TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:38:37 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: hi frends  (Pročitano 41532 puta)
fackyboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99


>-----> S R B E N D A <-----<

wwww.physiqueTV.com
« Odgovor #149 poslato: Novembar 23, 2010, 02:34:52 posle podne »

aha pa to me interesuje jer  negde sam procitao da ide to po telesnoj tezini  a ovde opet drugacije pise..ovo sa vitaminima i mineralima znam samo jednom 2 kapsule pijem. e da recimi jel nesmeta nista ako pijem i ovaj gh max ostalo mi jos nekoliko.
Sačuvana
fakyboy (made for women)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #148 poslato: Novembar 23, 2010, 12:40:52 posle podne »

e pa konacno kupio sam i ovaj gainer i vitaminsko mineralni kompleks sada me zanima koliko da ga pijem dnevno koju dozu posto mi nije nesto jasno oko gejnera.

U sustini geineri se uzimaju dve-tri merice sve u zavisnosti od tvoje ishrane i cilja,mada nema potrebe vise.Posle treninga uzimaj ga sa vodom obavezno a izmedju obroka mozes sa mlekom.Vitaminsko mineralni kompleks uzmi u toku dana sa obrokom.
Sačuvana
fackyboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99


>-----> S R B E N D A <-----<

wwww.physiqueTV.com
« Odgovor #147 poslato: Novembar 23, 2010, 12:33:53 posle podne »

e pa konacno kupio sam i ovaj gainer i vitaminsko mineralni kompleks sada me zanima koliko da ga pijem dnevno koju dozu posto mi nije nesto jasno oko gejnera.
Sačuvana
fakyboy (made for women)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #146 poslato: Novembar 16, 2010, 11:19:06 posle podne »

Mislim da je bolje Daily one,  po meni sasvim ok za rekreativce ili spa pak,vitamin pak.
Sačuvana
fackyboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99


>-----> S R B E N D A <-----<

wwww.physiqueTV.com
« Odgovor #145 poslato: Novembar 16, 2010, 03:14:12 posle podne »

i posle krace pauze evo me opet
 PA OVAKO DA VAS ODMAH PITAM  TREBA DA UZMEM ONAJ GEJNER STO STE MI GOVORILI  E SAD REKLI STE ISTO DA UZMEM NEKE VITAMINE I MINERALE  PA ME ZANIMA JEL VALJA CEMU OVO Super Multi  ILI MI NEKI VI PREPORUCITE  DA UZMEM ...HVALA UNAPRED I POZDRAV.
Sačuvana
fakyboy (made for women)
fackyboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99


>-----> S R B E N D A <-----<

wwww.physiqueTV.com
« Odgovor #144 poslato: Septembar 18, 2010, 07:59:33 posle podne »

pa hocu naravno,nego samo sam pitao,evo sada sam ga gledao ovaj mega gejner pa sad razmisljam da uzmem dva pa ako mi ostane sta love onda da uzmem i one minerali i vitamine sto si mi govorio.pozz
Sačuvana
fakyboy (made for women)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #143 poslato: Septembar 18, 2010, 07:22:34 posle podne »

eh zaboravih vas pitati nesto cuo sam od drugara jednog sa neta da je mnogo laksije odrzavati masu kada je imas nego kada je gradis,koliko je sad to tacno.pozz

To ne treba da te opterecuje.. :)  samo poslusaj nase savete i bice sve ok.
Sačuvana
fackyboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99


>-----> S R B E N D A <-----<

wwww.physiqueTV.com
« Odgovor #142 poslato: Septembar 18, 2010, 07:17:13 posle podne »

eh zaboravih vas pitati nesto cuo sam od drugara jednog sa neta da je mnogo laksije odrzavati masu kada je imas nego kada je gradis,koliko je sad to tacno.pozz
Sačuvana
fakyboy (made for women)
fackyboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99


>-----> S R B E N D A <-----<

wwww.physiqueTV.com
« Odgovor #141 poslato: Septembar 18, 2010, 07:13:58 posle podne »

znao sam da mi je kardio najopasniji al neznam kako da vise izbegavam treninge,jedva cekam zimu. vama bi se zahvalio na savetima pa cu polako poceti da se pripremam za masu.pozz
Sačuvana
fakyboy (made for women)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #140 poslato: Septembar 18, 2010, 11:02:37 pre podne »

Pa solidno,nije bas opet  mozda kako treba , jedem sada dosta piletine ali licno je ja pripremam  na dijetalan nacin u kombinaciji sa integralnim pirincem sve u svemu unosim oko 2200 kalorija ali zato izgubim preko 2000.. [ZAHVALJUJUCI  KARDIO TRENINGU] ali posto vec dve sedmice   ne treniram fucu odma se vidi tonalitet na meni. pokusacu sa tim gejnerima u svakom slucaju .

p.s. evo upravo sam se vratio sada iz prodavnice kupio sam 10 komada fit jogurta

*** MOGAO BI JA SA OVOM HRANOM DA SE NOSIM DA MI JE SAMO TERETANA U PITANJU MEDJUTIM KARDIO ME UPROPASTI SKROZ ...! 

pozz

f.b




ako te ne mrzi hajde ispisi bas po obrocima u toku dana sta si jeo... precizno... pa cu ti odmah ukazati na eventualne greske... tako se najbolje vidi, kad na "prepad" pitam ljude sta su jeli danas, juce... ;)
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #139 poslato: Septembar 17, 2010, 10:28:15 posle podne »

i povecaj te kalorije...mnooogo je malo 2200... Ti kao da si na dijeti...3000 minimum.....
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #138 poslato: Septembar 17, 2010, 09:41:30 posle podne »

Slozio bih se sa koleginicom da ukoliko zelis masu mozes uzeti dymatize mega geiner koji je odlicnog kvaliteta,probao sam ga na sebi i bio sam veoma zadovoljan.Njegov sastav je odlican i verujem da ce ti pomoci ali sa kadiom moras drugacije.Ne mozes nabijati masu i imati mnogo kardija a da ti je ishrana i suplementacija losa.Sagoreces ili ces biti konstantno u mestu.Resenje je jednostavno: Smanji kardio,povecaj unos kvalitetnih hidrata i proteina kroz ishranu ,dodaj suplemente i bice sve ok.
Sačuvana
fackyboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99


>-----> S R B E N D A <-----<

wwww.physiqueTV.com
« Odgovor #137 poslato: Septembar 17, 2010, 05:17:08 posle podne »

Pa solidno,nije bas opet  mozda kako treba , jedem sada dosta piletine ali licno je ja pripremam  na dijetalan nacin u kombinaciji sa integralnim pirincem sve u svemu unosim oko 2200 kalorija ali zato izgubim preko 2000.. [ZAHVALJUJUCI  KARDIO TRENINGU] ali posto vec dve sedmice   ne treniram fucu odma se vidi tonalitet na meni. pokusacu sa tim gejnerima u svakom slucaju .

p.s. evo upravo sam se vratio sada iz prodavnice kupio sam 10 komada fit jogurta

*** MOGAO BI JA SA OVOM HRANOM DA SE NOSIM DA MI JE SAMO TERETANA U PITANJU MEDJUTIM KARDIO ME UPROPASTI SKROZ ...! 

pozz

f.b

Sačuvana
fakyboy (made for women)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #136 poslato: Septembar 17, 2010, 04:23:50 posle podne »

Uz dosta aerobnog treninga + ako te genetika nije usrećila, realno je očekivati da teže dobijaš mišićnu masu... i težinu uopšte...
ja ti predlažem neki kvalitetniji gejner, kao zamenu obroka, npr Dymatize mega gejner, kaloričniji je od običnog whey-a (naravno ima više hidrata) ali može da posluži kao super užina... inače, kako je izgledao npr tvoj jučerašnji dan što se tiče ishrane?
Sačuvana
fackyboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99


>-----> S R B E N D A <-----<

wwww.physiqueTV.com
« Odgovor #135 poslato: Septembar 17, 2010, 03:45:10 posle podne »

Z O L I druze zaboravio sam te pitati nesto vrlo vazno a to je ujedno i moj najveci problem.

dakle o cemu se radi:

Citao sam dosta a i gledao sam na {physique tv } da svega 2  do 3 puta u mesecu imaju kardio treninge ti veliki momci, gledao sam jey cutlera  kada je objasnjavao kako treba cuvati  misicnu MASU, da netreba mnogo se izlagati kardio treningu...spominjao je on  HRANU I SUPLEMENTE,ali to je ok sve to spada  u sastav,  no to je ok ko se bavi bodybildingom..

Medjutim ja se bavim fudbalom najvise  i imamo dosta kardio treninga u sedmici , a zeleo bi da imam i misicnu masu ali ne toliku jel znam da to nije moguce zbog navedenog...!JA JESAM FIT AL MI IPAK   SMETA TO STO VEC 6 GODINA IDEM U TERETANU A NEMAM NEKU MASU,{imam snagu}EVO SADA VEC JE 2 SEDMICA KAKO NE IDEM NA TRENINGE A TRENER OCE DA ME IZBACI IZ KLUBA  A TO RADIM DA BIH IMAO REZULTAT [masu],SADA OPET MORAM OD PONEDELJKA KRENUTI NA TRENINGE A IMAM UJUTRO I TERETANU , ZNACI KATASROFA NESTIGNEM CAK NI DA SE ODMORIM KAKO TREBA A CEKA ME DRUGI TRENING...!

MOJE PITANJE JE SLEDECE:

da li postoji neko konkretno resenje za moj slucaj ili ipak moram da se pozdravim sa FUDBALOM{sto mi i nije bas lako da ucinim to}

* ako je do hrane ok na tome cu raditi i pripremicu dosta love  do kraja godine da kupim sve te namirnice da bi od januara kada nam je pauza mogao posvetiti samo teretani.

*da li sam u necemu pogdesio i ako jesam reci mi gde

* i jel postoji neka tablica  po kojoj treba da se hranim i kako
 
NADAM SE DA SI ME RAZUMEO STA SAM ZELEO DA TE PITAM

VELIKI POZDRAV

F.B



Sačuvana
fakyboy (made for women)
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.07 sekundi sa 18 upita.