TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397366 Teme od strane 25049 Članovi Poslednji član: Normanwax

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 07, 2024, 08:21:40 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Savet  (Pročitano 11841 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #47 poslato: Septembar 18, 2008, 07:31:22 posle podne »

pa adj ovako,vi mislite isto je to sto cete trenirati 6 dana po 20 minuta i 4 dana po 40...to je kao da kazes da je isto da li ces spavati 8 sati u kontinuitetu ili da ces na svaka 2 sata odspavati po sat...ne valja,telu je potreban kompletan odmor...ne znaci da neces napredovati,samo znaci da mozes dosta bolje


mislim da se razumemo...ja bi najradije 7 dana u nedelji isao u teretanu i tamo provodio po 6 sati.... ali to nije bodibilding,to je onda samo dizanje tegova,za dizanje tegova je teretana cilj,a u bb je tertana samo prolazna stvarcica kojom zapocinjes proces superkompenzacije...sto manje vremena dobro iskoricenog to bolje...radjenje misica po antagonistima je najbolji nacin z arazvijanje istih..to je cela mudrost
« Poslednja izmena: Septembar 18, 2008, 07:34:53 posle podne od strane Hans » Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Vlatko
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 215


hardCore Mother Fucker

« Odgovor #46 poslato: Septembar 18, 2008, 07:22:51 posle podne »

Jbga .. nismo swi isti .. meni nije dosta :D
Sačuvana
Only the strongest will survive, maggots will die !
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #45 poslato: Septembar 18, 2008, 06:33:25 posle podne »

To znaci da treniras 6 puta nedeljno? Mislim da su tri dana bez pauze puno, naravno ako su u pitanju treninzi slobodnim tegovima. . .

 4 treninga sa tegovima plus 1 HIIT ili sprint trening je sasvim dovoljno za vecinu natural vezbaca.
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #44 poslato: Septembar 18, 2008, 02:29:07 posle podne »

meni licno najvise odgovara sistem 3 dana treninga i dan pauze...  cetvrti dan vec se osecam umorno
Sačuvana
urkee
AAS is the answer !!!
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1088

Arsenal FC--zauvek !!!

« Odgovor #43 poslato: Septembar 17, 2008, 11:13:04 pre podne »

Upravu je Hans definitivno je mnogo 5-6 dana bez odmora !!! Moracu nesto da promenim.... ::)
Sačuvana
* GANG LAND *
Sta ti mogu kada si tako jak !!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12929


Never give up!

« Odgovor #42 poslato: Septembar 17, 2008, 11:06:27 pre podne »

Pa brate ja kapiram da cu ostajati po 30-45 min u teretani i da cu uspevati dobro da se odmorim... Jedino bi mozda biceps i triceps radio isti dan,a??? ???


Svaki dan jedna misicna partija pa cak i trbusnjake radim odvojeno i njima posvetim jedan dan posebno.Ali radim sa tegovima i teskim opterecenjem sto je uzrok velikih kocki koje imam.Opet to ne znaci da bi taj sistem svakom odgovarao ali na mene se prima zestoko.
Ukoliko ces imati vremena za popodnevni san svaki dan e onda mozes trenirati 5-6 dana u nedelji.Naravno ishrana,suplementi... A biceps i triceps isti dan.Pa ako ti tako odgovara onda ok, ja ih radim posebno.
Fanatic kako izgleda tvoj raspored treninga ???
Sačuvana
Vlatko
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 215


hardCore Mother Fucker

« Odgovor #41 poslato: Septembar 17, 2008, 09:50:52 pre podne »

Vi onda ne znate da zivite jbt... Mogli bi neki put da spawate kao ljudi... Ja npr celu subotu prespavam... samo ustajem da bih jeo ;D a i brate nadji neku devojku pa sa njom podeli taj visak energije  ;)
Pffff greota baciti testosterona zbog ribe hahahaha ;)
Sačuvana
Only the strongest will survive, maggots will die !
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #40 poslato: Septembar 16, 2008, 10:47:20 posle podne »

pa ja sam ti rekao,ako vam se vezba po 15 minuta na dan odvoji,jer tolko ce ti trajati trening


to sad dovodi razne stvari u pitanje....pwm nece biti isti kada radis veliki misic kao ledja i mali misic kao sto je biceps...znaci dosta manje UH i proteina manje...komplikujes stvari


ja bar licno nisam cak ni profi likove nit amatere video da odvajaju biceps posebno...a kamoli bez aas...ne vidim potrebu
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Klesk
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 250


Only The Strongest Will Survive!!!

« Odgovor #39 poslato: Septembar 16, 2008, 10:44:22 posle podne »

Pa samo sam hteo da pitam to da odvojim biceps-triceps... da odradim biceps subotom... Jer ne znam dali je to pametno... Pa da mi kazete vi sa malo duzim stazom dali je to ok ili nije... :)
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1636

« Odgovor #38 poslato: Septembar 16, 2008, 10:38:46 posle podne »

hahaaha... dokon ovaj narod ovde jbt :D :D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #37 poslato: Septembar 16, 2008, 10:36:19 posle podne »

pa onda radi tako,ako je sve dobro ne vidim cemu pitanje tj. ova tema
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Klesk
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 250


Only The Strongest Will Survive!!!

« Odgovor #36 poslato: Septembar 16, 2008, 10:32:48 posle podne »

Vlatko je potpuno upravu... treniramo oko godinu dana zajedno... Kada sam krenuo u teretanu to je bilo pre god dana, radio sam po dve grupe misica.... takaw trening mi se odvijao oko 3 meseca, posle sam ga promenio, poceo sam da radim jedan trening - jedna misicna partija i tim tempom radim do sad i ne zalim se na napredak... Sad sam samo mislio da odvojim jos biceps-triceps i odradim posebno u subotu.... :)

pa kad bi radio 30 minuta kao ja bilo bi ti dosta,u stvari molio bi da ti prekrate muke koliko bi ti lose bilo :D
A inace imamo dobre treninge... Jedan decko nas unistava od treninga :) Uostalom napredak je vise nego vidljiv... voleo bi da imam sliq pre nego shto sam krenuo u teretanu bez majce, cisto da vidis o cemu pricam :D
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1636

« Odgovor #35 poslato: Septembar 16, 2008, 07:53:23 posle podne »

Vi onda ne znate da zivite jbt... Mogli bi neki put da spawate kao ljudi... Ja npr celu subotu prespavam... samo ustajem da bih jeo ;D a i brate nadji neku devojku pa sa njom podeli taj visak energije  ;)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #34 poslato: Septembar 16, 2008, 07:52:32 posle podne »

pa kad bi radio 30 minuta kao ja bilo bi ti dosta,u stvari molio bi da ti prekrate muke koliko bi ti lose bilo :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Vlatko
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 215


hardCore Mother Fucker

« Odgovor #33 poslato: Septembar 16, 2008, 06:37:40 posle podne »

Ja i Klesk smo diwljaci - nezasiti treningom ... Ja da ne znam da nije dobro raditi bash swaki dan onda bih radio i nedeljom .. Ja jednostawno subotom i nedeljom ne znam shta cu s sobom ,onako chim mi je dan bez treninga ... jednostawno neshto prodje kroz mene - kao nagli priliw snage ,ne mogu opishem taj osecaj ali siguran sam - jednostawno telo mi trazi napor i MORAM ispucam taj konstantan wishak energije nekako . Onda lepo uzmem buchicu ili sklekowe opichim ko lood... Swaki dan spawam po oko 9h i super se osecam ,meni i jutro pochinje tako shto chim otworim ochi skotrljam se s kreweta i opichim sklekowe ... tako neshto mi se zawrshawa dan - s buchicom pred spawanje :D
Ja osecam da mi odgowara petkom - triceps a subotom - biceps da odradim - i tada kada ga odradim tih oko 30min ,nije mi dosta xD
Smatram da se hranim dobro ... Ne pijem ,ne pushim ,ne jedem sltako i testo gotowo da ne jedem - Shto kaze Lokk1 nismo swi isti - meni owo odgowara i probacu nastawim owim tempom ;-)
Sačuvana
Only the strongest will survive, maggots will die !
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.409 sekundi sa 17 upita.