TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394941 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 16, 2024, 12:12:57 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 24 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kre-alkalyn  (Pročitano 89627 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #342 poslato: Mart 28, 2015, 11:16:07 pre podne »

Da.
Saznah juče za to i za Hardkor...
;D

sad kad žena čuje i za kre a fem.... :)
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #341 poslato: Mart 28, 2015, 10:51:02 pre podne »

Da.
Saznah juče za to i za Hardkor...
;D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #340 poslato: Mart 28, 2015, 10:49:12 pre podne »

a jeste znali da postoji i Kre a fem? :)
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #339 poslato: Mart 27, 2015, 10:33:13 posle podne »

Veci intenzitet treninga? To ne zavisi od suplementa vec od nacina treninga vezbaca. :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #338 poslato: Mart 27, 2015, 09:32:07 posle podne »

Obogatili su KreAlkalyn sastojcima za bolji fokus i veći intenzitet treninga. Nisam ga probao (jesam KreAlkalyn Pro).
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #337 poslato: Mart 27, 2015, 08:55:04 posle podne »

Da li je neko probao K-A Hardcore izdanje, tj. u čemu je rezlika u odnosu na ovaj koji nije hardkor?!?
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #336 poslato: Januar 16, 2015, 12:24:37 posle podne »

Sad sam malo izlistao dole šta je pisano. U potpunosti se slažem da ako već uzimate SUPLEMENTE, uzimajte ih na način i u onim dozama kako je PROIZVOĂDAČ, (čak i pre nego distributer) preporučio. Ili skupi pare pa uzmi količinu koja je dovoljna da kroz odreĂ°eni period stvori neki efekat, uz ishranu i trening naravno, ili po meni nemoj uzimati ništa dok ne skupiš pare. Ovde je neko pre sigurno pola godine pitao da li ima efekta da whey uzima na kafene kašikice, msm da ga je Robert ''preusmerio'', ili 5 grama glutamina, ili 3 kesice whey-a (ne računajuči ako testiraš ukus), te ako uzme ovaj gejner i koristi ga u propisanim dozama trajače mu svega 5 dana i sl ...bacanje para.
Razumem šta hoćeš da kažeš, nego uglavnom pitam iz razloga što proizvodjač navodi samo jednu dozu, bez obzira na kilažu; kontao sam da kilaža ima veze oko doziranja, ili grešim kao i do sada...
:D
Sačuvana
weimar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #335 poslato: Januar 16, 2015, 09:52:20 pre podne »

Citat
Ne verujem u to, kreatin je jedan od suplemenata koji je najduže na tržištu i koji provereno deluje. Ima onih kojima taj suplement ne deluje tako dobro kao drugima, ali da nema nikakve efekte to može da opovrgne pola foruma ovde najmanje Smiley
Pa i u toj anketi je opovrglo njih 70%.  :) NADA nikada nije bila protiv kreatina, tako da nema razloga da ne verujemo da su lažirali. Naravno oni testiraju vrlo raznorodne sportove, pa je moguće da i zato ima dosta sportista koji nemaju benefit od kreatina.
Elem, kao i svaki drugi suplement, najviše deluje kada nedostaje. Znači ljudi koji iz bilo kog razloga imaju problem sa sintezom i unosom kreatin-fosfata, a zahtevnim treningom imaju potrebu za više energije u mišićima trebalo bi da osete najveću razliku.
Iako ribu i meso jedem u enormnim količinama, ja sam ipak primetio osetnu korist od kreatina, tako da je verovatno razlog što kod nekih ljudi ne deluje to što njihov organizam bolje sam sintetiše kreatin nego moj ili ne treniraju dovoljno teško i dugo da mišić krene i kreatin-fosfat da koristi.
U svakom slučaju, ja bih svakome ko primeti da je znatno jači u prvoj nego u drugoj polovini treninga preporučio da proba sa kreatinom.

Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #334 poslato: Januar 16, 2015, 07:42:03 pre podne »

Sad sam malo izlistao dole šta je pisano. U potpunosti se slažem da ako već uzimate SUPLEMENTE, uzimajte ih na način i u onim dozama kako je PROIZVOĂDAČ, (čak i pre nego distributer) preporučio. Ili skupi pare pa uzmi količinu koja je dovoljna da kroz odreĂ°eni period stvori neki efekat, uz ishranu i trening naravno, ili po meni nemoj uzimati ništa dok ne skupiš pare. Ovde je neko pre sigurno pola godine pitao da li ima efekta da whey uzima na kafene kašikice, msm da ga je Robert ''preusmerio'', ili 5 grama glutamina, ili 3 kesice whey-a (ne računajuči ako testiraš ukus), te ako uzme ovaj gejner i koristi ga u propisanim dozama trajače mu svega 5 dana i sl ...bacanje para.
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #333 poslato: Januar 15, 2015, 08:03:57 posle podne »

Pa, to sve stoji...
:)
Samo, nisam naleteo da pise koliko se uzima u danima ne treniranja.
Mislim razumeo bi' vas u potpunosti kada bi' se žalio kako ne osećam šta nakon uzimanja, a pijem kako ga pijem...
Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #332 poslato: Januar 15, 2015, 07:57:38 posle podne »

Čak i muškarci koriste takvo doziranje kao početnu opciju, a tebi bi to trebalo da bude dovoljno i za dalje.
Kao ja na primer...
:D
Meni je OK jedna pre i jedna posle; danima kada ne treniram, ni ne uzimam...
:)
To sto ti ne uzimas, ne znaci da je dobro, msm nije uopste dobro. Vidim da uvek gledas da smanjis suplementaciju, bolje nemoj da kupujes uopste, ako vec neces da koristis kako treba. Ok, jesu finansije svima problem, ali koja je svrha uzimati suplemente i toliko ih stedeti? Na kraju pola suplemenata nece nikakve korosti da ti donese, osim sto si bacao pare. Dzba svaki put pitas kako se sta koristi i posle opet radis po svom.


+1 ;) @Funta, slažemo se

Ako već uzmeš suplement cepaj ga po preporuci proizvoĂ°ača ili u skladu sa svojom telesnom težinom.  Ako samo gledaš da štediš i duže traje onda ništa uraditi nećeš ;)
« Poslednja izmena: Januar 15, 2015, 07:59:36 posle podne od strane boky95 » Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #331 poslato: Januar 15, 2015, 05:51:54 posle podne »

Ne verujem u to, kreatin je jedan od suplemenata koji je najduže na tržištu i koji provereno deluje. Ima onih kojima taj suplement ne deluje tako dobro kao drugima, ali da nema nikakve efekte to može da opovrgne pola foruma ovde najmanje :)
Sačuvana
weimar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #330 poslato: Januar 15, 2015, 03:07:19 posle podne »

Ja nisam očekivao baš ništa od alkalina, ali čim sam ga bukvalno prvi put uzeo osetio sam efekte, bio sam znatno jači u drugom delu treninga tj mogao sam duže da vežbam snagu.
NADA u istraživanju iz prošle godine kaže da oko 30% ispitanika (profesionalni sportisti iz nekog od saveza koji NADA reguliše), tvrdi da nema koristi od uzimanja bilo kog oblika kreatina.
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #329 poslato: Januar 15, 2015, 02:56:31 posle podne »

Pa, da...
Tako i ja samo suprotno (i ne samo sa KA)...
:D
Ne očekujem šta, pa sam zadovoljan dejstvom...
:D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #328 poslato: Januar 15, 2015, 02:45:50 posle podne »

Neko ni ne zna šta očekuje od kreatina, ili ima prevelika očekivanja, pa je vrlo lako na kraju ispasti nezadovoljan. :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 24 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 18 upita.