TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397015 Teme od strane 25031 Članovi Poslednji član: SylviaHarr

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 16, 2024, 08:07:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: PSIHICKO I FIZICKO ZLOSTAVLJANJE  (Pročitano 14812 puta)
BlaBla
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #52 poslato: Avgust 18, 2014, 05:28:17 posle podne »

Slučajno naleteh na temu i prosto ne mogu da se suzdržim da ne odgovorim, iako je neaktivna masu vremena.

Iskreno, fascinirana sam stavom "otvoriću joj lobanju ako me prevari". Da se razumemo odmah - niti varam, niti prevaru smatram nečim za pohvalu ili normalnim, niti radim nekom ono što ne bih volela da neko uradi meni, ali taman da ne znam šta sutra napravim u životu, "junak" kom bi palo na pamet da digne ruku na mene iz bilo kog razloga bi prvom zgodnom prilikom ostao bez... :) ...i uopšte mi ne bi bilo žao, bez obzira na posledice. Pobogu, na prste jedne ruke mogu da nabrojim koliko puta je moj otac povisio ton na mene, udario me nije nikad. Ako njemu nije bio problem da oko bilo čega sedne i razgovara sa mnom, neće moći da bude ni tom sa kojim ću da budem u vezi/braku.

Sa druge strane, svoje partnere ne biram po principu "eci peci pec", pa tih problema nemam, ali da mi dečko zapreti kao npr. ovaj Nišlija, nabila bih mu rogove iz inata čim bi okrenuo leĂ°a i debelo se zapitala koji kvrc se to desio u mojoj glavi pa sam završila sa takvim likom pored mase normalnih likova.
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #51 poslato: Jul 30, 2007, 08:10:06 posle podne »

Aleluja  :D
Sačuvana
Don't settle for average!
Lokk1
Gost
« Odgovor #50 poslato: Jul 30, 2007, 08:05:39 posle podne »

ladno sam prochitao celu temu .. :D

u sushtini najvishe se slazem sa deckyjem .. ali donekle .. ne bih joj lomio ruke i noge ... al bojim se da bi patila .. :D
smislio bi neshto ... shta cu kad sam zao :D jbg 

A INACHE TIH VARIJANTI kao shto je zlostavljane ZHENA ... rasizam prema CRNCIMA ... antiSEMITIZAM .. itd...
 BRATE: zlostavljanje je prekrshaj jel bitno ko nad kime po meni je 10x gore nasilje nad decom , trafficing itd... a zene znaju da budu jako retardirane ... nikad necu izvaliti kako im radi mozak .. pa nekad provociraju konstantno .. u redu pijani majmuni ili neki debili koji tuku iz chista mira .. a neko to radi iz sa razlogom (ima raznih ljudi .. kao shto fanatik kaze .. kratak fitilj .) ??
            rasizma ima i prema crncima i prema belcima i prema azijatima ..
            pa koliko hrvata ne voli srbe .. ili koliko engleza ne voli francuze... pa ne postoji rech za to
         
            takve stvari prave samo josh vishe udaljavaju ljude i nikad necemo prevazici neke probleme ako se tako nastavi...


Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #49 poslato: Jul 30, 2007, 03:34:28 posle podne »

Frustrirana pa je najmanja glupost pokrene da shizi
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TashaBG
Gost
« Odgovor #48 poslato: Jul 30, 2007, 03:31:45 posle podne »

Boze sacuvaj,kakva pomahnitala ludacha,sta je bilo sa njom?!
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #47 poslato: Jul 30, 2007, 03:30:30 posle podne »

Mislim da sam vec objasnio sto se tice nasilja u porodici a moja poenta je da nisu muskarci uvek krivi kako ti to pokusavas da prikazes. Sorry sto sam muskarac pa branim svoju stranu.  :-\

Onda ne citas pazljivo ono sto ja pisem,dodatno ako mislis da ja na neki nacin mrzim muski rod,moram ti reci da sam upravo okruzena sa  3 delije,od kojih su 2 moji sinovi...koje vec sada ucim o tome kako se treba ponasati...

I jos jedan dodatak,zaista nisam cula da je neka zena nokautirala muskarca,ako vi jeste pisite o tome...



Nisi cula??O da desava se i to cesto,dok sam ziveo na dorcolu jedna zena iz komsiluka je umalo ubila muza(Covek ostao paralizovan od pojasa nadole),jer je pravio neko jelo pa mu nije uspelo....eto razloga
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TashaBG
Gost
« Odgovor #46 poslato: Jul 30, 2007, 03:27:01 posle podne »

Mislim da sam vec objasnio sto se tice nasilja u porodici a moja poenta je da nisu muskarci uvek krivi kako ti to pokusavas da prikazes. Sorry sto sam muskarac pa branim svoju stranu.  :-\

Onda ne citas pazljivo ono sto ja pisem,dodatno ako mislis da ja na neki nacin mrzim muski rod,moram ti reci da sam upravo okruzena sa  3 delije,od kojih su 2 moji sinovi...koje vec sada ucim o tome kako se treba ponasati...

I jos jedan dodatak,zaista nisam cula da je neka zena nokautirala muskarca,ako vi jeste pisite o tome...
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #45 poslato: Jul 30, 2007, 03:24:08 posle podne »

Mislim da sam vec objasnio sto se tice nasilja u porodici a moja poenta je da nisu muskarci uvek krivi kako ti to pokusavas da prikazes. Sorry sto sam muskarac pa branim svoju stranu.  :-\
Sačuvana
Don't settle for average!
TashaBG
Gost
« Odgovor #44 poslato: Jul 29, 2007, 10:12:35 posle podne »

TashaBG ti si jedna razocarana devojka/zena u zivot...

tema nislijo nije TashaBG, nego nesto sasvim deseto,al sta ces kad nekima ocigledno mora da se crta.
pa ako ne umes nista drugo da kazes na temu nasilja,lepo se druzi na temi suplementi ili sto je neko pametan napisao SUMPLEMENTI ;D
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #43 poslato: Jul 29, 2007, 09:43:35 posle podne »

TashaBG ti si jedna razocarana devojka/zena u zivot...
Sačuvana
Don't settle for average!
TashaBG
Gost
« Odgovor #42 poslato: Jul 29, 2007, 08:07:42 posle podne »

mljac mljac mljac
ne da sam napravila dooobre przenice,zelis li malo?!

ajde batali raspravu,tako se ne razgovara sa tetama.

poz :)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #41 poslato: Jul 29, 2007, 02:34:21 posle podne »

Pa ako dosad nisi svatila cime si opsednuta drago mi je da jesam :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TashaBG
Gost
« Odgovor #40 poslato: Jul 29, 2007, 12:46:09 pre podne »

E bas mi je drago da si se iskazao...
i otvorio mi oci
« Poslednja izmena: Jul 29, 2007, 12:51:24 pre podne od strane TashaBG » Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #39 poslato: Jul 29, 2007, 12:37:59 pre podne »

A ja ne otvaram teme jel?Mozda to za tebe i nisu teme jer si ocigledno previse opsednuta svime sto ima veze sa seksom

Odjava,kraj rasprave
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TashaBG
Gost
« Odgovor #38 poslato: Jul 29, 2007, 12:10:39 pre podne »

Pa ti Hans citaj onda sportske sadrzaje
A ako je tema neprimerena ili nekoga ugrozava slobodno neka se izbrise
Do tada moracete da me trpite

A ti bi onda Hans mogao da otvoris neku temicu gde se nece preterivati
« Poslednja izmena: Jul 29, 2007, 12:20:43 pre podne od strane TashaBG » Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.05 sekundi sa 13 upita.