TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 11:19:34 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Miki Mihajlovic)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 64 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Izvestaji sa takmicenja  (Pročitano 200148 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Na mreži Na mreži

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #418 poslato: Novembar 24, 2012, 07:35:02 posle podne »

Prva slika je sa Mendelsonom,a druga Mesaros,Sabo Ozor i ja....

Cast je i slikati se sa ovakvim legendama.
Veruj mi velika cast i veliki dozivljaj!!!
Sačuvana
bench fun
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 570


« Odgovor #417 poslato: Novembar 20, 2012, 06:25:20 posle podne »

Prva slika je sa Mendelsonom,a druga Mesaros,Sabo Ozor i ja....

Cast je i slikati se sa ovakvim legendama.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Na mreži Na mreži

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #416 poslato: Novembar 19, 2012, 04:40:04 posle podne »

U Slovackoj pre par meseci nisam mogao da se snadjem za triko i covek mi ga pozajmio bez i malo premisljanja.Odusevio me je!
On je takav!Od njegove velicine i snage jedino sto je vece je njegovo srce!Da i mene pre par godina nije uzeo pod svoja krila ne znam sta bi bilo!
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #415 poslato: Novembar 19, 2012, 12:09:42 pre podne »

U Slovackoj pre par meseci nisam mogao da se snadjem za triko i covek mi ga pozajmio bez i malo premisljanja.Odusevio me je!
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Na mreži Na mreži

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #414 poslato: Novembar 17, 2012, 11:03:18 posle podne »

U superteskoj,zadnjih 10-15 godina sigurno.Ja se takmicim,ustvari zajedno idem sa njim vec 5 godina na medunarodna,evropska i svetska takmicenja.Jako dobar lik!
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #413 poslato: Novembar 17, 2012, 08:03:22 posle podne »

Je l' se Sabo Ozor ranije takmicio?

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Na mreži Na mreži

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #412 poslato: Novembar 17, 2012, 05:45:46 posle podne »

Prva slika je sa Mendelsonom,a druga Mesaros,Sabo Ozor i ja....
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Na mreži Na mreži

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #411 poslato: Novembar 16, 2012, 06:03:42 posle podne »

Ne pitas mnogo,sta god te zanima samo pitaj,a ja ako znam odgovor podelicu sa vama.Nema nikakvu povredu,jednostavno mu opala forma.Na bitki sampiona prema Mesarosevim recima pobedio ga je ali na srecu.Sledece se desilo:u drugom pokusaju Kyrill je isao na 307,5kg i to je jedva izgurao,pa je Mesaros mislio da je to sve sto Kyrill moze,pa je stavio toliko koliko je mislio da mu je potrebno za pobedu.Pa kad je Mesaros gurnuo onda je Kyrill izracunao koliko njemu treba za pobedu a to je bio 315kg,zatrazio tu tezinu i na iznenadenje svih prisutnih i gurnuo tu tezinu,a Mesaros nije imao vise pokusaja,pa je sa tim rezultatom Kyrill pobedio.
Sačuvana
nbg92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 87

« Odgovor #410 poslato: Novembar 15, 2012, 10:56:10 posle podne »

Svaka cast Miki.

Mene samo zanima zasto se Kirill ne takmici na ovakvim velikim manifestacijama, i zasto se o njemu toliko malo govori u odnosu na Erika Spota,iako je Kiril lagano podigao 315 na bitki sampiona, i po meni ima podjednake sanse kao i Spoto sto se tice obaranja Mandelsonovog rekorda.

Kyrill je na nedavnom takmicenju jedva digao 305kg a sa tom kilazom bi bio prvi u superteskoj kategoriji,ali ne i u apsolutnom,jer je tezi od Mesarosa 30kg,a uz to Mesaros ima 44godine,sto znaci da je masters,i digao je 301kg.Nadam se da sam ti odgovorio na pitanje.
Jesi,hvala ti.

Inace, znam da je tezi i dosta mladji od Mesarosa,ali ga je dobio na bitki sampiona pa me zato zanimalo zasto se nigde drugde ne pojavljuje(bar ga ja nisam zapazio),za razliku od Mesarosa koga vidjam na svim malo jacim takmicenjima.
A jel Kirill zaradio neku povredu ili mu je jednostavno opala forma, posto mi je cudno da za tako kratki vremenski interval padne za 10 kg-a ?  Mozda mnogo pitam ,al' znam da ti znas sve te informacije :D
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Na mreži Na mreži

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #409 poslato: Novembar 15, 2012, 07:25:15 posle podne »

Verovatno zato sto onu prethodnu tezinu nije mogao da spusti,sto se bencha tice.
Auuu Zoki izvini,to nisam video!Nisam gledao takmicenje od pocetka,nego sam stigao na benc!
Da,zbog toga,i ne samo benc nego i cucanj i zbog velikog ega.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Na mreži Na mreži

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #408 poslato: Novembar 15, 2012, 07:19:31 posle podne »

Svaka cast Miki.

Mene samo zanima zasto se Kirill ne takmici na ovakvim velikim manifestacijama, i zasto se o njemu toliko malo govori u odnosu na Erika Spota,iako je Kiril lagano podigao 315 na bitki sampiona, i po meni ima podjednake sanse kao i Spoto sto se tice obaranja Mandelsonovog rekorda.

Kyrill je na nedavnom takmicenju jedva digao 305kg a sa tom kilazom bi bio prvi u superteskoj kategoriji,ali ne i u apsolutnom,jer je tezi od Mesarosa 30kg,a uz to Mesaros ima 44godine,sto znaci da je masters,i digao je 301kg.Nadam se da sam ti odgovorio na pitanje.
Sačuvana
bench fun
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 570


« Odgovor #407 poslato: Novembar 15, 2012, 04:03:33 posle podne »

Verovatno zato sto onu prethodnu tezinu nije mogao da spusti,sto se bencha tice.
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #406 poslato: Novembar 15, 2012, 03:38:29 posle podne »

Zasto je iz pokusaja u pokusaj povecavao kilazu kada pocetnu nije uspeo da podigne?
Sačuvana
bench fun
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 570


« Odgovor #405 poslato: Novembar 15, 2012, 08:20:50 pre podne »

Miki,ovi rezultati sto si postavio kazu drugacije,tj,da je radio u SQ 3 pokusaja.
 
Scot Mendelson         M-O    147.5    SHW    0.525    -325    -350    -375       0    -457.5    -490    -490
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Na mreži Na mreži

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #404 poslato: Novembar 14, 2012, 09:36:10 posle podne »

6 nula je napravio,jer je u sredu izasao na redovno prvenstvo u svojoj kategoriji,a u nedelju je izasao u pauzi,ustvari kada su powerlifteri teskasi radili benc on je radio sa njima,ali samo benc.Ne moze on ni cucanj ni vucenje da radi otkad je imao onu saobracajku.Fali mu veliki komad stopala.On i benc radi u specijalnim cipelama na jednoj nozi.Kad ide redovno bez tih cipela onda mu je jedna noga puno kraca.Ta noga mu je i dosta atrofirala. :(
Sačuvana
Stranice: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 64 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 18 upita.