TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 08:57:10 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Aminokiseline  (Pročitano 14168 puta)
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #75 poslato: Avgust 20, 2009, 08:08:36 posle podne »

Pa jel imate to?

Za sada jos ne,ali ce biti.
Sačuvana
   
Nitro
Gost
« Odgovor #74 poslato: Avgust 20, 2009, 06:55:09 posle podne »

Pa jel imate to?
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #73 poslato: Avgust 20, 2009, 04:15:11 posle podne »

I ja mislim da jesu.
A da li si video novu verziju Liquid Amino EFX,samo
sto su sad pod imenom LBA PRO.
« Poslednja izmena: Avgust 20, 2009, 04:16:56 posle podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
Nitro
Gost
« Odgovor #72 poslato: Avgust 18, 2009, 08:11:56 posle podne »

obicno ih proizvode u vocnim ukusima...hmm videcu za ubuduce da zastekam pare da uzmem kad masu budem radio na zimu..ne znam kakav je taj izvor sam po sebi za Free form AK varijantu,ali kvalitetnije su sigurno ako uzmemo obzir da su druge vecinom iz najgorih mogucih izvora tj zelatina i kolagena :( tako da kontam da su bolje i od DYM cak
« Poslednja izmena: Avgust 18, 2009, 08:13:40 posle podne od strane Nitro » Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #71 poslato: Avgust 18, 2009, 04:52:02 posle podne »

Moram probam te efx....ima ukus vanila itd...bas cudno za amino  :D

Jeste,od ukusa ima čokolada, vanila, jagoda ,ali je cokolada definitivno pravi pogodak
proizvodjaca,jer se cesto desavalo da se neko opredeli za Liquid Amino EFX samo zbog ukusa
cokolade  :D :D
Sačuvana
   
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #70 poslato: Avgust 18, 2009, 04:46:46 posle podne »

E, momci, da vas pitam, planiram da kupim tecne amino kiseline, ali samo njih, pre sam uzimao i whey, kreatin... Ali jbg nema se vise $, pa reko ako ce biti nekih efekata samo od aminokiselina (normalno ne ocekujem nista specijalno) da ih uzmem, a ako nece da ne bacam dzabe pare. I ako ih uzimam koje su najbolje, ja vidoh da tecne prave samo dymatize i twinlab, ove twilab-ove su neznatno skuplje, a koje su bolje?

I Liquid Super Amino 23.000 i Amino Fuel Liquid su slicnog sastava,ali bih ja licno dao prednost
Dymatize Liquid Super Amino 23.000 jer ne sadrži šećer, a ni ugljene hidrate, a i moze da se bira
izmedju tri ukusa-narandja,sumsko voce i grozdje.
« Poslednja izmena: Avgust 18, 2009, 04:48:27 posle podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
Nitro
Gost
« Odgovor #69 poslato: Avgust 17, 2009, 07:27:20 posle podne »

Moram probam te efx....ima ukus vanila itd...bas cudno za amino  :D
Sačuvana
Nikolic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348


« Odgovor #68 poslato: Avgust 17, 2009, 03:38:58 posle podne »

E, momci, da vas pitam, planiram da kupim tecne amino kiseline, ali samo njih, pre sam uzimao i whey, kreatin... Ali jbg nema se vise $, pa reko ako ce biti nekih efekata samo od aminokiselina (normalno ne ocekujem nista specijalno) da ih uzmem, a ako nece da ne bacam dzabe pare. I ako ih uzimam koje su najbolje, ja vidoh da tecne prave samo dymatize i twinlab, ove twilab-ove su neznatno skuplje, a koje su bolje?
Bolje skupi pare i lepo uzmi Whey 2.27kg, ili mozes uzeti sa tim parama Whey od 900gr ;)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #67 poslato: Avgust 17, 2009, 02:48:50 posle podne »

E, momci, da vas pitam, planiram da kupim tecne amino kiseline, ali samo njih, pre sam uzimao i whey, kreatin... Ali jbg nema se vise $, pa reko ako ce biti nekih efekata samo od aminokiselina (normalno ne ocekujem nista specijalno) da ih uzmem, a ako nece da ne bacam dzabe pare. I ako ih uzimam koje su najbolje, ja vidoh da tecne prave samo dymatize i twinlab, ove twilab-ove su neznatno skuplje, a koje su bolje?
Koje god da uzmes neces pogresiti.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #66 poslato: Avgust 17, 2009, 02:26:05 posle podne »

Što ne bi uzeo whey, ako već koristiš samo jednu vrstu preparata? Dodaš još 200-ak dinara na 1 lit Dym amino i uzmeš malo pakovanje wheya. ;)
Sačuvana
mihajlosd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #65 poslato: Avgust 17, 2009, 02:08:43 posle podne »

E, momci, da vas pitam, planiram da kupim tecne amino kiseline, ali samo njih, pre sam uzimao i whey, kreatin... Ali jbg nema se vise $, pa reko ako ce biti nekih efekata samo od aminokiselina (normalno ne ocekujem nista specijalno) da ih uzmem, a ako nece da ne bacam dzabe pare. I ako ih uzimam koje su najbolje, ja vidoh da tecne prave samo dymatize i twinlab, ove twilab-ove su neznatno skuplje, a koje su bolje?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #64 poslato: Avgust 17, 2009, 12:03:58 posle podne »

Animal XD..Brate Mare je Mare ,zato kazem nemojte sad svi da uzmete da pijete 5 merica u toku treninga...Maretov intenzitet treninga i kolicina misica,da ne pricam metabolizam ,ne mogu da se porede sa rekreativnim uslovima :P

Jel pio neko ove Beef Amino od Efx
Upravo tako,ja uvek navedem sta ja pijem..i svako je induvidua za sebe i shodno tome treba se tome prilagoditi.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #63 poslato: Avgust 17, 2009, 11:27:07 pre podne »

Ja sam pio jos ranije i pisao sam o njima u mojoj temi na nasem forumu.Ukus je odlican cak sta vise doslo mi da je celu eksiram  ;D
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #62 poslato: Avgust 17, 2009, 10:40:02 pre podne »

Animal XD..Brate Mare je Mare ,zato kazem nemojte sad svi da uzmete da pijete 5 merica u toku treninga...Maretov intenzitet treninga i kolicina misica,da ne pricam metabolizam ,ne mogu da se porede sa rekreativnim uslovima :P

Jel pio neko ove Beef Amino od Efx
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #61 poslato: Avgust 17, 2009, 09:24:27 pre podne »

A zasto mislis da treba raditi samo ono sto drugi govore?Pijem ili ta 2 navedena proteina ili ISO 100,a sto se tice opterecenosti stomaka,sa tim nemam problema,tako da radim ono sto mi daje trenutno vidljive rezultate.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.06 sekundi sa 17 upita.