TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397366 Teme od strane 25049 Članovi Poslednji član: Normanwax

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 07, 2024, 10:23:28 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Savet  (Pročitano 11844 puta)
urkee
AAS is the answer !!!
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1088

Arsenal FC--zauvek !!!

« Odgovor #32 poslato: Septembar 16, 2008, 01:05:09 posle podne »

Pa brate ja kapiram da cu ostajati po 30-45 min u teretani i da cu uspevati dobro da se odmorim... Jedino bi mozda biceps i triceps radio isti dan,a??? ???

Ukoliko ces imati vremena za popodnevni san svaki dan e onda mozes trenirati 5-6 dana u nedelji.Naravno ishrana,suplementi... A biceps i triceps isti dan.Pa ako ti tako odgovara onda ok, ja ih radim posebno.
Fanatic kako izgleda tvoj raspored treninga ???
Sačuvana
* GANG LAND *
Sta ti mogu kada si tako jak !!!
Lokk1
Gost
« Odgovor #31 poslato: Septembar 16, 2008, 12:50:11 posle podne »

Meh,puca i Katleru koza pa jos mrda ne bi nista bilo :) uostalom to je genetski,takva je koza,low on kolagen...

pa dobro ali kolko sam ja razumeo on namerava da tako trenira duze vreme,ja tako ne bih duze od 3 nedelje....


naravno da postoje takvi principi recimo namerno pretreniravanje isto Polikvinova fora,pa razbijanje platoa 7 dana treniras lupam samo listove i onda sledecih mesec dana ih ne pipas i sl...a ne vidim da klesku treba neki shok trening jer se nije zaglavio jos uvek

i ono glavno...misic se odmori posle 48-72 sata ,a ovde je 7 dana razmak...znaci misic bzvz chami a mogao ga je cesce raditi pogotovo ako ima hormona sto ti kazes na pretek,ako je to slucaj onda treba cesce trenirati jedan isti misic a ne rasclaniti na po jedan misic dnevno,sto cak i pro likovi retko rade i po meni bez aas i gro proteina nema smisla tako raditi....

pa onda bolje da radi 3 dana pa jedan pauza a ne 6 dana zaredom,lose je za telo jednostavno ne govorimo samo o saniranju stete na misicu nego jednostavno odmora celog tela,cns,blablabla...

kazem ti da mislio na iste stvari .. samo shto ti polazish od toga da on to ne moze .. a ja kazem probaj pa vidi ... eto .. shta moze da se desi od mesec dana takvog treninga ... a i da se nelazemo neshto ce mu iskrsnuti nema teorije 25-30 dana povezati ako ti to nije BASH BASH PRIORITET ..  lol nisam ni ja mislio tako kraja zivota da trenira .. road to nowhere :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12929


Never give up!

« Odgovor #30 poslato: Septembar 16, 2008, 11:48:19 pre podne »

Pa brate ja kapiram da cu ostajati po 30-45 min u teretani i da cu uspevati dobro da se odmorim... Jedino bi mozda biceps i triceps radio isti dan,a??? ???

Ukoliko ces imati vremena za popodnevni san svaki dan e onda mozes trenirati 5-6 dana u nedelji.Naravno ishrana,suplementi... A biceps i triceps isti dan.Pa ako ti tako odgovara onda ok, ja ih radim posebno.
Sačuvana
urkee
AAS is the answer !!!
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1088

Arsenal FC--zauvek !!!

« Odgovor #29 poslato: Septembar 16, 2008, 11:01:45 pre podne »

Pa brate ja kapiram da cu ostajati po 30-45 min u teretani i da cu uspevati dobro da se odmorim... Jedino bi mozda biceps i triceps radio isti dan,a??? ???
Sačuvana
* GANG LAND *
Sta ti mogu kada si tako jak !!!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #28 poslato: Septembar 16, 2008, 05:04:12 pre podne »

Meh,puca i Katleru koza pa jos mrda ne bi nista bilo :) uostalom to je genetski,takva je koza,low on kolagen...

pa dobro ali kolko sam ja razumeo on namerava da tako trenira duze vreme,ja tako ne bih duze od 3 nedelje....


naravno da postoje takvi principi recimo namerno pretreniravanje isto Polikvinova fora,pa razbijanje platoa 7 dana treniras lupam samo listove i onda sledecih mesec dana ih ne pipas i sl...a ne vidim da klesku treba neki shok trening jer se nije zaglavio jos uvek

i ono glavno...misic se odmori posle 48-72 sata ,a ovde je 7 dana razmak...znaci misic bzvz chami a mogao ga je cesce raditi pogotovo ako ima hormona sto ti kazes na pretek,ako je to slucaj onda treba cesce trenirati jedan isti misic a ne rasclaniti na po jedan misic dnevno,sto cak i pro likovi retko rade i po meni bez aas i gro proteina nema smisla tako raditi....

pa onda bolje da radi 3 dana pa jedan pauza a ne 6 dana zaredom,lose je za telo jednostavno ne govorimo samo o saniranju stete na misicu nego jednostavno odmora celog tela,cns,blablabla...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #27 poslato: Septembar 16, 2008, 02:53:14 pre podne »

Brate ja kad sam bio klinac sa 17 god rastao sam na 20 grama proteina dnevno max,trenirao 5-6 puta nedeljno,BEZ nogu znaci samo grudi,biceps ramena i nekad ledja...al opet ja nabacih za te 3 god 15 kila dosta cistih


Objasnjenje:HORMONI koji bujaju u tim godinama,ako napreduje ne znaci da ne moze mnogo mnogo bolje

a ti sto divljaju ko stoka...ako racunamo da 90% teretandzija uzima nesto hemicarski,a pogotovo napaljeni klinci pa eto jos jednog objasnjenja...

da znam citao sam bash to nedavno ..  shta bi bilo mnogo mnogo bolje pa jbt imash strije velichene moje ruke , shta bi bilo da si to radio .. pukla bi ti koza skroz i umro bi ? ... wtf ..to je sve relativno .. ja mislim da POSTOJE MOMCI KOJI MOGU DA IZVUKU DOBRE REZULTATE IZ TAKVIH TRENINGA pre svega zahvaljujuci odlichnom hormonalnom slikom koju imaju (AKO imaju .. )  ... ovi PRO na AAS treniraju 2x dnevno .. NE POREDIM NJIH i nekog gym rata, nene nikako ... samo hocu da kazem ako ima dobrih hormona i dobre hrane oporavak ne dolazi u pitanje :) ... naravno ne bi ovo trebalo raditi  duze vreme poshto stres  = kortizol izmedju ostalog ... poremetice se i ta hormonalna slika ..ali bih rekao da ovo kao i vecina drugih stvari ima svoje mesto u treninzima samo treba naci vreme i meru za sve ...  sve u svemu mislim da smo se razumeli tako da :)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #26 poslato: Septembar 16, 2008, 02:17:44 pre podne »

Brate ja kad sam bio klinac sa 17 god rastao sam na 20 grama proteina dnevno max,trenirao 5-6 puta nedeljno,BEZ nogu znaci samo grudi,biceps ramena i nekad ledja...al opet ja nabacih za te 3 god 15 kila dosta cistih


Objasnjenje:HORMONI koji bujaju u tim godinama,ako napreduje ne znaci da ne moze mnogo mnogo bolje

a ti sto divljaju ko stoka...ako racunamo da 90% teretandzija uzima nesto hemicarski,a pogotovo napaljeni klinci pa eto jos jednog objasnjenja...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #25 poslato: Septembar 16, 2008, 01:28:07 pre podne »

Ma u redu loki,ali 6 puta nedeljno??Mnogo



ja idem ponedeljak utorak cetvrtak i subota



ruke

butine

torzo

ruke

butine itd itd itd sto ce reci radim isti misic svakih 5-6 dana otrpilike


razmishljao sam i ja tako dok nisam video neke klince koji divljaju ko stoka i rastu bez dana odmora .. shto nas dovodi do toga da smo svi individue i to shto vazi za tebe ne mora za mene ... kazem nek proba .. ako bude bio premoren nek iskulira ...  JA PRVI NE BIH 6x nedeljno radio .. ali ostavljam prostor mogucnosti da postoje ljudi kojima to odgovara
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #24 poslato: Septembar 16, 2008, 01:12:27 pre podne »

Ma u redu loki,ali 6 puta nedeljno??Mnogo



ja idem ponedeljak utorak cetvrtak i subota



ruke

butine

torzo

ruke

butine itd itd itd sto ce reci radim isti misic svakih 5-6 dana otrpilike
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
urkee
AAS is the answer !!!
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1088

Arsenal FC--zauvek !!!

« Odgovor #23 poslato: Septembar 16, 2008, 12:55:06 pre podne »

Hans kako izgleda tvoj nedeljni raspored, ako nije tajna ???
Sačuvana
* GANG LAND *
Sta ti mogu kada si tako jak !!!
urkee
AAS is the answer !!!
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1088

Arsenal FC--zauvek !!!

« Odgovor #22 poslato: Septembar 16, 2008, 12:53:48 pre podne »

aj ovako ... 90% ljudi ovde je jako daleko od pretreniranosti ... znate sebe i svoje telo ... ako prestanesh da rastesh onda znash od chega je .. te dogme i priche na stranu .. ako nekom to funkcionishe onda ok ..
Za tebe brate respect !!! Veoma lepo receno !!! ;)
Sačuvana
* GANG LAND *
Sta ti mogu kada si tako jak !!!
Lokk1
Gost
« Odgovor #21 poslato: Septembar 16, 2008, 12:50:30 pre podne »

aj ovako ... 90% ljudi ovde je jako daleko od pretreniranosti ... znate sebe i svoje telo ... ako prestanesh da rastesh onda znash od chega je .. te dogme i priche na stranu .. ako nekom to funkcionishe onda ok ..
Sačuvana
urkee
AAS is the answer !!!
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1088

Arsenal FC--zauvek !!!

« Odgovor #20 poslato: Septembar 15, 2008, 11:07:43 posle podne »

Pa nemam pojma ,reko malo da promenim....
Hans brate kako bi ti radio???
Mickey : :D :D :D
MarK : kako si provalio... :D :D :D
Sačuvana
* GANG LAND *
Sta ti mogu kada si tako jak !!!
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1636

« Odgovor #19 poslato: Septembar 15, 2008, 10:44:43 posle podne »

ma treniraju i uoci nove godine... kad svi medjusobno cestitaju novu godinu jedni drugima oni pobegnu u WC pa odrade koju seriju sklekova :D u 3pu nova godina ,nove tezine itd :D :D :D
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3806


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #18 poslato: Septembar 15, 2008, 10:41:34 posle podne »

Zato sto su oni HC i ne treba im odmor...

Verovatno i nedeljom treniraju ali nece da se hvale...
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 18 upita.