TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394964 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 09:28:24 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 24 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kre-alkalyn  (Pročitano 89684 puta)
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #237 poslato: April 11, 2011, 09:55:09 posle podne »

moze i pakcina ili vu :)
Sačuvana
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #236 poslato: April 11, 2011, 09:33:29 posle podne »

Za naduvavanje mislim da ce kompresor uraditi posao :D
Sačuvana
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #235 poslato: April 11, 2011, 09:01:12 posle podne »

moze savet ? koristio sam ranije kreatin monohidrat , solidno me je uradio , mada ne osecam da mi je davao snage. Posto cu za mesec dana da krenem o5 sa kreatinom da li da uzmem kre alkakyn , ili kreatiM ili obican monohidrat ? Cilj mi je da se jos malo naduvam pa koji je kreatin najbolji za to , a sta mogu da ocekujem od svakog kreatina , sto se tice snage koju mi da , i napumpanosti ?
Sačuvana
train hard or go home !
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #234 poslato: April 11, 2011, 04:42:46 posle podne »

Au, ovo je zlo:) Uzimam vec 3,4 dana samo 750mg pre/posle treninga i imam sigurno 10-20% vise snage, to osecam po prvoj i poslednjoj vezbi...

Posle prve nedelje probacu sa 1.5g pre treninga da vidim da li mogu da drasticnije izmenim intenzitet, stvarno strasna stvar.
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #233 poslato: April 07, 2011, 09:50:05 posle podne »

Cuvan je u zatvorenoj polici i ima tu kesicu za vlagu i vatu...

Ja bih ga bez brige koristio.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #232 poslato: April 07, 2011, 07:14:05 posle podne »

Ok je ta logika,ali ova je bolja,kad si odmorniji i kad je oporavak bolji,bolje ces i odraditi i trening. ;)
Sačuvana
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #231 poslato: April 07, 2011, 06:15:11 posle podne »

@Stefan L

isao sam logikom da mi da snagu pre, nesto ce i ostati u organizmu, i taman cu da dopunim sa joj jednom...:) i na kraju, jel kreatin oporavlja ili daje snagu:) hahah
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
TheLittleTortillaBoy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

Mess with the best, Die like the rest!

« Odgovor #230 poslato: April 07, 2011, 03:13:32 posle podne »

Cuvan je u zatvorenoj polici i ima tu kesicu za vlagu i vatu...
Sačuvana
Ne dozvolite da vas zivotne okolnosti obeshrabre. Svako ko je uspeo u zivotu morao je od necega da pocne.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #229 poslato: April 07, 2011, 01:55:20 posle podne »

Uzeo sam kre-alkalyn pre 3 godine i potrosio sam pola oko 120 kapsula i prestao da ga koristim jer nisam bio u mogucnosti da idem u teretanu pa me zanima da li mogu i dalje da koristim taj kre-alkalyn za plivanje (rok upotrebe je do 2013 ali neznam da li se to odnosi na otvoreno pakovanje...) Hvala unapred

zavisi pod kojim uslovima je čuvan... vlaga, temperatura...   mada ne bi trebalo da mu fali ništa.. rok je u redu, još i ako je sačuvana kesica za vlagu unutra
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #228 poslato: April 07, 2011, 12:48:40 posle podne »

jel ok 2x kapsule pre treninga i 1 kapsula nakon treninga? nije mnogo ovaj preparat- ?http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-alkalin/AA493-Kre-alkalyn.html
Bolje obrnuto,uzmes jednu pre a 2 posle treninga,oporavak i proces posle treninga je bitniji(po mom misljenju). :)
Sačuvana
TheLittleTortillaBoy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

Mess with the best, Die like the rest!

« Odgovor #227 poslato: April 07, 2011, 12:32:21 posle podne »

Uzeo sam kre-alkalyn pre 3 godine i potrosio sam pola oko 120 kapsula i prestao da ga koristim jer nisam bio u mogucnosti da idem u teretanu pa me zanima da li mogu i dalje da koristim taj kre-alkalyn za plivanje (rok upotrebe je do 2013 ali neznam da li se to odnosi na otvoreno pakovanje...) Hvala unapred
Sačuvana
Ne dozvolite da vas zivotne okolnosti obeshrabre. Svako ko je uspeo u zivotu morao je od necega da pocne.
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #226 poslato: April 07, 2011, 12:16:28 posle podne »

jel ok 2x kapsule pre treninga i 1 kapsula nakon treninga? nije mnogo ovaj preparat- ?http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-alkalin/AA493-Kre-alkalyn.html
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #225 poslato: Mart 19, 2011, 02:51:10 posle podne »

Ok samo jos jedno pitanje, sigurno je vec pisano ali me mrzi da citam, koliko kapsula je preporucljivo i kada, u dane kada ne treniram? A kada treniram uzimam 2 pre treninga i 2 posle...
Mozes ujutru kad ustanes dve kapsule... :)
Sačuvana
MilanMix89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


train hard or go home

« Odgovor #224 poslato: Mart 19, 2011, 02:37:09 posle podne »

Ok samo jos jedno pitanje, sigurno je vec pisano ali me mrzi da citam, koliko kapsula je preporucljivo i kada, u dane kada ne treniram? A kada treniram uzimam 2 pre treninga i 2 posle...
Sačuvana
Milojevic Mixy Milan
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #223 poslato: Mart 17, 2011, 11:20:17 posle podne »

Rečeno je u postu iznad tvog - možeš i ne moraš praviti pauzu. Evo, ja sam već 4 meseca na kreatinu(KreAlkalyn). Kad koristim NO, kreatin samo prebacim posle treninga i to je sve. Kad ne koristim NO, kreatin uzimam pre i posle treninga. Ako koristim monohidrat, to su doze 3-5g pa zato i ne pravim pauze.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 24 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 19 upita.