TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397212 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 05:33:51 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Miki Mihajlovic)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 64 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Izvestaji sa takmicenja  (Pročitano 200240 puta)
milan smiljanić
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


benčer

« Odgovor #673 poslato: Decembar 30, 2013, 11:53:48 posle podne »

Pozdrav Zoki, tu sam ja dugo vec al se retko javljam . Pratim dosta toga
Sačuvana
bench fun
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 570


« Odgovor #672 poslato: Decembar 30, 2013, 08:11:41 posle podne »

Dobrodosao na forum,Milane.
Sačuvana
milan smiljanić
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


benčer

« Odgovor #671 poslato: Decembar 30, 2013, 03:59:37 posle podne »

politikom ovog sporta treba da se bavi država i tek kada država stane iza powerlifting sporta onda će i takmičarima biti sve jasnije. Do tada se takmiči svako gde misli da treba. Jedni napadaju druge, jednima je krivo što su drugi na nekim funkcijama, drugima isto i tako u nedogled. Ja lično, se takmičim u GPC zato što izlazim samo na RAW takmičenja. Pogledao sam na sajtu Agencije za privredne registre koji je registrovan savez, video da je to USPS, bacio pogled na sajt GPC federacije video da jedini licencu ima Srdjan Trifunović otišao takmičenje video da je oprema OK i odlučio da se takmičim tamo. Izadje kalendar takmičenja, postoji sajt, sve uredno i meni je tamo ok. Izlazio sam i na takmičenja i u drugim federacijama i poštujem svakog ko pokušava da bilo šta organizuje. Ne volim opremu i volim samo RAW. Ne jurim medalje već rezultat, pošto da obučem majicu sigurno bih uzimao duplo medalja u benč presu i triatlonu, pošto u kat do 120 sa opremom trenutno nema neke kokurencije al me to ne interesuje. Izašao bih sad i u Petrovac da sam mogao i stigao al nisam. Član sam PLK Knjaževac i izašao sam na Gala Kup u Nišu pošto se moj klub takmiči tamo. Sve najbolje svima. Inače, retko se kada oglašavam na forumima iako pratim, Miki Mihajlović lepo uredjuje i vodi i ovde ima puno toga da se od njega pročita i nauči. Takmičite se svi gde god možete, borite se svuda al dok država ne stane iza sporta mrka kapa. Sportski pozdrav!
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2203


« Odgovor #670 poslato: Decembar 30, 2013, 10:41:01 pre podne »

svako u IPF-u je sa opremom, osim ako nije 'classic' koje je zapravo RAW. Dakle, u Bugarskoj u maju sa opremom.
http://www.europowerlifting.org/calendar.html
zz
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #669 poslato: Decembar 30, 2013, 10:37:18 pre podne »

To u maju da li je takmicenje sa opremom ili bez nje ?
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2203


« Odgovor #668 poslato: Decembar 30, 2013, 09:49:00 pre podne »

iako je prošlogodišnji zakon o sportu u svojim izmenama izostavio powerlifting (zbog registracije klubova i 'bodibilding saveza' tj. jedinstvenog budžeta za sve klubove/teretane), ljudi moraju da se takmiče u onome šta im organizatori u državi ponude. Bolje od toga (trenutno) nema, pa svi rade po principu daj-šta-daš.

Vidim da se stalno provlači to poreĂ°enje sa IPF-om i njihovim evropskim/svetskim rekordima u odnosu na rezultate koje ostvaruju naši takmičari u Srbiji. Ovakva poreĂ°enja su ok u domenu toga da spoznamo koliko malo imamo tradicije u ovom sportu, kako kratko trajemo, i kako se ljudi kratko zadržavaju na takmičarskoj sceni. Ali svaki dalji kontekst koji ima za cilj da ocrni Srbiju i naš sport - nema smisla i nije pošteno.

Ako idete toliko daleko, onda uzmite za poreĂ°enje IPF rezultate sa svetskog prvenstva iz 2013. sa našim najboljim totalima od Dobrivoja ĂDorĂ°evića u 93kg (tadašnjoj još uvek 90kg), Igora Mitrovića u 120kg ili Milana Jovanovića u +120kg, pa sva trojica bi sa tim totalima bili skoro u top 10 na IPF planeti!! Malo li je za Srbijicu?
IPF 2013 rezultati svetskoi
SRBIJA SPF rekordi

Ali, naravno, sve to se dogaĂ°alo dok je aktivno postojao i radio SPF, koji više ne postoji. Sada kormilo preuzimaju neki novi ljudi, i taj koncept nije nešto što ja podržavam, iz mnogo čega navedenog u prethodnim postovima. No, nadajmo se da će se to promeniti- ali sigurno neće samo od sebe, dok svi kenjamo po forumu, sve četiri u vis i čekamo da se nešto dogodi. Iskreno se nadam da će sve ovo ispisano ovde imati svoje šire značenje u 2014, jer ću ja na prvom mestu u novoj godini dati sve od sebe da promenim neke od stvari koje od powerliftinga u Srbiji prave vašarsku lakrdiju.  

Svi ostali  koji imaju problem sa 'slabim' takmičenjima u Srbiji, imaju priliku da se u Sofiji 7-11. maja okušaju u IPF open-u, pa da nam se vrate sa nekom medaljom da proslavimo zajedno 'pravog' evrospkog prvaka  ;)
« Poslednja izmena: Decembar 30, 2013, 10:22:08 pre podne od strane Ironman. » Sačuvana
Arbeit macht frei.
Bulaja
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 216


« Odgovor #667 poslato: Decembar 30, 2013, 03:16:13 pre podne »

mozete tako do sutra da pricate i da se raspravljate,a svi znamo da pl kao sport kod nas nepostoji,tako da sve pare koje vi date za kotizaciju idu organizatoru u dzep a vi dobijete pisljive medelje koje kostaju 100 din. A sad u Petrovcu su vas tek izradili,kotizacija za triatlon 1000 a za bech,onaj push pull, dl,oprema... po 500 xD I onda je bilo vas koji ste dali po par crvenih da bi dobili medalje i diplome od po 100din za sve te discipline koje su bile odvojene a svakako obuhvacene u triatlonu :D bravo xD ;)
Sačuvana
The important thing is positive thinking!
Budi jaci od samog sebe!
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #666 poslato: Decembar 29, 2013, 09:58:01 posle podne »

vidim ja da cu da otvorim jedno 3-4 kluba pa nek ide zivot ...bice bar za kafanu :D :D :D
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #665 poslato: Decembar 29, 2013, 09:46:30 posle podne »

Potpuno si u pravu.
Ja se ovde šalim ali ja sam stvarno bio u opštini i u sportskom savezu par puta i dobro se informisao o svemu.Svaki klub dobija na godišnjem nivou neku cifru(meni su konkretno obećali 200 000  din ako otvorim klub jer ovaj sport spada u trecu kategorizaciju i to je neki maksimum za njega) i ti taj novac pravdaš računima puta i kotizacije a takođe možeš da organizuješ takmičenje takođe o trošku opštine(čak i novčane nagrade takmičara da uključiš i to ) jer je takmičenje "događaj od značaja za grad".Onda ja postavim sebi pitanje ko mene laže da moje pare od kotizacije idu za pehare medalje i organizaciju takmičenja,šta je sa takmičenjima gde nisam dobio priznanicu?I šta se dešavalo kad sam ja iz svog džepa plaćao kotizacije a organizator davao priznanice predcedniku kluba (iz ovog gore što sam napisao vidi se zašta se koriste priznanice ? I na kraju meni prete da će me suspednovati na 3 godine i predsednik kluba traži da mu se plati odšteta ako izađem iz kluba,a ja plaćao sve sam odvajao novac od hrane i odeće  a on uzimao priznanice...Tako da iz onoga što su meni rekli u sportskom savezu i onoga što se dešavalo na takmičenjima ja sam video da sam izigran na više načina.Ili su me možda u sportskom savezu lagali :)
« Poslednja izmena: Decembar 29, 2013, 09:53:54 posle podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #664 poslato: Decembar 29, 2013, 09:31:43 posle podne »

pa vidi znam da ljudi izlaze na takmicenja iako nisu ni pocetnici u pl pogotovo zene ....nema ih mnogo i dovoljno je da prijavi sipku i eto medalje a i doboje medalju zahvalnicu i sa tim odu u svoju opstinu u kojoj naravno imaju nekoga i uzmu uzmu lovu za troskove puta i ostalog ...moze da se nakupi 600-700e...takodje mnogi odrade po neko takmicenje da bi uzeli medalju i plaketu da bi popunili svoj trenerski cv iako su tezine koje podignu smesne ....i onda kad im dodje klijent kazu ja sam bio  sampion u pl a total 150 kila  :D


sto se tice sradanje moze ali profit delimo fifti fifti     :D :D :D
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #663 poslato: Decembar 29, 2013, 09:04:13 posle podne »

Teror eto ti mozeš da mi budeš saradnik,učlanimo se u neku stranku oni nam daju opštinske pare ili nadju nekog sponzora onda mi  podelimo nagrade takmičarima i bude vrhunsko takmičenje ( svi doĂ°u kod nas ) :D

Ma ja sam malo šalio nisam imao nameru da se raspravljam ili da iznerviram nekog.Aco ja tebe izuzetno postujem jer si veoma kvalitetan takmičar i dobar čovek nisam imao nameru da te iznerviram a čini mi se da si se malo iznervirao.Učinilo mi se da si hteo da kažeš da je ovo takmičenje u Nišu bilo kvalitetnije i bolje i da se nisu baš lako osvajale medalje a da je ovo u Petrovcu bio vašar.Pa sam samo heo da pokažem da ni to Nišu nije bilo  nešto ozbiljno a ne da hvalim sebe.Generalno moja prica se svodi na to da su skoro sva takmičenja kod nas smešna i da nema potrebe neko veličati a drugo ponižavati kad su sva ista bilo ko da organizuje i po bilo kojim pravilima.
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #662 poslato: Decembar 29, 2013, 08:49:41 posle podne »

Mislim da ste u pravu i jedan i drugi , odnosno da pricate istu stvar...bolje je da bude manje takmicara a kvalitetnijih i da postoje neke norme da bi se uopste takmicio a ne samo platis kotizaciju i ako te ukenja budes sam u kategoriji i zabodes medalju....nesto gledam sad rezultate do  110kg ladno bi bio drugi da sam uplatio crvenu...a sebe smatram totalnim amaterom rekreativcem...takodje mnogi s namerom menjaju kategorije da bi uzeli medalju a to sve samo smanjuje kvalitet...mada sam siguran kada bi neko organizovao takmicenje i da prva nagrada bude 2-3 soma e svi bi se sjatili u jednu federaciju
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #661 poslato: Decembar 29, 2013, 08:46:28 posle podne »

Da znaš da bih mogao :D
Vidim ja ovih dana opet je u modi otvaranje saveza,Novofirmirani IPF pa onda ova srpski powerlifting kongres i možda je bio jos neki samo ja nisam upućen.Baš sam razmišljao o tome da i a kupim licencu za 150e i da i ja org takmičenje,ma u stavri šta će mi licenca kad se kod nas org takmičenja i bez nje :D
Ako neko bude hteo da mi se prikluči neka se javi trebaće mi ljudi za upravni odbor saveza(bilo bi lepo da imaju neki teg ili sipku da prilože) :P

Sad imaš dva IPF-a kod nas možeš da biraš gde ćes ;)
Sačuvana
Aleksandar Ilic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73


« Odgovor #660 poslato: Decembar 29, 2013, 07:20:14 posle podne »

Vidi iskreno da ti kazem ja postujem takmicare ali od tih 50-100 ljudi na takmicenju ima samo 5-10 takmicara ovo ostalo su nalozeni klinci ili ljudi koji ni svou kilazu ne mogu da podignu ali ih je neki strucnjak nabedio da su jaki ili dolaze po medalje da bi se hvalili u svojim selima kako su jaki.Prema takvim ljudima nemam postovanja i ne podnosim MRZIM IH ih jer od ovog sporta prave sprdnju.Za to su krivi organizatori jer nisu uveli neke norme,a zasto?Briga njih za kvalitet takmicenja bitno im je da se naskuplaju para od kotizacije.
A to sto se desava sa PL u Srbiji desava se zbog ljudi koji su gladni para pa ne mogu da se dogovore kako da podele novac od kotizacije.Razumem tebe sto si na strani USPS-a i neke druge koji podrzavaju Paulinija zato i imate takav stav.Ja sam potpuno neutralan sto se tice tih saveza tako da mi se cini da imam mnogo objektivnije misljenje od onih koji su priklonjeni nekome.

Odakle tebi da ja podrzavam USPS ?  Meni su najdraza takmicenja bila kad sam pocinjao da se takmicim isto IPF kao sto su Memorijali Dobrovoje Djordjevic ili Zeljko Skrba na drzavnim prvenstvima nisam imao prilike da izadjem i zbog toga i sad pisem o IPF-u bez obzira ko je organizator i slicno.  Ne donosi neke zakljucke koji nemaju veze. Inace svi nesto mudruju u Srbiji i nebih vise da se upustam u ovu temu i onako nije tema za ovakve razgovore.

A u kom savezu se ja takmicim to je moje. Najradije cu da se takmicim u IPF i to je to bez obzira ko u Srbiji ima licencu za IPF kad bi ti imao licencu i organizovao IPF takmicenja i kod tebe bi se takmicio. Ako toliko hvalis sebe i prozivas i MRZIS druge i imas "objektivnije misljenje" jer nisi naklonjen ni jednom savezu organizuj ti jedno takmicenje na koje ce da postoje "odredjene norme" i u kojem ce biti sve realno i super pa cemo verovatno svi da dodjemo na tom takmicenju.
« Poslednja izmena: Decembar 29, 2013, 08:33:50 posle podne od strane Aleksandar Ilic » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #659 poslato: Decembar 29, 2013, 07:08:26 posle podne »

Vidi iskreno da ti kazem ja postujem takmicare ali od tih 50-100 ljudi na takmicenju ima samo 5-10 takmicara ovo ostalo su nalozeni klinci ili ljudi koji ni svou kilazu ne mogu da podignu ali ih je neki strucnjak nabedio da su jaki ili dolaze po medalje da bi se hvalili u svojim selima kako su jaki.Prema takvim ljudima nemam postovanja i ne podnosim MRZIM IH ih jer od ovog sporta prave sprdnju.Za to su krivi organizatori jer nisu uveli neke norme,a zasto?Briga njih za kvalitet takmicenja bitno im je da se naskuplaju para od kotizacije.

A to sto se desava sa PL u Srbiji desava se zbog ljudi koji su gladni para pa ne mogu da se dogovore kako da podele novac od kotizacije.Razumem tebe sto si na strani USPS-a i neke druge koji podrzavaju Paulinija zato i imate takav stav.Ja sam potpuno neutralan sto se tice tih saveza tako da mi se cini da imam mnogo objektivnije misljenje od onih koji su priklonjeni nekome.
« Poslednja izmena: Decembar 29, 2013, 07:13:16 posle podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
Stranice: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 64 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 18 upita.