema nije obroz a ''varanje'' ..stvarno ne vidim za tako ocito pitanje ,kokice nikako ne valjaju osim ako si stvarno sto se materije tice skroz neuk...ali sumnjam
Sačuvana
TribalKing
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #38 poslato: Mart 13, 2010, 09:34:30 posle podne »

Tema je kukuruz.... pa sam pitao za kokice....

A o bureku ne treba ni pricati  ;D
Sačuvana
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #37 poslato: Mart 13, 2010, 09:23:15 posle podne »

A ljudi sta mislite o kokicama?  :) Bilo da su one iz mikrotalasne (bez ulja), ili iskokane u serpi masne ko djavo....

sta mislis o bureku?
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #36 poslato: Mart 13, 2010, 09:03:58 posle podne »

Tesno... nezna se sta je gore :) u prvom slucaju ulje i so, u drugom so i to sto je iz mikrotalasne
Sačuvana
TribalKing
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #35 poslato: Mart 13, 2010, 08:56:51 posle podne »

A ljudi sta mislite o kokicama?  :) Bilo da su one iz mikrotalasne (bez ulja), ili iskokane u serpi masne ko djavo....
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.037 sekundi sa 13 upita.