TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397192 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 05:19:13 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Miki Mihajlovic)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 64 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Izvestaji sa takmicenja  (Pročitano 200122 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28869


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #313 poslato: Maj 29, 2012, 04:34:24 posle podne »

T u si u pravu,ali dzabe,jer normalni ljudi su probali to da preuzmu,pa su organizovali takmicenja,jos uvek ih prave,a oni drugi dobiju organizaciju Evropskog Prvenstva sledece godine,a nijedno takmicenje nisu organizovali!!!Onda tu nije samo problem sa nasim ljudima....
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #312 poslato: Maj 28, 2012, 04:54:16 posle podne »

Neće se promeniti sve dok neko normalan ne uzme da vodi federaciju...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28869


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #311 poslato: Maj 27, 2012, 03:59:34 posle podne »

Zato postoje kvalifikacije svugde u svetu,jedino je kod nas politika platis pa se takmicis!Nazalost!Nadam se da ce se to promeniti!
Sačuvana
Veliki Miško
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #310 poslato: Maj 27, 2012, 09:46:07 pre podne »

Gledam rezultate sa EU prvenstva GPC raw bench, samo 4 takmicara iz srbije, svaka cast Radetu Saciću na podignutih 270 kg, mladom Jovanoviću odlican rezultat 47.5 kg kao tinejdžer 1. Andrej širka takoĂ°e ima dobar rezultat 170 kg u svojoj kategoriji 2 mesto, A Mega Jan ima priznato samo 160 kg to je sramotni rezultat
Sačuvana
drinko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #309 poslato: Maj 25, 2012, 05:27:31 posle podne »

boki 95.vidim da ti niko ne odgovara na pitanje.ima takmičenje u gpc savezu srbije i za tinejdžere..naredno takmičenje je 24 jun u vrbasu..biće objavljeno na sajtu..
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28869


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #308 poslato: Maj 24, 2012, 04:15:46 posle podne »

Rezultati sa GPC Evropskog Prvenstva odrzanog u Bledu:
http://www.powerliftingslovenia.com/gpceuro.html
Veruj nam da smo i mi zeljno iscekivali da organizatori okace rezultate,ali vredelo je! ;)
Sačuvana
mynx
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #307 poslato: Maj 23, 2012, 10:57:55 posle podne »

Da li ima neko rezultate da postavi za raw powerlifting takmicenje odrzano u Sloveniji za nase takmicare?i za powerlifting takmicenje u opremi takodje za nase takmicare,jer je proslo dosta od takmicenja a nigde da nadjem rezultate.Hvala unapred!
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28869


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #306 poslato: Maj 18, 2012, 04:09:48 posle podne »

Vidim da je Seniorski rekord za kategoriju do 75 kg 140 kg,a momak koji vezba u teretani u kojoj i ja ima 72-73 kg a dize 150 kg x2 . :) Moram mu reci da ima sanse da se takmici... ;)

Svi u teretani imaju nekog ortaka koji diže neke silne težine, a opet kada doĂ°u na takmičenje sve što ja čujem su izgovori tipa: danas mi nije dan ili sada nisam spreman ili ne radi mi hemija itd...
Nazalost toga u svakoj teretani ima!Meni je to jako glupo!!!To kao kad bi mogao da trcim brze od Usaina Bolta na 100m ali necu jer su nagrade nikakve....ako je neko  tako dobar onda je minimum da stavi neki snimak gde se sve to lepo i vidi,a druga stvar je da se ode na takmicenje i sve to dokaze!Jer jedino je to merodavno!!!Sve ostalo je rekla-kazala!!!
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #305 poslato: Maj 18, 2012, 03:00:18 posle podne »

Kapiram sta pricas,to stoji,ali ja nemam razlog da hvalim momka kom se i ne javljam u gradu,retko kad ako se on prvi javi...ona situacija znamo se a javim mu se kad on to ucini jer je cudak...zna da prodje pored nekog 5 puta danas i da ga ne vidi...No to je nebitno,poenta je da nemam razloga da ga hvalisem. ;) A iskreno ni ja nisam verovao da moze preko 120 kg,ali bas pre par dana kad je vezbao pojavio se taj momak koji se takmici u PL pa su "podelili" Benc klupu jer ima jedna i onda ovaj Valjevac da se dokaze strpa 150 kg na sipku i odradi to kako treba...Jedina stvar koja moze da bude a da nije tacno 150 kg u pitanju su tegovi,jeste Gvozdje ali se vremenom pohabalo,pa recimo da 10-ke nemaju 10 kg, vec lupam i ja sad 9,8 kg,...tako da je tu imao umesto 150 kg,147-148 kg...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #304 poslato: Maj 18, 2012, 01:46:02 posle podne »

U pravu si, mada kontam da je u njihovim glavama priča drugačija ;)

PS. Čestitke Radetu i naravno tebi - ti si figura u senci ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #303 poslato: Maj 18, 2012, 12:56:51 posle podne »

nisi se lepo izrazio, potencijalnih svetskih rekordera
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #302 poslato: Maj 18, 2012, 08:38:12 pre podne »

Ma kakve veze hemija ima sa tom pričom, ja samo kažem da sam se za ovih 7 godina provedenih po netu i našim forumima sreo sa gomilom svetskih rekordera, a niko nikad da izbaci neki snimak ili da izaĂ°e na takmičenje itd...svo samo pričaju kako nešto dižu, a od toga ništa ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stefan L.
Gost
« Odgovor #301 poslato: Maj 17, 2012, 01:54:36 posle podne »

Posto ima 72-73 moze da "nabaci jos 2-3 kila tako bi dobio na snazi,plus sto mu treninzi nisu ni blizu dobri kao aktivnim PL vec vezba uglavnom standardnu varijantu za rekreativni BB 3-4 vezbe po 4-5 serija,tako da verujem da moze jos da napreduje,samo treba neko da mu pomogne da ga nauci osnovne stvari oko tehnike i ostalih tajni,posto nije isto dizati u teretani na treningu i na takmicenju...pricao mu je taj momak koji se bavi PL-om da u nekom savezu se radi sa zadrskom na grudima u nekom bez,pa oko polozaja i pokretanja nogu,pa polazaju ledja... Sve u svemu meni je bilo fascinantno da on dize takve tezine sa tom kilazom i bez PL treninga...
« Poslednja izmena: Maj 17, 2012, 01:56:34 posle podne od strane Stefan L. » Sačuvana
bench fun
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 570


« Odgovor #300 poslato: Maj 17, 2012, 10:48:45 pre podne »

Taj tvoj drugar ce morati jos malo da se potrudi  jer Boris Djalus je oborio taj rekord od 140.Sad  je 152.5 kg.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #299 poslato: Maj 17, 2012, 10:35:18 pre podne »

Vidim da je Seniorski rekord za kategoriju do 75 kg 140 kg,a momak koji vezba u teretani u kojoj i ja ima 72-73 kg a dize 150 kg x2 . :) Moram mu reci da ima sanse da se takmici... ;)

Svi u teretani imaju nekog ortaka koji diže neke silne težine, a opet kada doĂ°u na takmičenje sve što ja čujem su izgovori tipa: danas mi nije dan ili sada nisam spreman ili ne radi mi hemija itd...
Moji drugari ne dizu toliko,ali ovaj momak dize,jeste na hemiji ali dize... :) Sad bas je bio jedan momak koji se takmici u teretani,cinimi se da je pomenuo da ima rekord u cucnju (zaboravio sam mu ime),ima do 90 kg,bas je pricao sa tim momkom,valjda su se povezali...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 64 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 18 upita.