TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397015 Teme od strane 25031 Članovi Poslednji član: SylviaHarr

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 16, 2024, 08:11:27 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: PSIHICKO I FIZICKO ZLOSTAVLJANJE  (Pročitano 14813 puta)
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #7 poslato: Jul 27, 2007, 01:44:36 posle podne »

dobro si prosao , mnogo dobro si prosao da ti kazem sto se tice kazne

Sačuvana
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #6 poslato: Jul 27, 2007, 12:59:36 posle podne »

Imao si 20 god. pa onda i da shvatim ( iako bi sa jednim klasicnim nokautom postao mnogo veci junak i nebi te teretili toliko na sudu, nebi cak uopste ), ali da ponovo to uradis   .............  10 god. stariji , jbg trebao si da prosvercuejs malo inteligencije za tako dug period.

 PS Naravno da su slabici klasicni oni koji ispoljavaju snagu na zenama i nejakima , i da takvo ponasanje zasluzuje sankcionisanje


Sačuvana
bodybuilding forever
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #5 poslato: Jul 27, 2007, 12:40:25 posle podne »

Potpuno si u pravu za to sto kazes da tu ne bi imalo nikakvog smisla da zoves i cekas policiju. zakon je takav, nije inteligentan i ne moze biti jbg.
ali ako je 12 dana taj bandit bio u komi tu si po meni malo preterao, naravno razumem da se tesko kontrolisati u takvoj situaciji, ali zasto rizikovati da nekoga nosis na dusi makar bio i sam sljam. to nije na coveku da sudi.
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12905


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Jul 27, 2007, 12:36:32 posle podne »

Davne 1997 godine zbog toga sto sam izigravao heroja i pomogao jednoj devojci koja je bila napadnuta u pasicevoj ulici ja sam dobio dve godine uslovne slobode sa sedam godina zatvora ukoliko se potucem za te dve godine plus jos koliko mi dragi mi sudija napakuje.
-O cemu se zapravo radilo:

-Uvek sam smatrao da zene treba stititi i da su one lepsi i nezniji pol koji treba braniti po svaku cenu,i jako sam mrzeo one koji svoju fizicku snagu pokazuju na njima.
Te davne godine  sam setao u centru grada.U jednom momentu dosla je neka devojka do mene licno  i sva uplakana i crvena u licu ne znajuci me molila za pomoc dok je neki panker isao za njom.
.Puno mi nije trebalo...samo mi je mrak pao na oci.
Poslednjeg cega se secam jeste da me je neko  skidao sa njega dok sam mu ja skakao po plucnom krilu a on iskasljavao krv.
Taj naduvani je bio 12 dana u komi a ja naravno uhapsen odmah sutradan.Miliciju nije zanimalo to sto sam ja devojku tu stitio od manjaka,oni sprovode svoj zakon i bas ih briga.
Panker se probudio posle tih 12 dana a ja sam imao optuznicu za pokusaj ubistva.
Na sudjenju sudinica mi je rekla da ja nisam organ reda i da nisam imao dozvolu da tako reagujem vec sam trebao zvati policiju.
Na moje negodovanje  i objasnjenje da sam cekao policiju devojka bi mozda bila i pretucena,receno mi je da ja neznam sta je zakon.
Cak ni svedocenje doticne devojke nije puno pomoglo a stvarno se trudila da me spasi...uspela je samo da me spasi zatvora ali ostao mi je karton koji me prati do danasnjih dana.
Iako sam (po nalazu lekara) doticnom smradu slomio vilicu,izbio par zuba iscasio kljucnu kost,polomio dosta rebara,napukla mu plucna maramica i napravio frakturu lobanje nije mi zao i nikada nece biti!
Jednog olosa sam oducio od maltretiranja slabijeg pola i verujem da mu to vise nikada nece pasti na pamet.
A i ne moze jer sepa sada posto sam mu malo i nogu iskrivio.
I da me neko pita jel bih to opet uradio..odgovor je DA!
Samo sada sam mnogo jaci nego tada...bojim se da bih ovoga puta nekog i ubio.
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #3 poslato: Jul 27, 2007, 11:49:56 pre podne »

Definitivno poremeceno.
Ali, ne iz sovinizma vec cisto zato sto volim "even the scales", ne bih zanemario ni suprotne slucajeve kojih itekako ima. Tj kada supruga maltretira muza, kako fizicki tako i psihicki, po meni je ovo drugo gore.

Potpuno se slazem da ima i toga...
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #2 poslato: Jul 27, 2007, 10:52:04 pre podne »

Definitivno poremeceno.
Ali, ne iz sovinizma vec cisto zato sto volim "even the scales", ne bih zanemario ni suprotne slucajeve kojih itekako ima. Tj kada supruga maltretira muza, kako fizicki tako i psihicki, po meni je ovo drugo gore.
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
TashaBG
Gost
« Odgovor #1 poslato: Jul 27, 2007, 10:37:17 pre podne »

Da li znate da kod nas jos uvek muskarci premlacuju svoje zene,devojke.Dokle vise bre!
Da li bi ste okrenuli glavu i zapusili usi kad bi se tako nesto desavalo kod vas u blizini?Da li znate da je donet zakon protiv muzeva nasilnika.Kako su to vaspitane nase zene,kad dozvoljavaju sebi da ih skot recimo nabode glavom,i dalje ostane sa njim nadajuci se necemu lepom?!

Kakvo je vase razmisljanje o ovoj jos jednoj izgleda taboo temi?
« Poslednja izmena: Jul 27, 2007, 09:44:05 posle podne od strane TashaBG » Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.142 sekundi sa 17 upita.