TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394257 Teme od strane 25002 Članovi Poslednji član: lazic037

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 19, 2024, 04:00:59 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: "five fingers" patike/zepe  (Pročitano 17962 puta)
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #38 poslato: Oktobar 25, 2010, 06:08:27 posle podne »

Kupio sam mami upravo Vibram Five Fingres u SportImpulsu u NSu, za 1000 dinzdzi :D a inace su min 70 eura... ostao jedan par, nemam predstavu odakle im, broj 38, ali mogu da se "skrate 1,2 broja jer imaju gumu nazad koja se zateze, pa su dobre mojoj mami koja nosi 36...

posle par nedelja javljam postoje li ikakve promene. prvi utisak je da su super, kao bosa da hoda ali udobne... :)
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #37 poslato: April 24, 2009, 08:29:32 posle podne »

@DHEA
hvala.. :)  a ima i par lepih modela...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #36 poslato: April 24, 2009, 06:24:37 posle podne »

Ima, nekoliko modela. Naravno ima i "onitsuka tiger" sto je "ogranak" asicsa za "fancy" stvari :) Ali lepe su patike-cipele stvarno...
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #35 poslato: April 24, 2009, 05:54:04 posle podne »

vidim na reklami da ima Asics patika u Tref sportu... e sad ne znam da li ima i onih o kojima pričamo...
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #34 poslato: April 24, 2009, 03:25:05 posle podne »

asics..najbolje patike..i za trcanje i za setnju
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
honda83
Gost
« Odgovor #33 poslato: April 24, 2009, 02:59:07 posle podne »

Slazem se, ali kada sam ih obuo samo sam imao zelju da ih skinem :). Mnogo su bile neudobne, dok ove koje sam kupio, kao da gazim po nekom sundjeru, ma divota....
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #32 poslato: April 24, 2009, 02:58:08 posle podne »

Мачколина боље одмах иди до Београђанке (тј. прекопута) јер имају већи избор.  ;)  За тип стопала илити "начин гажења" погледај преко youtube-а, па после одеш на http://www.asics.co.uk/running/products/footwear#gender=Women, са леве стране имаш филтер на којем означиш који ти је тип стопала и правац продавница, али рачунај да немају те новије него старије моделе.

Огњене - ма какво црно прилагођавање, "кајанке" сам колико већ сутра тестирао на стази, па су онда пале и неке лакше деонице... мислим јесте да су се листови упалили, али не марим... за сат времена одох да радим неку дужину и уживам...  ;D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #31 poslato: April 24, 2009, 02:27:00 posle podne »

Nemoze se odmah videti udobnost, mozda ti broj nije odgovarao ili sl. Jer onaj koji prvih puta udje u patike za trcanje, oseca se kao na oblacima, jer su ove sve ostale uzas sto se tice udobnosti djona.

Takodje, kada kupite patike neophodno je odraditi nekoliko setnji pre nego sto se pocne trcati da se djon potpuno prilagodi vasem stopalu. Tako da ipak treba malo da se "razgaze" da bih bile potpuno udobne i ugodne...

Mada, ja kada ih pribam u prodavnici, meni sve nove patike deluju kao da lebdim  :D
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #30 poslato: April 24, 2009, 12:22:45 posle podne »

Ja sam jednom prilikom probao neke asics, nisam siguran da li u Beogradu ili Sofiji, ali znam da sam se razocarao. Bas su mi bile neudobne...
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #29 poslato: April 24, 2009, 12:09:18 posle podne »

Мачколина, као што рече Огњен, у Србији не постоји asics-ова радња, а и ово што дође, питање је како долази... ТРЕФ је "званични" диструбутер asics-а и имаш их у њиховим радњама и у једној "специјализованој" радњи прекопута Београђанке. Али обавезно, пре куповине патика, сазнај који ти је тип стопала па онда иди у радњу! То да ли спадаш у overpronatore, normal pronator или underpronatore можеш видети у новом Меркатору, мада је и youtube сасвим довољан!  ;)



bas bedak... :P

pogledacu u trefu...znaci,ipak ih ima... :)

overpro... sta bre? :D :D :D ;D


Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #28 poslato: April 23, 2009, 10:53:04 posle podne »

Мачколина, као што рече Огњен, у Србији не постоји asics-ова радња, а и ово што дође, питање је како долази... ТРЕФ је "званични" диструбутер asics-а и имаш их у њиховим радњама и у једној "специјализованој" радњи прекопута Београђанке. Али обавезно, пре куповине патика, сазнај који ти је тип стопала па онда иди у радњу! То да ли спадаш у overpronatore, normal pronator или underpronatore можеш видети у новом Меркатору, мада је и youtube сасвим довољан!  ;)

Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #27 poslato: April 22, 2009, 05:40:13 posle podne »

Ne postoji asics shop u Srbiji... Eventualno neke prodavnice su zastupnici t.j. dileri, ali i dalje siromasna ponuda...

Nema greske jednostavno kod asicsa i adidasa, moze samo da se nadje dobar ili odlican model za svakog pojedinca.

Na mnogo mesta (van Srbije naravno) u prodavnicama mere otisak stopala na podlozi i tako se odredjuje tacno koji modeli za svakog pojedinca odgovaraju zbog specificnosti stopala... Dosta ljudi ima izvrnuta stopala tako da njima treba pojacano unutrasnje ojacanje i blagi nagib, a takvih modela patika ima more, cak me sada i nervira to, zato sam i presao na asics pre nekoliko meseci sa adidasa, nisam mogao da nadjem adidas odgovarajuci za neutralno stopalo :D
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #26 poslato: April 21, 2009, 09:23:25 posle podne »

na žalost ni ja ih nisam videla u srbiji.. tek kad sam samo malo izašla van granica sam ugledala ooogroman izbor raznoraznih patika za tračnje.. odmah sam se dohvatila Asicsa zbog preporuka na ovom sajtu i nisam se pokajala - razlika je neverovatna!!!
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #25 poslato: April 20, 2009, 09:28:34 posle podne »

Мачколина - "neke aciss" ?! Asics нису "неке" патике, већ званично најбоља комерцијална патика за трчање!  ;)  Нажалост, као што је већ Огњен написао, у Србији смо "сиромашни" са понудом патика за трчање (зато оних фенси патика не мањка!  >:(), тако да смо осуђени да се задовољимо оним чиме нас понуде...  :-\  јбг, дати 90е (и то са попустом!) за модел патика (Asics Kayano 14) који је изашао 2007, није мала ствар, али и поред тога, обрадовао сам им се као дете звечки!  ;D 

izvinjavam se... :D
a da meni neko kaze GDE je njihova prodavnica u BG-u?
nisam ih vidjala u N sportu,Djaku i ostalim poznatijim sportskim prodavnicama u Bg-u....pretpostavljam da ta marka ima neku svoju prodavnicu...ali niko da kaze gde je... :P
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #24 poslato: April 20, 2009, 07:52:12 posle podne »

E hvala na informacijama Ognjene.  Moje su "gel blackhowk". Moja topla preporuka, cena je stvarno niska, a bas me briga koliko je star model...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.095 sekundi sa 18 upita.