TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397366 Teme od strane 25049 Članovi Poslednji član: Normanwax

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 07, 2024, 08:30:53 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Savet  (Pročitano 11843 puta)
mauzer
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 450

« Odgovor #62 poslato: Oktobar 08, 2008, 12:19:54 posle podne »

Pa ako ne povecavas kilazu periodicno po nekom sistemu,nema teorijskih sansi za neki valjani napredak u skorije vreme.Ako ja ne idem nekom tehnikom nego prostim dizanjem 100 godina mi trajali prelasci na teze tezine.
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #61 poslato: Oktobar 04, 2008, 08:48:32 pre podne »

Brate kilaza se ne povecava progresivno namerno,kilaza treba da se povecava razvojem snage jer ti treba da tezis da u pravilnoj formi razvijes progresivno opterecenje a ne samo da dignes vise jer onda data misicna grupa nece biti dovoljno stimulisana...dakle prvo pravilna forma,pa kilazu povecavaj sa osecajem,tj imaj nekog da te prati i gledaj dal mozes da dignes vise ili ne i kako napredujes,nemoj da ''planiras'' za koliko i kad da dizes vise i to radi progresivno a ne po pravilima nekavog treninga
Sačuvana
mauzer
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 450

« Odgovor #60 poslato: Oktobar 04, 2008, 01:05:09 pre podne »

Da li to znaci da Naturalac tj. ja.ne bih smeo da imam trening duzi od 45min?ako je tako da li je ovo trening preporucljiv za mene progresivno povecavanje kilaze svake nedelje za 5kg ukupno 14 nedelja za vezbe bench press,cucanj i mrtvo dizanje.eov kako to izlgeda:3x8x5kg
3x6x10kg
3x5x15kg
3x4x20kg
3x3x25kg
2x2x30kg
1x1x35kg pa onda ciklus iznova jos 7 nedelja ali startna kilaza povecana za pet.zatim imam jos par dopunskih vezbi za ove velike grupe misica e sada me zanima da li je ovakav sistem dobar i da li bi trebo da se pridzavam 1min pazue izmedju tih vezbi dopunskih?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #59 poslato: Septembar 22, 2008, 10:15:18 pre podne »

tacno tako...  a pogotovo sto mi svi i volimo da treniramo :)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #58 poslato: Septembar 20, 2008, 05:07:48 posle podne »

Na kicnom primeru znam koliko je bilo trsko presaltati se sa 6 po 2 sata na 3-4 po sat treninga nedeljno...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #57 poslato: Septembar 20, 2008, 09:06:01 pre podne »

generalno je tesko objasniti pocetnicima da "sto vise to bolje" ne vazi u trenaznom procesu....
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #56 poslato: Septembar 18, 2008, 09:26:04 posle podne »

Ma pazi kod kombinacija uparivanja msiica imas milion kombina...sve moze,samo je fora sto treba dati vremena TELU i mozgu da s eodmore komplet od vezbanja...


Mislim da napravim neki size...

za NATURAL vezbacha teretana se svodi na-udjes izadjes gotovo-tj uraditi posao za sto manje vrmena,zato su izmisjene super,tri,giga serije...mislim ljudi ja 18 serija ukupno za bic/tric odradim za 25 minuta! Poenta za NATURALCA je da sto pre zavrsi posao,da taman dovoljno "unisti" misic ( sto znaci da one fore 16+ serija otpadaju) i ode kuci da spreci katabolizam i jede...Kada ste na aas nivo testa je konstantan,a kad niste on naglo naglo opada do nivoa zenske proizvodnje bukvalno,a test najbolje cuva msiice...zato i jeste bitno sto kraci trening...

a za to sto bi bilo lose 6 dana po 20 min sam vec naveo razloge zasto je lose,nisu misici jedini kojima treba odmor....kompletan dan odmora je superiorniji od dva polovicna....

a opet zasto i to...isto kao i kad spavate...probudite se duze od 3 sekunde i to s evecracuna potpunom budnoscu,hormoni i celo telo prelazi u wake mod,sto znaci melatonin,gh blabla...e isto trening  znaci odmaras se 8 sati pa dodje trening gde skroz naskroz poremetis hormone i ond atelu treba vremena da se oporavi tj vrati u normalno stanje...
« Poslednja izmena: Septembar 18, 2008, 09:27:35 posle podne od strane Hans » Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
urkee
AAS is the answer !!!
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1088

Arsenal FC--zauvek !!!

« Odgovor #55 poslato: Septembar 18, 2008, 09:17:27 posle podne »

E Hans kad si vec tu sta mislis o ovome :
pon: grudi
uto: ledja
sre: ramena
cet: odmor
pet: biceps i butine
sub: triceps i listovi
ned: odmor  
??? ??? ???

nesvakidasnje ;D

pa msilim ramena sama opet 15 minuta max trening...i to ramena posle 2 dana kada si ih razvaljivao sa potiscima i veslanjima

samo stavi ramena sa ledjima i grudima,listove sa butinama i bic sa tricom i eto
Pa aj sredicemo nesto... :D ;D
Sačuvana
* GANG LAND *
Sta ti mogu kada si tako jak !!!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #54 poslato: Septembar 18, 2008, 09:14:12 posle podne »

E Hans kad si vec tu sta mislis o ovome :
pon: grudi
uto: ledja
sre: ramena
cet: odmor
pet: biceps i butine
sub: triceps i listovi
ned: odmor  
??? ??? ???

nesvakidasnje ;D

pa msilim ramena sama opet 15 minuta max trening...i to ramena posle 2 dana kada si ih razvaljivao sa potiscima i veslanjima

samo stavi ramena sa ledjima i grudima,listove sa butinama i bic sa tricom i eto
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #53 poslato: Septembar 18, 2008, 09:12:14 posle podne »

Mnogo je sve to,preterano serija,pa nisi Li Prist i ne vidim poentu lupanja vise od 12 serija po misicu osim ako nisi na aas?...no tvoje telo
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
urkee
AAS is the answer !!!
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1088

Arsenal FC--zauvek !!!

« Odgovor #52 poslato: Septembar 18, 2008, 09:12:04 posle podne »

E Hans kad si vec tu sta mislis o ovome :
pon: grudi
uto: ledja
sre: ramena
cet: odmor
pet: biceps i butine
sub: triceps i listovi
ned: odmor  
??? ??? ???
Sačuvana
* GANG LAND *
Sta ti mogu kada si tako jak !!!
Klesk
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 250


Only The Strongest Will Survive!!!

« Odgovor #51 poslato: Septembar 18, 2008, 09:07:50 posle podne »

Pa ko je spominjao da treniramo 6 dana po 20 minuta.... mi treniramo normalno... trening nam svaki traje 45 minuta.... samo taj trening shto smo odvojili za biceps traje 30-ak min.... Kao shto je i fanatic rekao... imam popodnevni san, suplementaciju i pazim shto vise na ishranu :)

a molim te objasni mi sta radis 45 minuta za triceps? 45 minuta za grudi? Biceps SAM 30 minuta?? Ja jedino mogu da razumem da recimo ledja sama mogu d ati traju do 40 minuta kao veliki misic ili butine,al ne kontam koliko to vezbi radis po misicu??



Hans nemoj mi se nerviras :D pa brate za grudi naprimer 4 vezbe po 4 serije... jedino bench 6 serija... a ramena  4 vezbe isto plus shto tu ubacim i trapez jednu vezbu.... jedino shto kazes triceps, on mi malo krace traje :)
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1636

« Odgovor #50 poslato: Septembar 18, 2008, 09:03:18 posle podne »

Brate smorile su me ove rasprave u ovoj temi .
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #49 poslato: Septembar 18, 2008, 09:02:42 posle podne »

Pa ko je spominjao da treniramo 6 dana po 20 minuta.... mi treniramo normalno... trening nam svaki traje 45 minuta.... samo taj trening shto smo odvojili za biceps traje 30-ak min.... Kao shto je i fanatic rekao... imam popodnevni san, suplementaciju i pazim shto vise na ishranu :)

a molim te objasni mi sta radis 45 minuta za triceps? 45 minuta za grudi? Biceps SAM 30 minuta?? Ja jedino mogu da razumem da recimo ledja sama mogu d ati traju do 40 minuta kao veliki misic ili butine,al ne kontam koliko to vezbi radis po misicu??

Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Klesk
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 250


Only The Strongest Will Survive!!!

« Odgovor #48 poslato: Septembar 18, 2008, 07:55:30 posle podne »

Pa ko je spominjao da treniramo 6 dana po 20 minuta.... mi treniramo normalno... trening nam svaki traje 45 minuta.... samo taj trening shto smo odvojili za biceps traje 30-ak min.... Kao shto je i fanatic rekao... imam popodnevni san, suplementaciju i pazim shto vise na ishranu :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.128 sekundi sa 17 upita.