TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 08:24:17 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: BLENDER?  (Pročitano 17916 puta)
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #67 poslato: Mart 27, 2009, 07:09:04 posle podne »

Ma nema razloga da se toliko opterecujes ti oko toga hoces li uneti jednu sargarepu u toku dana ili ne...I onako dajes fin primer svojom voljom da ostanes dosledna zato samo cepaj sa sargarepom
Sačuvana
Be Happy!!!
Mackolina
Gost
« Odgovor #66 poslato: Mart 27, 2009, 06:53:35 posle podne »

nije sargarepa puna UH , ima 5g secera na 100g , to nije mnogo cak stavise malo tako da je  low GL (3) , tako da je slobodno jedes

extra posto sargarepu obozavam...hvala Markoni... :)
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #65 poslato: Mart 27, 2009, 05:12:03 posle podne »

nije sargarepa puna UH , ima 5g secera na 100g , to nije mnogo cak stavise malo tako da je  low GL (3) , tako da je slobodno jedes
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #64 poslato: Mart 27, 2009, 04:53:52 posle podne »


@Mackolina
Pohvala za tebe sto ne dozvoljavas da ti skola bude prepreka da se hranis onako kako zelis,i sto imas volje to sve da pripremas,nosis,budes izlozena provokacijama neupucenih vrsnjaka...zaista si dobar primer dala jer su ovde i mnogi muskarci bili u tom problemu kako cimati hranu po skoli,i mnogi ostanu na raznim pecivima,hamburgerima,hot-dog-u....

hvala,hvala... :)) hehe...
u pekari nista nisam kupovala vec mesecima,iako skoro svaki dan idem tamo jer se drugarice na velikom odmoru tamo hrane....meni su drazi trbusnjaci od rol virsle,bureka itd... :D :D :D    XD

@mackolina ...koliko ti godina imas?

inace sargerepa nije 0 uh...puna je skroba i to na 0 uh nikako ne unositi...spanac da...a o grasku i sargarepi sam pisao vec...

skoro sam napunila 15... :)

nisam znala to za sargarepu :(


mackoline - svaka čast - sve ovo zvuči kao da unosiš zaista kvalitetne namirnice; šargarepa iako ima skroba nije smrt za liniju - osebno ako je pojedeš ujutru..
hvala... :)    dobro je,ali ipak cu je na 0 UH izbegavati od sad...

Stvarno ne znam zasto bi ti (Mackolina) isla na 0 uh, jesi ti uopste srednja skola?  ;D
A i kao sto Nitro kaze, nije to 0 uh, nego samo smanjeni unos uh...


ne,8. razred sam... :) 
pa da,nije bas 0 UH zbog povrca... :)  pogotovo sad otkad je sezona povrca,salata...a i cene povrcu opadaju...sto je naravno odlicno... :)  pre samo mesec dana ovde je salata bila 80 din :P   sad je 50... :)

0 h za nekog pocetnika moze biti jako iscrpljujuce i frustrirajuce, najpre zbog neiskustva a drugo kada se smanji unos UH  MORA da se poveca unos proteina, ne moze i protein i uh biti nisko

da,tim danima malo povecavam unos proteina i omege 3

Koliko znam Mackolina je veoma mlada devojka.Iskreno mislim da je glupost da tako mlada zenska osoba koja se razvija ide na rigurozne dijete sa 0 uh i kojekakve budalastine.
@Mackolina... mani ti sto vecina ovde ide na  0 uh, ti si u razvoju i tebi to nije potrebno! Jedi normalno slobodno skoro sve,mlada si jako da stresiras svoj organizam.
jako mlada... :)))   ne radim keto,nego samo varijacije, 0UH mi je svega 2 puta nedeljno,nekada i 3,mada u poslednje vreme cesce 2 puta,jer skola me dosta iscrpljuje,a na 0UH bas osecam pad koncentracije...
pa ne stresiram ga bas,jer sam ja polako korigovala ishranu jos negde od proleca-leta,tada samo izbacivanje onih najgorih namirnica tipa hleb,cokolada,peciva...i postepeno povecavanje unosa proteina i povrca....pocetkom decembra sam postala malo rigoroznija po pitanju ishrane,i od tada radim redovno dane sa 0 UH (ako izostavimo period prve polovine januara,ipak Nova Godina i tako to,nije bas vreme za 0 UH :)))   i za rodjendan nekoliko dana) ,ostalo nadalje je uglavnom sve sredjeno...
i da se pohvalim citala sam Poliquina   :)   

« Poslednja izmena: Mart 27, 2009, 04:56:30 posle podne od strane Mackolina » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #63 poslato: Mart 27, 2009, 02:09:28 posle podne »

Koliko znam Mackolina je veoma mlada devojka.Iskreno mislim da je glupost da tako mlada zenska osoba koja se razvija ide na rigurozne dijete sa 0 uh i kojekakve budalastine.
@Mackolina... mani ti sto vecina ovde ide na  0 uh, ti si u razvoju i tebi to nije potrebno! Jedi normalno slobodno skoro sve,mlada si jako da stresiras svoj organizam.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #62 poslato: Mart 27, 2009, 09:27:48 pre podne »

0 h za nekog pocetnika moze biti jako iscrpljujuce i frustrirajuce, najpre zbog neiskustva a drugo kada se smanji unos UH  MORA da se poveca unos proteina, ne moze i protein i uh biti nisko
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #61 poslato: Mart 27, 2009, 09:13:47 pre podne »

Stvarno ne znam zasto bi ti (Mackolina) isla na 0 uh, jesi ti uopste srednja skola?  ;D
A i kao sto Nitro kaze, nije to 0 uh, nego samo smanjeni unos uh...

Zato ko ima domaca jaja, ne mora da se brine  :D... Ovako kada se kupuje stalno na razlicitim mestima, niti im znas poreklo ni kvalitet... tako da svakako ne bih rizikovao...
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #60 poslato: Mart 27, 2009, 08:42:45 pre podne »

ako dobro skuvaš jaje onda nećeš dobiti salmonelu - i ne cimaš se džabe oko toga..

mackoline - svaka čast - sve ovo zvuči kao da unosiš zaista kvalitetne namirnice; šargarepa iako ima skroba nije smrt za liniju - osebno ako je pojedeš ujutru..
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #59 poslato: Mart 26, 2009, 02:41:15 posle podne »

@mackolina ...koliko ti godina imas?

inace sargerepa nije 0 uh...puna je skroba i to na 0 uh nikako ne unositi...spanac da...a o grasku i sargarepi sam pisao vec...
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #58 poslato: Mart 26, 2009, 08:25:33 pre podne »

Veruj da i treba biti pazljiv i cimati se oko toga

@Mackolina
Pohvala za tebe sto ne dozvoljavas da ti skola bude prepreka da se hranis onako kako zelis,i sto imas volje to sve da pripremas,nosis,budes izlozena provokacijama neupucenih vrsnjaka...zaista si dobar primer dala jer su ovde i mnogi muskarci bili u tom problemu kako cimati hranu po skoli,i mnogi ostanu na raznim pecivima,hamburgerima,hot-dog-u....
Sačuvana
Be Happy!!!
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #57 poslato: Mart 26, 2009, 12:00:17 pre podne »

Dakle ako skuvam jaje, nema sansi da zaradim salmonelu?? :D
Ne znam zasto, al poceo sam da se cimam oko tih jaja i salmonele
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #56 poslato: Mart 25, 2009, 09:22:54 posle podne »

evo sta ja u blenderu spremam za skolu:
jogurt i neko bobicasto voce (maline,kupine itd) i dodam malo lanenih semenki...sipam u flasicu jogurta od o,5 l... za skolu je odlicno resenje....
ili nosim jogurt i ovsene i laneno seme...

a moze i "sokic" od sargarepe i spanaca... :)  kada sam na 0 UH....
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #55 poslato: Mart 25, 2009, 07:35:17 posle podne »

Nema sta da se cuva...jer ce brzo nestati  ;D ;D ;D
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #54 poslato: Mart 25, 2009, 05:54:40 posle podne »

crvena belanca ;)

molim vas samo da jaja ne čuvate dugo posle uskrsa... na klinici viĂ°amo najviše trovanja tamo negde od desetog dana pa na dalje... neverovatno ali ljudi jedu ta jaja i mesec- dva posle uskrsa
Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #53 poslato: Mart 25, 2009, 09:51:24 pre podne »

 8) 8) 8)

Za koju nedelju prvo jedan pa posle drugi uskrs,tako da ce kuvanih belanaca biti u izobilju ;D
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.111 sekundi sa 18 upita.