TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395192 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 05:29:31 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Jedna zanimljivost  (Pročitano 5109 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #26 poslato: Oktobar 27, 2008, 03:39:46 posle podne »

ponovo sam se nesto zacitala na ovoj temi...  moje je misljenje da morate imati cilj... jasan, realan, konkretan i merljiv... i tacan datum... zatim jasno definisane korake ka tom cilju... i ukoliko ne postoji volja za tim, pa dajte, priznajte sebi...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #25 poslato: Septembar 04, 2008, 11:49:15 pre podne »

Ne mozes ti nikome to usaditi u glavu.Mora on sam da se prelomi i da kaze dosta! od sutra je druga prica....

ja svima kazem kad kazu OD SUTRA cu ovo i ono, to je KLASICNA LAZ! Ko jos nesto pocinje od sutra...??
Pocni odmah! Tomorrow never dies...

To ipak onda postane ona cuvena: Malo sutra!
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #24 poslato: Septembar 04, 2008, 10:50:58 pre podne »

Slažem se sa printerz-om... Ako si odlučio nešto, kreni ODMAH!
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
printerz
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99

« Odgovor #23 poslato: Septembar 04, 2008, 09:45:03 pre podne »

Ne mozes ti nikome to usaditi u glavu.Mora on sam da se prelomi i da kaze dosta! od sutra je druga prica....

ja svima kazem kad kazu OD SUTRA cu ovo i ono, to je KLASICNA LAZ! Ko jos nesto pocinje od sutra...??
Pocni odmah! Tomorrow never dies...
Sačuvana
15,5% BF, BMI 24
printerz
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99

« Odgovor #22 poslato: Septembar 04, 2008, 09:41:45 pre podne »

da, cini mi se da je to rekao Momo Kapor - lako je ostaviti pusenje, ja sam ga ostavljao bar 1000 puta!

:D

I ja imam problem sa ostavljanjem UH... naravno da ih ne kupujem, al nekad sam jednostavno "prinudjen" i ne mogu da ih gledam, a ne jedem, ako sam gladan... (slave, rodjendani, grickalice...)
Sačuvana
15,5% BF, BMI 24
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #21 poslato: Septembar 04, 2008, 09:10:57 pre podne »

Zanimljivo da niko ovde nije samokritičan.. ali ato osuta paljba po Amerima..
Oni su uradili istraživanje ali ne znači da je samo tamo tako...
pogledajte oko sebe..
pogledajte sebe.. da li ima mesta za poboljšanje? Da li ste spremni da se popravite? Ali zaista.. recimo od sutra??

Ja recimo ne mogu da se rešim UH... ne pojedem ih za večeru ali onda ne mogu da odolim voću uveče.. bezvezarija.. to mi ne treba...
i iako mi je lako da kažem da od sutra više neću tako ali eto opet se ponovilo...
ovo je priča o snazi volje...


PS kažu da je najlakše ostaviti pušenje - to možeš da radiš svaki dan ;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #20 poslato: Septembar 03, 2008, 09:39:13 posle podne »

Ne mozes ti nikome to usaditi u glavu.Mora on sam da se prelomi i da kaze dosta! od sutra je druga prica.Mozemo mi svi trubiti ali ide ona stara parola: Na jedno uvo udje na drugo izadje.
Sačuvana
Sharky90
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 327


!!! The blood is rushing in to your muscles !!!

« Odgovor #19 poslato: Septembar 03, 2008, 03:32:17 posle podne »

ooo pa imam istomisljenike :D lepo lepo
Sačuvana
Iznajmljivanje automobila u Beogradu. Najbolji uslovi City rent a car Beograd.
Smestaj u Beogradu po najboljim cenama - BGD apartmani Beograd,
jojevta
Gost
« Odgovor #18 poslato: Septembar 03, 2008, 03:27:45 posle podne »

ajde bre ja bih sve dao da zivim u americi bre suplementi jeftiniji za 1000-2000 :D dinara veca im plata ma to je raj a oni se nagojili a mi ovde crkavamo za proteine kupujemo ih za 3000-4000 din ma dajjj a racunaj da ti je plata 30 000 ma daajj ocu u ameriku :D

Citat
Motivišite ljude i pokušajte da im ukažete na neverovatne benefite pravilne ishrane, treninga i suplementacije.
TakoĂ°e pažljivo pogledajte svoje navike. Da li ima mesta za malo poboljšanja ishrane ili načina života? Odgovor je verovatno da.

ahahha da da kad bi to islo tako lako pa njima je lepse da se lese od alkohola svaki petak subotu i nedelju i onda kukaju kako su se isusili i kako bi morali da krenu u teretanu ali "nema sanse da se ja odreknem alkohola ja svaki dan kad izadjem da blejim moram da popijem malo" i tako te gluposti i ti mozes da mu objasnjavas do sutra on ce po starom a kad mu spomenes proteine ko da si spomenuo da si dosao iz padinske skele pa i to da sam im rekao bolje misljenje bi imali : "Po njima se tacno vidi da su pili nesto tako su ne prirodni ja idem prirodno jedem sir i pijem malo alkohola i koka kolu obavezno " i sta vise da pricam s njima koga god na ulici vide da je malo bolje gradjen "aa on se bode ne moguce aa" i toliko o ukazivanju na pravilnu ishranu.


hahahaaa ne verujem al svaka je na mestu
ko da sam ja pisao
Sačuvana
Sharky90
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 327


!!! The blood is rushing in to your muscles !!!

« Odgovor #17 poslato: Septembar 03, 2008, 02:39:16 posle podne »

ajde bre ja bih sve dao da zivim u americi bre suplementi jeftiniji za 1000-2000 :D dinara veca im plata ma to je raj a oni se nagojili a mi ovde crkavamo za proteine kupujemo ih za 3000-4000 din ma dajjj a racunaj da ti je plata 30 000 ma daajj ocu u ameriku :D

Citat
Motivišite ljude i pokušajte da im ukažete na neverovatne benefite pravilne ishrane, treninga i suplementacije.
TakoĂ°e pažljivo pogledajte svoje navike. Da li ima mesta za malo poboljšanja ishrane ili načina života? Odgovor je verovatno da.

ahahha da da kad bi to islo tako lako pa njima je lepse da se lese od alkohola svaki petak subotu i nedelju i onda kukaju kako su se isusili i kako bi morali da krenu u teretanu ali "nema sanse da se ja odreknem alkohola ja svaki dan kad izadjem da blejim moram da popijem malo" i tako te gluposti i ti mozes da mu objasnjavas do sutra on ce po starom a kad mu spomenes proteine ko da si spomenuo da si dosao iz padinske skele pa i to da sam im rekao bolje misljenje bi imali : "Po njima se tacno vidi da su pili nesto tako su ne prirodni ja idem prirodno jedem sir i pijem malo alkohola i koka kolu obavezno " i sta vise da pricam s njima koga god na ulici vide da je malo bolje gradjen "aa on se bode ne moguce aa" i toliko o ukazivanju na pravilnu ishranu.
Sačuvana
Iznajmljivanje automobila u Beogradu. Najbolji uslovi City rent a car Beograd.
Smestaj u Beogradu po najboljim cenama - BGD apartmani Beograd,
Lokk1
Gost
« Odgovor #16 poslato: Septembar 03, 2008, 01:58:39 posle podne »

ne zanima me to .. ni mene niko nije terao/motivisao na sport necu ni ja nikog .. poenta priche je da sve vec znaju da to treba ali ne rade zato shto im odricanje teshko pada ... karakter = 0 ...

@topic : ima i druga strana medalje .. ovde se pricha o umerenom vezbanju ..ali ovde je brdo ljudi svesno da extremnim ponashanjem isto tako ugrozavaju zdravlje pa to svesno rade .. :) :) 
Sačuvana
printerz
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99

« Odgovor #15 poslato: Septembar 03, 2008, 01:55:22 posle podne »

sto se tice motivacije, da li vam uspeva da motivisete okolinu da promeni lose navike?

meni ne bas... kao jeste tacno sve sto ja kazem, al on/a je suvise lenj i nema vremena i ne moze i mrzi ga...

linija manjeg otpora - uvek!
Sačuvana
15,5% BF, BMI 24
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #14 poslato: Septembar 03, 2008, 12:01:32 posle podne »

Sve je to tacno.Pa budimo ipak realni.Mnogo je lakse da pijete pivo, i jedete sendvice uz tv nego da umirete po teretanama zar ne?
Podjimo samo od te konstatacije da vecina ljudi ipak nema onaj potrebni fanatizam i jaku volju da sebi kaze e sada je dosta okrecem novi list.
Cak i oni koji krenu  vrlo brzo se vrate na stari mnogo laksi put.Mi sportisti smo ipak manjina i to jako velika.

ja volim heniken i bavariu....i jako ddobro pisam od toga..mislim..bas onako lepo....

Pa ko to ne voli hahaha.... jos bih dodao i vina.... ali zna se kad se pije a kad ne :)
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #13 poslato: Septembar 02, 2008, 10:47:03 posle podne »

Sve je to tacno.Pa budimo ipak realni.Mnogo je lakse da pijete pivo, i jedete sendvice uz tv nego da umirete po teretanama zar ne?
Podjimo samo od te konstatacije da vecina ljudi ipak nema onaj potrebni fanatizam i jaku volju da sebi kaze e sada je dosta okrecem novi list.
Cak i oni koji krenu  vrlo brzo se vrate na stari mnogo laksi put.Mi sportisti smo ipak manjina i to jako velika.

ja volim heniken i bavariu....i jako ddobro pisam od toga..mislim..bas onako lepo....
produva diznu :D :D :D jojjjjjjjj.... gde sam cuo ove gluposti ? XD
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #12 poslato: Septembar 02, 2008, 10:41:03 posle podne »

da ali opet je njema u americi lakse da izzgledaju bolje,samo sto izgleda njih to ne zanima

Nazalost tako je...
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 17 upita.