TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397192 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 07:14:54 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: hello  (Pročitano 26636 puta)
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #45 poslato: Avgust 02, 2008, 03:12:18 posle podne »

A dobro,nemojte sad pljuvati dechka... Jeste mu nachin razmisljanja izvrnut i sve.... al opet.... ako njega to ispunjuje i ako se on oseca dobro u svojoj kozhi,shto da mu kvarimo? ...


Swe treba pokwariti! SWEEE!!!

:D
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #44 poslato: Avgust 02, 2008, 03:09:27 posle podne »

A dobro,nemojte sad pljuvati dechka... Jeste mu nachin razmisljanja izvrnut i sve.... al opet.... ako njega to ispunjuje i ako se on oseca dobro u svojoj kozhi,shto da mu kvarimo? ...
Sačuvana

NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1651


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #43 poslato: Avgust 02, 2008, 03:07:24 posle podne »

Licno za mene.. Ovakav izgled tj forma je nesto sto sebi nikada ne bih pozeleo :-)
Em sto tera ribe, em sto mi taj mix sala i misica izgleda prostacki.. A forsirati tako nesto je cista ludost.. Niti je sportski niti je zdravo..
\
Ali opet, ima nas raznih.. I svako ima svoj fazon.. A pogotovo ako ti sredina u kojoj zivis nabije neke para-komplekse.. Onda je to 'ebeno..
Dymatize bolje se ti odseli nego sto se takmicis u diciplini "biti najveci i najmasniji u selu"
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 930


« Odgovor #42 poslato: Avgust 02, 2008, 02:53:13 posle podne »

Aleksandar Steler

Nisi samo ti glup, svi smo mi glupi osin momka iz BAGRDANA-dymatize.
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #41 poslato: Avgust 02, 2008, 01:53:22 posle podne »

Ok,ja sam glup,znaci kada bi se ti hranio ovako po tvojoj kilazi gledana ishrana
Recimo 1kg mesa belog dnevno,1 ella dnevno,2 tunjevine,4 cela jaja i 2 belanceta,3 merice proteina,pola litre mleka,povrce za vlaknaste UH i pirinac i krompir za jutarnje UH,ja se kladim da bi izgledao 10x bolje......A to je mnogo skuplje nego 1 vekna hleba dnevno sa krmenadlama itd ili mozda gresim ?:)
Tacnije da imas ovakvu ishranu imao bi i trbusnjake,ali posto nemas takvu ishranu onda nemas ni trbusne,a ovakva je moja ishrana tacnije 500-700g belog,4 jaja 2-3 merice proteina,1 tunjevina,ella sir 100-200g...
naravno ja sam ono gore naveo kao primer,mozda mozes jos vise pojesti,ne sumnjam,ali opet izgledao bi bollje tako da znam koliko kinte treba za ovakvu ili bar slicnu ishranu.Da ne spominjem da treba da ubacis oslica i jos po neku ribu s vremena na vreme
A da,dobar stari kardio i kontrola unosenja UH.....
Definitivno je teze i jeftinije nego da jedes sta stignes i da gledas samo da sto vise uneses proteina i hrane uopste i da stanes na vagu i da imas pomak,da definitivno teze.Ali sta ces ja sam glup ;)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
dymatize
Gost
« Odgovor #40 poslato: Avgust 02, 2008, 01:47:26 posle podne »

Molim za objasnjenje kako je to lakse i jeftinije smrsati ?
I tih 7 kg za 20dana ? LOOOOOL to je SVE VODA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Blago tebi ako ti ista znas o BB
au i ti si glup jbt, ja taman mislio da si normalan. napisao sam da je jeftinije 38 puta da izgledam kao on, jer on ne moze da pojede koliko ja razumes?
i naravno da je sve to voda, jesam li ja rekao da su to misici ili salo.
gde ti je mozak?
Sačuvana
dymatize
Gost
« Odgovor #39 poslato: Avgust 02, 2008, 01:45:21 posle podne »

Ne znam kako to funkcionise kod vas,ali velicina nije uvek odraz enormne snage,tako da ja svojih 8 godina treniranja karate i 4 godine teretane imam dosta vecu prednost nego neko od 100kg samo mase.Ali dobro ko jos gleda cist misic  ::) ::),eto da ne spominjem da su me hteli da se oprobam u amaterskom i kasnije pro box-u,da treniram,kao i da nastavim sa kick boxom,jer sam imao extra noznu tehniku,a od nedavno jake udarce,a pritom i brze u rukama naravno....Tako da verujem da bi veca "faca" bio u carsiji kada bi bio extremno brz,a do jaja razvijen,nego samo velik :)
Jer ja mislim da bi se smorio da me neki lik od 75kg+ prebije,a da imam 110kg :),a realno to je uvek jako i vrlo moguce,ukoliko neko zna kako i kojom jacinom da udari.Mislim da bi ti tad psiha bila na nivou -1 ;)
Ali to je samo moje misljenje ;)
u pravu si brate za to da bi bio veca faca u normalnoj sredini, ali ne kod mene.
ok da se ne raspravljamo vise uzalud posto znam kako ce se to raspravljanje zavrsiti.
zahvaljujem na komentarima i ako neko ima nesto pametno neka napise, da ne "galamimo" mnogo
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #38 poslato: Avgust 02, 2008, 01:43:23 posle podne »

Molim za objasnjenje kako je to lakse i jeftinije smrsati ?
I tih 7 kg za 20dana ? LOOOOOL to je SVE VODA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Blago tebi ako ti ista znas o BB
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #37 poslato: Avgust 02, 2008, 01:41:22 posle podne »

Sto si tako uporan...swuda dobijas isto misljenje...mislim koja je fora? Mi smo ludi? Pa sta ces onda na owom forumu?


Ewo Steler ti je swe owde lepo objasnio...

Ne znam kako to funkcionise kod vas,ali velicina nije uvek odraz enormne snage,tako da ja svojih 8 godina treniranja karate i 4 godine teretane imam dosta vecu prednost nego neko od 100kg samo mase.Ali dobro ko jos gleda cist misic  ::) ::),eto da ne spominjem da su me hteli da se oprobam u amaterskom i kasnije pro box-u,da treniram,kao i da nastavim sa kick boxom,jer sam imao extra noznu tehniku,a od nedavno jake udarce,a pritom i brze u rukama naravno....Tako da verujem da bi veca "faca" bio u carsiji kada bi bio extremno brz,a do jaja razvijen,nego samo velik :)
Jer ja mislim da bi se smorio da me neki lik od 75kg+ prebije,a da imam 110kg :),a realno to je uvek jako i vrlo moguce,ukoliko neko zna kako i kojom jacinom da udari.Mislim da bi ti tad psiha bila na nivou -1 ;)
Ali to je samo moje misljenje ;)
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
dymatize
Gost
« Odgovor #36 poslato: Avgust 02, 2008, 01:35:32 posle podne »

@bebac
kao sto sam rekao na x3m-u vi ste ludi.
@sekulans
brate citas li ti sta si napisao. kako ja izgledam moze da izgleda 90%foruma. care zapitas li se ti kako ti izgledas, pa meni je lakse da izgledam ko ti 90 puta i jeftinije 38 puta. kazes ja ne mogu da smrsam pa onda mi je izgovor da necu da budem pile kao ti, care ja sam smrso bio 7kg za 20 dana ko od sale, ali necu da mrsam jer ja kad sam krenuo u gym imo sam 75kg, okacicu sliku, i nisam se dzabe mucio da dobijem 35 kontas.
"a vidi se a u zivotu nisi potrcao, da nemas kondiciju" vidis da nemam kondiciju, ti si brate kralj.
ja kralju idem skoro 2 godine u gym. a cini ti se to za bazen.
ti imas 35 ruku zilavu a ja mnogo vise solidnih cm, pa ako ti je to tvoje bolje onda svaka cast.
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 930


« Odgovor #35 poslato: Avgust 02, 2008, 01:15:16 posle podne »

Dymatize
A što brate "prokleta avetinja" ? :)
Ma ako je tebi Ok i meni je samo razmišljanje ti je upitno?U kom mestu živiš pa svi tako razmišljaju? Moj savet preseli se negde daleko... šala.
Ako ti čovek od 170cm i nekadašnjih 102kg kaže da masa je sranje, onda neznam šta ima više da te ubeĂ°uje bilo ko.
Ja sad imam oko 87kg i veruj mi osećam se kao da letim u poreĂ°enju sa 102kg, samo da napomenem da sam i tad bio mišići i salo, ali to ružno izgleda.
Ja težim da idem i do 75kg i tada bi bio zadovoljan a izgledaću već skinuti nego sa 102km, zašto... pa zato jer će se videti KVALITET na mome telu a ne salište=nekvalitet.
Imaš mnogo benefita od izdefinisanijeg tela npr: devojcice, lakse se osecaš, brzi si, izgledas bolje...E sad izgovor da te to "ne zanima" mogu samo da prokomentarišem "aha, ne odvaja se njemu od bureka, pica, slanina..." pa nalazi izgovor.
1 put kad smršaš i kad vidiš te mišiće koje imaš koji su se krili ispod tog sališta nećeš više NIKADA poželeti da budeš "masivan" :)
E u tome je poenta momak...
Ljude koje boli patka za tebe ovde na ovoj temi nećeš ni sresti jer svako gleda da te uputi na pravi put.
Zamisli se malo jesu li svi ljudi na 3 foruma ludi a ti normalan ili obrnuto :)
« Poslednja izmena: Avgust 02, 2008, 01:17:53 posle podne od strane bebac » Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Dule Indijanac
Gost
« Odgovor #34 poslato: Avgust 02, 2008, 01:05:12 posle podne »

Znaci moracu da ukradem foru id Mikija...

;D

HAIL!!!!!

(HATE+FAIL)

:D

hihihi

Sačuvana
sekulaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 314


« Odgovor #33 poslato: Avgust 02, 2008, 01:02:42 posle podne »

ne vredi da se raspravljamo kad je ocigledno da neko pati od kompleksa zvanog MASA!

pa covece pitao si lepo da ljudi kazu svoje kritike i lepo su ti rekli
najlakse je biti debeo kao svinja i jesti sve sta ti padne na pamet
tako kako ti izgledas moze da izgleda 90% foruma ako bi jelo sve to sto ti jedes
a kad si izdefinisan jesi manji,ali si skladniji,i mnogo bolji

a kad kazes bodi majce....

kad obuces belu bodi majcu na to tvoje masno telo,ne vidi se tu nista,i ta tvoja "sisa" je nikakva naspram te tvoje mase,tako da te drugi gledaju smesno u gradu ako ti je vec toliko bitno
pogotovo ribe...

ali opet kazem,ako ti je bitno sta ce drugi da misle kad te vide u bodi majci,i ako ti je bitno da ti je obim ruke 50,a obim stomaka sto veci,onda nastavi da radis to sto radis,jer ako si ti srecan onda nema tu sta da se komentarise

a vidi se da u zivotu nisi potrcao,nemas kondiciju,kazes ne ides u teretanu zbog manekenskog izgleda.. hmmm
smesno mi je to,opet ti kazem,to je kompleks koji ne zelis da priznas,mislim da bi ti mnogo vise zeleo da skines 20 kg ali posto ne mozes onda se tesis da ides u teretanu da bi dizao kilaze i bio veci

a posto imas 19god,ne znam koliko staza u teretani,tako da je pitanje sta bi ostalo od tebe da krenes na definiciju
tu je jako malo misiscne mase....

a i kad se skinu te tvoje bele bodi majce pa kad se dodje na bazen,onda je sve jasno...
« Poslednja izmena: Avgust 02, 2008, 01:07:49 posle podne od strane sekulaNS » Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #32 poslato: Avgust 02, 2008, 12:59:20 posle podne »

Ne znam kako to funkcionise kod vas,ali velicina nije uvek odraz enormne snage,tako da ja svojih 8 godina treniranja karate i 4 godine teretane imam dosta vecu prednost nego neko od 100kg samo mase.Ali dobro ko jos gleda cist misic  ::) ::),eto da ne spominjem da su me hteli da se oprobam u amaterskom i kasnije pro box-u,da treniram,kao i da nastavim sa kick boxom,jer sam imao extra noznu tehniku,a od nedavno jake udarce,a pritom i brze u rukama naravno....Tako da verujem da bi veca "faca" bio u carsiji kada bi bio extremno brz,a do jaja razvijen,nego samo velik :)
Jer ja mislim da bi se smorio da me neki lik od 75kg+ prebije,a da imam 110kg :),a realno to je uvek jako i vrlo moguce,ukoliko neko zna kako i kojom jacinom da udari.Mislim da bi ti tad psiha bila na nivou -1 ;)
Ali to je samo moje misljenje ;)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #31 poslato: Avgust 02, 2008, 11:43:32 pre podne »

Znaci moracu da ukradem foru od Mikija...

;D

HAIL!!!!!

(HATE+FAIL)

:D
« Poslednja izmena: Avgust 02, 2008, 01:23:42 posle podne od strane stefyldk » Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 18 upita.