TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 02:43:19 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: moji utisci u vezi kombinacije paka staka super amina i proteina  (Pročitano 21316 puta)
jojevta
Gost
« Odgovor #62 poslato: Februar 11, 2009, 03:42:55 posle podne »

mene samo zanima ,onako kao laika,i coveka koji nema pojma o bodibildingu i suplementaciji,medicini uopste,da li bi neko bio ljubazan/a da mi objasni u kojoj to meri tribulus povecava anabloni ucinak u organizmu ,i kako,i da li postojie neke studije ili dokazi uopste????????????????????

unapred zhavalan,vas stalni clan foruma JOJEVTA
Sačuvana
nikolal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 213

« Odgovor #61 poslato: Februar 11, 2009, 03:37:25 posle podne »

Naravno da mogu ;D,sta god te interesuje pitaj.
Sto se tice tribulusa,mislim da si u zabludi da je to igranje sa hormonima.On pospesuje tvoje prirodno pojacano lucenje testosterona,a testosteron je veoma bitan hormon za sintezu proteina,anabolizam,a poenta treninga i suplementaci je i ishrane je u ovom slucaju anabolizam.Glutamin ,BCAA i bilo koji drugi oblik AK ti je potreban.Narocito peiod pre u toku i posle treninga
a recimi marko sada dolazim za par dana u bg pa jel bi trebao negde d a te nadjem u bg ili se mozemo kontaktirati mailom?

Beograd, TC Futura I sprat (slavija), Nemanjina 40, telefon: 011/365 00 71, 011/365-10-70

Radno vreme: pon - pet: 08:30 - 20h, sub: 8:30 - 14h

SREDOM OD 15-17h NA SVA VAŠA PITANJA OKO TRENINGA I ISHRANE ODGOVARAĆE MARKO DIMITRIJEVIĆ APSOLUTNI ŠAMPION IFBB Nacionalnog takmičenja 2005. i 4. mesto na IFBB Evropskom šampionatu 2005.

Evo i linka:  www.pansport.co.yu/new/prodavnice/index.php?prod=43


apretpostavljam da i tu ,mogu kupiti preparate
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #60 poslato: Februar 11, 2009, 01:01:21 posle podne »

Naravno da mogu ;D,sta god te interesuje pitaj.
Sto se tice tribulusa,mislim da si u zabludi da je to igranje sa hormonima.On pospesuje tvoje prirodno pojacano lucenje testosterona,a testosteron je veoma bitan hormon za sintezu proteina,anabolizam,a poenta treninga i suplementaci je i ishrane je u ovom slucaju anabolizam.Glutamin ,BCAA i bilo koji drugi oblik AK ti je potreban.Narocito peiod pre u toku i posle treninga
a recimi marko sada dolazim za par dana u bg pa jel bi trebao negde d a te nadjem u bg ili se mozemo kontaktirati mailom?

Beograd, TC Futura I sprat (slavija), Nemanjina 40, telefon: 011/365 00 71, 011/365-10-70

Radno vreme: pon - pet: 08:30 - 20h, sub: 8:30 - 14h

SREDOM OD 15-17h NA SVA VAŠA PITANJA OKO TRENINGA I ISHRANE ODGOVARAĆE MARKO DIMITRIJEVIĆ APSOLUTNI ŠAMPION IFBB Nacionalnog takmičenja 2005. i 4. mesto na IFBB Evropskom šampionatu 2005.

Evo i linka:  www.pansport.co.yu/new/prodavnice/index.php?prod=43
Sačuvana
   
nikolal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 213

« Odgovor #59 poslato: Februar 11, 2009, 11:46:10 pre podne »

Naravno da mogu ;D,sta god te interesuje pitaj.
Sto se tice tribulusa,mislim da si u zabludi da je to igranje sa hormonima.On pospesuje tvoje prirodno pojacano lucenje testosterona,a testosteron je veoma bitan hormon za sintezu proteina,anabolizam,a poenta treninga i suplementaci je i ishrane je u ovom slucaju anabolizam.Glutamin ,BCAA i bilo koji drugi oblik AK ti je potreban.Narocito peiod pre u toku i posle treninga
a recimi marko sada dolazim za par dana u bg pa jel bi trebao negde d a te nadjem u bg ili se mozemo kontaktirati mailom?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #58 poslato: Februar 11, 2009, 10:35:57 pre podne »

Naravno da mogu ;D,sta god te interesuje pitaj.
Sto se tice tribulusa,mislim da si u zabludi da je to igranje sa hormonima.On pospesuje tvoje prirodno pojacano lucenje testosterona,a testosteron je veoma bitan hormon za sintezu proteina,anabolizam,a poenta treninga i suplementaci je i ishrane je u ovom slucaju anabolizam.Glutamin ,BCAA i bilo koji drugi oblik AK ti je potreban.Narocito peiod pre u toku i posle treninga
Sačuvana
nikolal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 213

« Odgovor #57 poslato: Februar 11, 2009, 08:25:30 pre podne »

Prijatelju mani se corava posla. Zna se sta je osnovno (sto ne znaci da je jeftino ako se uzima u pravim kolicinama).

Bcaa 35g-40g pre i za vreme treninga. Dobar whey sa malodexom nakon treninga. Kreatin monohidrat 10g-15g oko treniga. Omega 3 fish oil 10g-15g dnevno. Dobar multivitamineral npr ISS super pak. ZMA, od primaforcea. Dodaj na sve to jos i beta-alanine i imas odlicnu suplementaciu. Ostale stvari slobodno zaboravi, posveti se dobroj klopi i sto vecoj kolicini gore navedenih suplemenata.
Na sve ovo pozeljno je ubaciti i tribulus,visi nivo testosterona je pozeljan u svakom slucaju zbog anabolnog dejstva.
marko negde sam procitao da vi mozete sastaviti program za ishranu i trening?
Sačuvana
nikolal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 213

« Odgovor #56 poslato: Februar 11, 2009, 08:14:40 pre podne »

za hansa evo bas sam probao keceve sinoc mrtvo 250,benc 150.mozemo i u opkladu dolazim za par dan u bg pa ako si za...
a kao sto jojevta kaze treba pametno potrositi pare:)
a za tribulus me nesto frka da se igram sa tim hormonima.
i odlucio sam probacu
 nitrotech pa cu povezati 3 kante elit je dosadio a nadam se da je bolji od elita!
nano vapor imam zelju da ga probam a nadam se ii on da je bolji od monohidrata obicnog
omega3
supermulti
glutamin-njega niko ne pominje a mislim da je bolji i od bcaa koji je u zadnje vreme postao aktuelan
bcaa-
ovo je od prilike kao sto je rekao zabotija osim sto sam dodao no reaktor umesto monohidrata i glut umesto beta alanina koji nisam nikada pio


pozdravvvv
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #55 poslato: Februar 11, 2009, 12:13:28 pre podne »

Prijatelju mani se corava posla. Zna se sta je osnovno (sto ne znaci da je jeftino ako se uzima u pravim kolicinama).

Bcaa 35g-40g pre i za vreme treninga. Dobar whey sa malodexom nakon treninga. Kreatin monohidrat 10g-15g oko treniga. Omega 3 fish oil 10g-15g dnevno. Dobar multivitamineral npr ISS super pak. ZMA, od primaforcea. Dodaj na sve to jos i beta-alanine i imas odlicnu suplementaciu. Ostale stvari slobodno zaboravi, posveti se dobroj klopi i sto vecoj kolicini gore navedenih suplemenata.
Na sve ovo pozeljno je ubaciti i tribulus,visi nivo testosterona je pozeljan u svakom slucaju zbog anabolnog dejstva.
Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #54 poslato: Februar 10, 2009, 11:45:45 posle podne »

 8) 8) 8)

a sta kazete na tribulus od dymatiza
i nitrotech hardcore?

Ako imas kesa nitro tech je ok :)
Nadam se samo da ga ne uzim as zbog one reklame koja tvrdi da ces
dobiti neznam ni ja koliko kila za koliko dana :)
Tribulus ti netreba :)
Zabotija ti je stvarno dao super preporuku :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #53 poslato: Februar 10, 2009, 05:35:36 posle podne »

Prijatelju mani se corava posla. Zna se sta je osnovno (sto ne znaci da je jeftino ako se uzima u pravim kolicinama).

Bcaa 35g-40g pre i za vreme treninga. Dobar whey sa malodexom nakon treninga. Kreatin monohidrat 10g-15g oko treniga. Omega 3 fish oil 10g-15g dnevno. Dobar multivitamineral npr ISS super pak. ZMA, od primaforcea. Dodaj na sve to jos i beta-alanine i imas odlicnu suplementaciu. Ostale stvari slobodno zaboravi, posveti se dobroj klopi i sto vecoj kolicini gore navedenih suplemenata.
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #52 poslato: Februar 10, 2009, 05:34:09 posle podne »

jel jos uvek dizes 300 iz mrtvog i tako oni rekordi zaboravih bese...a ovakva pitanja neznam otkud to
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
jojevta
Gost
« Odgovor #51 poslato: Februar 10, 2009, 05:03:38 posle podne »

sta cu svaki dan nesto novo nadjem :) ali me stvarno zanima dal je tacno za ovo dvoje da tako dobro radi?

bolje receno ne znas pametno da potrosis pare  ::)
Sačuvana
nikolal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 213

« Odgovor #50 poslato: Februar 10, 2009, 03:20:17 posle podne »

sta cu svaki dan nesto novo nadjem :) ali me stvarno zanima dal je tacno za ovo dvoje da tako dobro radi?
Sačuvana
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #49 poslato: Februar 10, 2009, 02:37:19 posle podne »

a sta kazete na tribulus od dymatiza
i nitrotech hardcore?
neumoran si :-)
Sačuvana
two more...no matter what...!
nikolal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 213

« Odgovor #48 poslato: Februar 10, 2009, 08:56:02 pre podne »

a sta kazete na tribulus od dymatiza
i nitrotech hardcore?
« Poslednja izmena: Februar 10, 2009, 01:34:06 posle podne od strane nikolal » Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 18 upita.