TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 08:57:36 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 16 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ubrzavanje Sagorevanja  (Pročitano 50753 puta)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #211 poslato: Mart 07, 2012, 09:50:56 pre podne »

Eo bro, pogledaj malo :)

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/ishranazamrsavljenje.html
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #210 poslato: Mart 07, 2012, 09:48:23 pre podne »

Hvala puno :) Da li je dobro da ubacim za veceru neko voce, vocnu salatu?


ne...  uveče smanjuješ unos šećera, a voće, iako je zdravo, sadrži šećere...

voćnu salatu  možeš ujutru, umereno, na prazan stomak (znači ne posle nekog obroka, već kao obrok)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #209 poslato: Mart 07, 2012, 01:51:16 pre podne »

Voce konzumiraj u toku dana uvece samo proteine...
Sačuvana
Sale91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #208 poslato: Mart 06, 2012, 10:36:38 posle podne »

Hvala puno :) Da li je dobro da ubacim za veceru neko voce, vocnu salatu?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #207 poslato: Mart 06, 2012, 09:43:31 pre podne »

Iskreno, jako loša ishrana.  Puno toga radiš naopako, ali dobra stvar je u tome što si svestan toga :)

suhomesnato - ne... puno soli, masti, konzervanasa... ne.  Gazirano,slatkiši, i to još uveče - ne.

Umesto suvomesnatog ubaci čisto meso - pileće, ćureće, oslić, losos, govedinu...  eventualno tunjevinu ili sardine.

Slatkiše i grickalice, kao i sve što sadrži belo brašno zaboravi. Povećaj unos vode u toku dana.

Pokušaj da ubaciš žitarice tipa ovas, ječam, raž...  ako baš ne ide onda uzmi pravi integralni hleb.  Za ručak meso, uz koje možeš dodati prilog od pirinča, krompira... salata u neograničenim količinama.

Treba da imaš 5-6 obroka manjih u toku dana.  Ako baziraš ishranu na proteinima i salatama, uz kvalitetne ugljene hidrate, garantujem da nećeš osećati glad.
Sačuvana
Sale91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #206 poslato: Mart 06, 2012, 01:58:40 pre podne »

Hvala  :) potrudicu se
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #205 poslato: Mart 06, 2012, 01:44:59 pre podne »

Jedi cesce po manje uglavnom proteine(ribu,meso, posni sir, mleko), od ugljenih hidrata(integralni pirinac, kuvani krompir, ovsene) umereno, izbaci slatko, masno, suhomesnato. Pored kardio treninga ubaci i treninge snage.
Sačuvana
Sale91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #204 poslato: Mart 05, 2012, 11:18:29 posle podne »

E ovako... Hranio sam se do sada 3-4 puta dnevno, ali posto kasno lezem i kasno ustajem, obicno kad ustanem pojedem 3 jaja maksimum uz to(virsle,slaninu ili parizer), kasnije oko 7 pojedem nesto kuvano, ili opet nesto suhomesnato, a uvece volim da pojedem nesto slatko,cokoladice,ili neko testo uglavnom ali to je vec 11,12 sati uvece, sto totalno nije ispravno. Kad sednem da jedem , najedem se, halapljiv sam, jedem brzo, sto je isto lose.
Trenutno sam poceo da radim, i radicu par meseci, tako da jako slabo cu imati vremen za treniranje tamo do jula, ustanem u 5h, doruckujem u 10, obicno je tu pola vekne hleba sa suhomesnatim i jogurt, dodjem kuci , rucam nesto kuvano, ili opet suhomesnato, uvece neki slatkis , uglavnom pijem gazirane sokove, i to je moja ishrana, naravno i svaki dan 2 do 3 kafe. Moj drug je totalno bio izbacio ugljene hidrate, smrsao je 20kila za 2 meseca, sto je po meni neverovatno ,a verujem i ne zdravo. E sad mi treba pomoc od vas :)
Da li da izbacim hleb, gazirano, slatko??? Sta od ugljenih hidrata? Sta da ubacim u svoju ishranu ,a sta da izbacim i kako da se hranim vremenski?
Na prvom mestu mi je da sredim ishranu, koliko god budem mogao nacicu sada vremena da barem trcim, ai ne bi zeleo da sa nekim suplementima ako ih budem koristio za sagorevanje masti , da izgubim i misicnu masu. Iskreno, amater sam , nerazumem se bas ni ujedan suplement, preparat ili kako god , ali voleo bi ako je moguce da se sredim do avgusta, da izgubim 5-7 kila.
Ako imate neki kompletan program za mene, reci te :)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #203 poslato: Mart 04, 2012, 04:41:25 posle podne »

Slažem se .. sagorevač nema smisla ako nema baš srednju kondiciju inače će te sagorevač samo činiti nervoznijim a ne i aktivnijim
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #202 poslato: Mart 04, 2012, 11:46:13 pre podne »

Prvo treba da pocnes da treniras,a sagorevac tek nakon mesec dana mozes koristiti i to neku blazu varijantu.Sto se ishrane tice moras prvo napisati kako i koliko si se do sada hranio?
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #201 poslato: Mart 03, 2012, 04:55:54 posle podne »

Pozdrav svima... Ne treniram nista vec 3 godine, imam viska nekih 7 kila, u glavnom je sve to otislo u stomak i zadnjicu 
Zanima me, posto nikada nisam koristio nikakve preparate, koliko je dobro da krenem da koristim animal cuts, i da li bi trebao jos nesto uz to da koristim? I ishrana kakva bi trebala da mi bude? Planiram da krenem na trcanje, i suvo treniranje. Ako vi imate neki program za mene , kazi te.
Hvala unapred.

Ne moze da skodi, ali prvo treba da sredis ishranu 4 5 obroka dnevno, dosta proteina i malo slozenih ugljenih hidrata, izbacis slatko, masno, pijes dosta tecnosti...Whey protein od suplemenata...
Sačuvana
Sale91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #200 poslato: Mart 02, 2012, 07:46:21 posle podne »

Pozdrav svima... Ne treniram nista vec 3 godine, imam viska nekih 7 kila, u glavnom je sve to otislo u stomak i zadnjicu 
Zanima me, posto nikada nisam koristio nikakve preparate, koliko je dobro da krenem da koristim animal cuts, i da li bi trebao jos nesto uz to da koristim? I ishrana kakva bi trebala da mi bude? Planiram da krenem na trcanje, i suvo treniranje. Ako vi imate neki program za mene , kazi te.
Hvala unapred.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #199 poslato: Januar 20, 2012, 10:05:46 posle podne »

Prvo sredi ishranu,vrati se u treninge,kontinuitet i u tom periodu mozes NO reaktor uz neki whey i bcaa,multivitamin.nakon odredjenog perioda ubaci sagorevac ,nastavi ostalu kombinaciju bez NO reaktora.u mnogo me zavisi i koji sagorevac ces koristiti i koji NO reaktor zbog kolicine kofeina koji sadrzi sagorevac.u svakom slucaju pojacaj i unos tecnosti.
Sačuvana
JovaKik
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #198 poslato: Januar 20, 2012, 08:01:10 posle podne »

ahahah sredjenooo,jutros posle teretane odem lepo kod kuma na slavu i najedem se ribee xDDD
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #197 poslato: Januar 20, 2012, 07:56:22 posle podne »

Tako nekako :)

I sredi tu ishranu, nemoj da mi tu skrecesh sa teme :P
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 16 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 17 upita.