TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396530 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 28, 2024, 03:24:29 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal cuts  (Pročitano 30699 puta)
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #112 poslato: Jul 22, 2009, 04:45:43 posle podne »

Mislim da ko pocinje sa njima, da su totalno bespotrebne duple duze, kao sto ste naveli moze doci do drhtavice i slicnih pojava, jednostavno se grubo receno "predozirate"... zavisi i od tolerancije na "ubrzivace metabolizma" ali znam iz svog primera kada npr kofein unesem u vecim kolicina, vise "stete" nego "koristi"...
Izmeri i kilazu pa ces znati tacno. Izmeri ujutru tako da voda nece imati skoro nikakav uticaj.

Nisu u pitanju duple,vec preporucene doze.


Preporuceno je uzimanje 2 kesice? Ja sam mislio da je usvim animal proizvodima jedna kesica preporucena doza

Za Animal Pak i Animal Cuts je preporuka dve kesice-od strane proizvodjaca,pa sam
duzan kao prodavac da i ja to tako preporucim.

Svakako da se ja licno slazem da je cesto jedan paketic i Animal Pak-a i Animal Cut-a sasvim
dovoljan,ali sam ja ipak ovde zvanican predstavnik,pa se trudim da mi i preporuke budu takve.

Sve preporuke van zvanicnih se trudim da prepustim tebi,Zoliju i Marku,koji ste ipak dosta iskusniji.
« Poslednja izmena: Jul 22, 2009, 04:49:44 posle podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #111 poslato: Jul 22, 2009, 04:37:39 posle podne »

Mislim da ko pocinje sa njima, da su totalno bespotrebne duple duze, kao sto ste naveli moze doci do drhtavice i slicnih pojava, jednostavno se grubo receno "predozirate"... zavisi i od tolerancije na "ubrzivace metabolizma" ali znam iz svog primera kada npr kofein unesem u vecim kolicina, vise "stete" nego "koristi"...
Izmeri i kilazu pa ces znati tacno. Izmeri ujutru tako da voda nece imati skoro nikakav uticaj.

Nisu u pitanju duple,vec preporucene doze.


Preporuceno je uzimanje 2 kesice? Ja sam mislio da je usvim animal proizvodima jedna kesica preporucena doza
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #110 poslato: Jul 22, 2009, 04:17:27 posle podne »

Jel ce da bude u prodaji?

http://www.animalpak.com/html/article_details.cfm?ID=445

Siguran sam da hoce,ali obrati paznju na ovaj deo:

Citat
The new Animal Cuts will be launched 7/15/09

Sto znaci da ce morati da prodje bar nekih 2-3 meseca dok bi dosao do naseg trzista.


Sačuvana
   
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #109 poslato: Jul 22, 2009, 04:14:20 posle podne »

Mislim da ko pocinje sa njima, da su totalno bespotrebne duple duze, kao sto ste naveli moze doci do drhtavice i slicnih pojava, jednostavno se grubo receno "predozirate"... zavisi i od tolerancije na "ubrzivace metabolizma" ali znam iz svog primera kada npr kofein unesem u vecim kolicina, vise "stete" nego "koristi"...
Izmeri i kilazu pa ces znati tacno. Izmeri ujutru tako da voda nece imati skoro nikakav uticaj.

Nisu u pitanju duple,vec preporucene doze.
Sačuvana
   
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #108 poslato: Jul 22, 2009, 02:10:06 posle podne »

Jel ce da bude u prodaji?

http://www.animalpak.com/html/article_details.cfm?ID=445
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #107 poslato: Jul 21, 2009, 06:49:25 posle podne »

Mislim da ko pocinje sa njima, da su totalno bespotrebne duple duze, kao sto ste naveli moze doci do drhtavice i slicnih pojava, jednostavno se grubo receno "predozirate"... zavisi i od tolerancije na "ubrzivace metabolizma" ali znam iz svog primera kada npr kofein unesem u vecim kolicina, vise "stete" nego "koristi"...
Izmeri i kilazu pa ces znati tacno. Izmeri ujutru tako da voda nece imati skoro nikakav uticaj.
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #106 poslato: Jul 21, 2009, 04:57:56 posle podne »

ja ga pijem vec 11 dana , prvih 7 dana sam ga uzimao ujutru na prazan stomak sa 1-2deci jogurta , za tih 7 dana sam izgubio oko 3 cm u nogama tj butina  i nisam imao nikakve komplikacije tipa nesanica , mucnina ili nesto slicno tome,vec 4ti dan pijem po 2 kesice na dan , isto jedna ujutru na prazan stomak a posle podne oko 4-5h nekih 15-30 min pre treninga uzmem drugu kesicu sa vodom.

Jedino sto sam osetio je srce da mi lupa malo jace posle prva 2 dana uzimanja 2 kesice , ali samo predvece.,.i to neka 2-3 min.. ali ne konstantno nego u pauzama .. po 5 min , i posle ta 2 dana sve je ok .. u ova 4 dana jos sam izgubio dosta masnog tkiva ispod koze na rukama i stomaku,sada imam jos 10 dana da pijem , pa kad to zavrsim javim se :),kilazu nemogu tacno da kazem kolko sam izgubio , zato sto popijem oko 5-6 L vode na dan.

Kilaza i nije bitna.
Kao ni obim nogu,jer moze da varira.
Ogledalo je najbolje merilo.
Javljaj i dalje kako napredujes.
Sačuvana
   
Nitro
Gost
« Odgovor #105 poslato: Jul 18, 2009, 12:51:25 posle podne »

kazem ja...cuda cini AC  :D :D :D
Sačuvana
ardennes
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34

« Odgovor #104 poslato: Jul 18, 2009, 09:25:07 pre podne »

ja ga pijem vec 11 dana , prvih 7 dana sam ga uzimao ujutru na prazan stomak sa 1-2deci jogurta , za tih 7 dana sam izgubio oko 3 cm u nogama tj butina  i nisam imao nikakve komplikacije tipa nesanica , mucnina ili nesto slicno tome,vec 4ti dan pijem po 2 kesice na dan , isto jedna ujutru na prazan stomak a posle podne oko 4-5h nekih 15-30 min pre treninga uzmem drugu kesicu sa vodom.

Jedino sto sam osetio je srce da mi lupa malo jace posle prva 2 dana uzimanja 2 kesice , ali samo predvece.,.i to neka 2-3 min.. ali ne konstantno nego u pauzama .. po 5 min , i posle ta 2 dana sve je ok .. u ova 4 dana jos sam izgubio dosta masnog tkiva ispod koze na rukama i stomaku,sada imam jos 10 dana da pijem , pa kad to zavrsim javim se :),kilazu nemogu tacno da kazem kolko sam izgubio , zato sto popijem oko 5-6 L vode na dan.
« Poslednja izmena: Jul 18, 2009, 09:32:32 pre podne od strane Troops » Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #103 poslato: Jul 16, 2009, 07:16:04 posle podne »

Ako hoces da pijes samo jednu kesicu,onda bi rekao da ja bolja opcija da ga uzmes
pre treninga,pa kad god on bio,ali bih opet napomenu,da je zvanicna preporuka
proizvodjaca za uzimanje Animal Cut-a dve kesice dnevno,i takvim uzimanjem neces
imati nikakve negativneposledice.
Sačuvana
   
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #102 poslato: Jul 16, 2009, 01:58:28 posle podne »

opet ja

pijem AK, i Torrent (samo posle treninga - uzasno je sladak, al sta da se radi). jos ne vidim neke ekstra efekte, al valda je jos rano. e sad, pitanje:

treniram uglavnom uvece, a ako popijem AK ujutro da li je do veceri njegovo dejstvo tako dobro kao kad bi pio recimo popodne?

par puta sam pio i ujutro i jedno sat pred trening na prazan stomak, da reko pojacam efekat, i nista negativno ne osetih, al ipak necu da ga redovno pijem 2x dnevno, bar ne ovu prvu kutiju...

sta predlazete? da nastavim SAMO ujutro, ili da preskocim jutro pa pijem popodne?
Mozes i da kombinujes jedan dan pre kardija a jedan dan pre treninga,u svakom slucaju 1 doza je dovoljna dnevno
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12822


Never give up!

« Odgovor #101 poslato: Jul 16, 2009, 01:24:50 posle podne »

Moj ti je savet ako vec neces da pijes dve kesice onda uzmi nekih 30min do sat vremena pre treninga na prazan stomak sa dosta vode.
Sačuvana
printerz
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99

« Odgovor #100 poslato: Jul 16, 2009, 01:22:03 posle podne »

opet ja

pijem AK, i Torrent (samo posle treninga - uzasno je sladak, al sta da se radi). jos ne vidim neke ekstra efekte, al valda je jos rano. e sad, pitanje:

treniram uglavnom uvece, a ako popijem AK ujutro da li je do veceri njegovo dejstvo tako dobro kao kad bi pio recimo popodne?

par puta sam pio i ujutro i jedno sat pred trening na prazan stomak, da reko pojacam efekat, i nista negativno ne osetih, al ipak necu da ga redovno pijem 2x dnevno, bar ne ovu prvu kutiju...

sta predlazete? da nastavim SAMO ujutro, ili da preskocim jutro pa pijem popodne?
Sačuvana
15,5% BF, BMI 24
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12822


Never give up!

« Odgovor #99 poslato: Jun 23, 2009, 09:41:39 posle podne »

jesi ga samo ujutru uzimao ili kako ?

Uzimao sam ga ujutru (oko pola 9)  na prazan stomak po tri tablete i oko 17h isto tri tablete.Da budem malo jos precizniji: uzimam ga jos uvek i to ujutru oko30-1h pre prvog treninga i oko 17h 30-1h pre drugog treninga.
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #98 poslato: Jun 23, 2009, 05:28:11 posle podne »

jesi ga samo ujutru uzimao ili kako ?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.05 sekundi sa 13 upita.