TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397208 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 05:20:55 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Miki Mihajlovic)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 64 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Izvestaji sa takmicenja  (Pročitano 200234 puta)
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 805


« Odgovor #703 poslato: Januar 17, 2014, 09:55:06 posle podne »

Mani se ćorava posla, "potonuo" ili ne,teg je meni bio dole 3 sekunde pa sad jel tonuo ili plivao on je bio dole duže nego ostalima.U ostalom,briga me,bilo je-proslo je.Za mene je to uspesan pokusaj bio jer sam ga digao a to sto sam pomerio nogu il uhvatio siroko to me ne zanima,to su sve sitnice koje je lako srediti,na narednom takmicenju sam odradio sva 3 uspesna pokusaja tako da sam zadovoljan ;) I sad na zadnjem takmicenju smatram da sam ostecen za dubinu cucnja al' neka iduci put ima da probijam patos pa da vidim hoce li biti plitko ;)
« Poslednja izmena: Januar 17, 2014, 09:58:13 posle podne od strane boky95 » Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #702 poslato: Januar 17, 2014, 08:18:20 posle podne »

Svi znaju da u svakom nasem savezu ima propusta,u hanu su priznavali nekim ludima polucucnjeve a u petrovcu su neki dobijali brzi press i to svi vide a opet idu na ista takmicenja.Samim tim sto idete na ta takmicenja i placate kotizaciju podrzavate to sto oni rade a posle se zalite.I ja sam se do skoro nervirao zbog tih stvari i shvatio da mene to ne treba da me zanima ja idem zbog svog  rezultata a ne zbog medalje i briga dal ce nekom da se popusti vec mi je bitno da moj pokusaj bude 100% ispravan.
E sad jeste Damir ovde gledao na stranu malo ali ako bolje zagledas snimak videces da si teg spustio na grudi i taman kad si ga smirio i "terbao da dobijes pres" ti si ga pustio da "potone" u grudi i teg vise nije bio miran tako da ti je realna pauza ovde bila manja od jedne sec :)
Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 805


« Odgovor #701 poslato: Januar 17, 2014, 07:56:10 posle podne »

Ma nek je produzena komanda,nije to problem,al' nek je svima onda tako  8)
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
bench fun
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 570


« Odgovor #700 poslato: Januar 17, 2014, 09:45:22 pre podne »

Obde je komanda PRESS malo produzena.Boky 95 u B.Petrovcu i jos mu je i sudjeno,NO LIFT.
http://www.youtube.com/watch?v=cJ-VD1bI7x4
 
« Poslednja izmena: Januar 17, 2014, 09:56:45 pre podne od strane bench fun » Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #699 poslato: Januar 17, 2014, 09:38:43 pre podne »

Zadrška na grudima ima za ideju da se šipka smiri i da se press komanda da kada je takmičar u balansu...naravno kod nas su sudije dosta "stručne" i daju komandu kako im se sviĂ°a takmičar... nije samo bench press u pitanju, čučanj je još jedan takav slučaj...

Katastrofa je što i sudije kače snimke svojih čučnjeva i isto tako su loši kao i što ih sude. Tako da nije ni čudo što se na takmičenju svašta sudi...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
milan smiljanić
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


benčer

« Odgovor #698 poslato: Januar 16, 2014, 08:10:23 posle podne »

e pa dobro onda Miki, hvala na informaciji nisam to znao. Ja vise volim da svuda budu jedinstvena pravila jer onda je i takmicarima lakse, a i onda se mogu porediti rezultati svih federacija. Imam želju da izadjem ove godine u WPC, pošto tamo nisam bio al ima vremena, videću još. Zoki sve zavisi kako se vezba i uvežba, i ja volim prvo da zadrzim i da onda duboko udahnem i akumuliram vazduh do pocetka potiska, al sve je stvar vezbe, u svakom slucaju il se ima snage ili ne.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #697 poslato: Januar 16, 2014, 07:03:44 posle podne »

Sada će mnogi zbog komande start da idu na WPC. Koliko znam i kod njih je nesporazum sa terminima i evropsko u GPC i WPC je isti dan :)
Koliko znam i tamo planiraju da uvedu tu komandu,kao i u svim savezima.
Sačuvana
bench fun
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 570


« Odgovor #696 poslato: Januar 16, 2014, 06:46:32 posle podne »

Verovali ili ne,meni vise odgovara komanda START jer ovkao bez komande nekako zbrzam i zeznem nesto.
Sačuvana
milan smiljanić
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


benčer

« Odgovor #695 poslato: Januar 16, 2014, 06:18:13 posle podne »

Sada će mnogi zbog komande start da idu na WPC. Koliko znam i kod njih je nesporazum sa terminima i evropsko u GPC i WPC je isti dan :)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #694 poslato: Januar 15, 2014, 07:30:11 posle podne »

Malo zanimljivosti:
http://www.ironmanmagazine.com/blog/hardcorepowerlifting/2014/01/11/the-complete-records-rankings-for-the-hardcore-powerlifting-federations-mens-250-275-pound-divisions/
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #693 poslato: Januar 14, 2014, 06:33:45 posle podne »

Nekoliko novih pravila u GPC savezu u 2014.godini:
Najbitnija je da je opet uvedena komanda start u bencu.Evo i ostalih:
http://www.worldgpc.com/index.php/news/new-rules/141-new-rules-1-1-2014
Sačuvana
bojansilni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #692 poslato: Januar 09, 2014, 06:18:00 posle podne »

Eto i ja bih da navratim ako se skupimo djuture  ;)...taman mozemo i mini takmicenje u izjedanju mesnih djakonija da napravimo,ja cu eto tu da se potrudim barem  ;D.

pozz Medomir -sdrugoga foruma  ;)
Sačuvana
kopa
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


« Odgovor #691 poslato: Januar 09, 2014, 05:03:14 posle podne »

Jos puno ti moras tona da podignes da bi doso sa Milanom,hehehe salim se :)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #690 poslato: Januar 09, 2014, 02:27:59 posle podne »

Postoji dosta planova, ali bolje da on govori o tome. ;)

Tebi kad god je volja navrati, a to važi i za ostale koji su zainteresovani za takve treninge.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
milanv0507
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 67


« Odgovor #689 poslato: Januar 09, 2014, 01:38:11 posle podne »

Citat
Isto tako mi je drago što je Ervin odlučio da se pridruži ovoj priči jer znam da i drugi ljudi žele da čuju njegovo mišljenje. Ja sam sa njim svaki dan i znam koji su mu stavovi i znam da je pomalo već i umoran od ove priče, ali drago mi je da ne odustaje.

Je l' ima nesto u planu?

Citat
Što se strongman sporta tiče siguran sam da Ervin može daleko više da ti kaže. Ja se takmičim, moje cifre znaš i nisu ni blizu dovoljne. MeĂ°utim ovo nije samo sport snage, jer se pored toga što moraš dizati velike terete moraš i znati kako da radiš sa njima. Ovo je više pitanje toga koliko si ti sposoban Cheesy Uostalom Ervin već neko vreme planira da pokrene te neke grupne treninge za strongman gde bi se okupili i svi koji su zainteresovani probali kako se to radi. Pored toga Katona Gym je otvoren za sve koji žele da navrate i oprobaju neke od disciplina koje imamo u teretani tipa balvan, kugle, cirkusku bućicu i apolo osovinu. Kad god si u našem kraju ti se javi i navrati Wink

Iscitao sam njegove postove na svim forumima, steta sto ga pisanje ne zanima malo vise.Kad budete pokretali objavite.Znam da je bilo reci pre nekih godinu dana, ali da se Ervin od tad nije oglasavao.Sto se tice poziva..Rado cu doci, relativno cesto sam u NS, samo da se malo oporavim posto ulazim u PCT.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 64 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 17 upita.