TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395963 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 04, 2024, 10:17:49 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 28 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Tunjevina  (Pročitano 95704 puta)
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #219 poslato: Oktobar 16, 2009, 07:58:32 posle podne »

Sad' se i pobijte  ::) Madre Mia... Ljudi, pravi problemi su oko vas, ne u raspravama na netu...

Rezime: tunjevina jedan od najboljih proteinskih obroka
            mistral tunjevina u komadima najbolja varijanta na nasem trzistu sto se cene tice
           za nepresusan budzet, tu je uvek rio mare...

       ... ne jesti vise od 3 puta nedeljno zbog zive koja je normalni sastojak tune (doduse u zavisnosti iz kojih mora ili okeana potice)

I sa ovim postom tema treba da se zakljuca...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #218 poslato: Oktobar 16, 2009, 07:45:48 posle podne »

I mistral u komadicima i u komadima ogromna razlika...

Takodje meriti je nezahvalno jako, jer ne mozes izmeriti te u komadicima jer ulje ne mozes da iscedis...

Vrlo lako mogu da posvedocim, osetna razlika, pre sam uvek ostajao onako gladan posle komadica, a u komadima mi taman obrok
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #217 poslato: Oktobar 16, 2009, 07:44:34 posle podne »

Jbt zezas me, kako nema nista :), ne da ima, nego KOMADI! Kupi pa vidi pa onda komentarisi, mora da si naletao na neke bas sklj...
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #216 poslato: Oktobar 16, 2009, 07:28:32 posle podne »

Johny kaze da nije drljava, isto je ta Mistral koja se od svih preporucuje, i kada se lepo iscedi, kako on kaze ima 130gr mesa. Zasto onda davati tih 30 din vise? I koje ja to fore prodajem?
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #215 poslato: Oktobar 16, 2009, 07:20:48 posle podne »

Slazem se ja da je tuna daleko bolja riba od oslica, ali TUNA, a ne raznorazno smece po konzervama sto se kod nas prodaje za debele pare...
pa ti si hteo da kupis onu drljavu za 50dindzi a sad prodajes neke fore :D
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #214 poslato: Oktobar 16, 2009, 07:14:09 posle podne »

A ja sam na to tvoje odgovorio ovako i idalje stojim iza svojih reci jer to u konzervi nema veze sa tunom (sem u nekim izuzecima), a oslic je uvek oslic...

80 din za 130 gr. ribe je PRESKUPO, uradite najosnovniju matematicku proporciju pa cete videti i zasto... Pa oslic kosta ~230din za kilo (moze se naci i za 200din na akciji), sto znaci da za kilo tunjevine, dobijete 2 i po kila oslica za iste pare! Ako je to vama dzabe i extra povoljno, go for it, ali ja te pare necu da dajem  ;)

A ova dvojica besposlicara koji nemaju druga posla pa stvaraju bespotrebne svadje i rasprave ni iz cega prozivajuci mene, sta reci za njih sem tuga...
« Poslednja izmena: Oktobar 16, 2009, 07:16:08 posle podne od strane COOLic » Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #213 poslato: Oktobar 16, 2009, 06:49:00 posle podne »

COOLic, naveli smo da je mistral BEST BUY kod nas, i kraj price... I JEFTINO JE KONTAS, jer za taj kvalitet ta ocena itekako opravdava... Ne mozes porediti babe i zabe, znaci prvo uzmes u obzir da je tunjevina generalno skuplje meso i onda uzmes samo tunjenive, znaci sve vrste, brednove i td, i onda poredis... E, tako smo dosli do tog zakljucka i slozili se da mistral u komadima najbolja... Ne mozes spominjati oslica, a takodje ne mozes reci da je skupa, jer su onda ostale preskupe, a to nema smisla, mora biti neke sredine...
Za dzabe se stalno raspravljate, a ne vidite u cemu je problem, pa jos onda skacete sa teme na teme i nastaju svadje... i onda se bunite da vam forum nista ne valja a sami stvarate svadje jer provlacite neke rasprave iz proslih tema kroz nove...

Znaci prvi pasus objasnjava sve, i o kakvoj zabuni je doslo.

P.S. Evo bas sam sada vecerao zlatnu mistral u komadima  ;D mmm
Sačuvana
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #212 poslato: Oktobar 16, 2009, 06:23:28 posle podne »

Slazem se ja da je tuna daleko bolja riba od oslica, ali TUNA, a ne raznorazno smece po konzervama sto se kod nas prodaje za debele pare...
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #211 poslato: Oktobar 16, 2009, 04:36:03 posle podne »

možda je u pitanju ulje iz tunjevine...(čak i ako ispereš meso je natopljeno)
Sačuvana
Nikolic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348


« Odgovor #210 poslato: Oktobar 16, 2009, 03:28:19 posle podne »

e tu sad dolazi ona popularna, koliko para toliko muzike :)
Mozes li da objasnis razliku, posto sam malo u nedoumici? Po meni tunjevina ima nekako tezinu i moze da te zasiti neka normalna porcija sto nije slucaj sa oslicem. Po procentu proteina 23 prema 19 jeste vise ali ni priblizno naspram cene?
Sačuvana
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #209 poslato: Oktobar 16, 2009, 03:11:30 posle podne »

e tu sad dolazi ona popularna, koliko para toliko muzike :)
Sačuvana
two more...no matter what...!
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #208 poslato: Oktobar 16, 2009, 01:36:52 posle podne »

Slazem se ja da je tuna daleko bolja riba od oslica, ali TUNA, a ne raznorazno smece po konzervama sto se kod nas prodaje za debele pare...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #207 poslato: Oktobar 16, 2009, 01:26:40 posle podne »

oslic je klasa ispod konzerve tunjevina hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

posto se bavim ribanjem odavno, mislim da sam kompetentniji da ocjenim koja je riba bolja a koja nije, a ti sto more gledas jednom godisnje i to desetak dana nisi ni malo kompetentan. Slazem se da svaka konzerva tunjevine nije istog kvaliteta i da ima smeca.Ali kazem generalno oslic kao riba i tuna kao riba, oslic joj nije ni do koljena a to dovoljno govori i cijena
Sačuvana
two more...no matter what...!
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #206 poslato: Oktobar 16, 2009, 11:29:02 pre podne »

ja gledam da sto povoljnije pazarim sto vecu kolicinu proteina, a na ukus i takve stvari ne obracam paznju


A šta ako neko obraća pažnju i više mu se sviĂ°a ukus tunjevine?
Evo, ja ću radije jesti pileće belo meso nego oslića, iako je dva puta skuplje... više volim taj ukus nego ukus oslića i moja stvar, šta to tebe briga...
Nekome je bitan ukus, tebi nije i to je tvoja stvar, ne vidim odakle tolika potreba da drugima namećeš svoje mišljenje, svoj ukus, itd...

Pa ko je rekao da me je briga, a posebno za tebe i gde sam te ja to spomenuo? :D :D :D Sto se mene tice ti sad mozes otici i skociti u bunar, znas koliko ces me zasekirati  :D


Pa onda ne brini za tuĂ°i džep i kraj priče...


p.s. i pod hitno naĂ°i devojku, prošetaj do grada, radi nešto... peru te žešći kompleksi, dečko... još od onog tvog kurčenja bez pokrića sa Stelerom naovamo, pokazuješ žešće komplekse... ne valja ti to... ;)

još uvek si mali i zelen a mnogo se praviš pametan...

Ja ocigledno ovde imam posla sa slepcima koji ne umeju ili ne zele da procitaju ono sto sam napisao, ali boze moj... A sto se kompleksa i cura tice, samo cu staviti ovo  :D :D :D
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #205 poslato: Oktobar 16, 2009, 11:25:48 pre podne »

Ti sve kolko vidim govoris iz prvog plana,nije se niko navrzao na tebe dok tako bahato nesto ne lupis...nije tacno da si samo pomenuo sta je za tebe isplatljivo nego si rekao da ''ZA RAZLIKU'' od mene...prvo ti ni ne znas koliko ja jedem niti kolko isto placam...drugo govoris kao da si ti neki profi hardcore bilder  i trosis toliko silnih para na hranu pa ti to daje za pravo da tako pricas.U ostalom sumnjam dal ikog zanima dal je tebi hrana skupa il ne posto ni tebe verovatno to kod ostalih ne zanima...Mozda ce nas zanimati kad uzmes neku medalju na bini i tako x)

To sam rekao kada si mi se vec dva puta obratio jer mi je stvarno vise muka da slusam gluposti... Ja sam pisao o isplativosti, a ko ima nek trosi, meni je ukus tunjevine ionako isti kao i svakoj drugoj ribi, znaci skroz neutralan i onda je to meni sve isto, samo je razlika u parama...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Stranice: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 28 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.046 sekundi sa 13 upita.