TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 05:18:52 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Tipovi stopala pri trčanju  (Pročitano 31828 puta)
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #102 poslato: Decembar 05, 2009, 02:42:31 posle podne »

Ljudi nisu spremni da izdvoje pare za patike, jer nisu ni priblizno svesni znacaja. Ali dobra stvar je da kada jednom probaju, odmah uvide u cemu je stvar... Mislim stoji da ljudi generalno nemaju para, ali na cega sve daju... siguran sam da mogu da izdvoje i za pristojnije patike ako trce...
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #101 poslato: Decembar 05, 2009, 01:08:16 posle podne »

Слажем се са Огњеном, нећу никоме да солим памет како су топ модели "врх", јер они и јесу прављени да буду у самом врху понуде... АЛИ, ако неко може да издвоји одређену суму (100-120е), а при том има озбиљнијих проблема са стопалима, као ја, увек ћу на прво место стављати те моделе, јер је разлика огромна у односу на јефтиније моделе, а добит огромна!
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #100 poslato: Decembar 02, 2009, 09:25:49 pre podne »

To ja i dhea pricamo, naravnop da nismo savetovali bilo koga ko ne trci ozbiljno da kupi ove top modele...
Sačuvana
Micifor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #99 poslato: Novembar 30, 2009, 09:56:30 posle podne »

Mozda je Asics bolji, ali ne verujem da ce svaki rekreativac hteti da izdvoji toliku sumu novca za Kayano 14, ili numbus.To je ipak malo previse za rekretativca. Meni je Adidas sasvim dobar, a za Asics otom potom. ;)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #98 poslato: Novembar 30, 2009, 07:47:33 posle podne »

Heh, e, a bas za Nimbus ne bi rekao da su neutral, vise su kayano neutral... Plus kod nimbusa je katastrofa uradjeno jer je stopalo previse napred nekako, kao da se tezi na prste
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #97 poslato: Novembar 30, 2009, 07:46:24 posle podne »

Naravno da nisam, heh, pa prosle su mi bile 13-a. Neutral su isto komotno. Ja sam bas osetljiv i iskljucivo mi odgovara neutral i u njima mi je sve O.K. bilo.

Imas dosta modela koje ti prelazi iz neutral na pronation ili overpronation
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #96 poslato: Novembar 30, 2009, 03:36:53 posle podne »

Asics Kayano универзална?! Мислим да си га помешао са другим моделом (Nimbus?), јер је Kayano искључиво за оверпронаторе...  ;)  Е сад, да ли је тежак са својих 360 гр, могу ти рећи и да није, јер ми је због свих помагала које поседује намењене оверпронаторима, много лакше и удобније трчим у њима него у Blackhawk-у који тежи 320 гр + улошци и без технолошких помагала...
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #95 poslato: Novembar 30, 2009, 12:56:23 posle podne »

A ovaj tvoj je extra  ;D

Sto pre treba da se zakljuca, jer je tema zlata vredna a samo se nastavlja njeno upropastavanje.

Ako neko ima bilo kakva pitanje, slobodno moze da otvori novi topic pod trcanje, nenzam zasto svi zivi sve zivo pisu ovde.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #94 poslato: Novembar 30, 2009, 12:30:56 posle podne »

Varas se Dheo  ;D, nece ti niko reci da je logicno, vec da Boze moj je ludost davati tolike pare za patike (sto je u stvari davati pare za sebe direktno), i da si snob :D ... znas nema svako para za bas patike za trcanje, ali zato za kilu mesa dnevno i te kako  ;D

... pravi malu parodiju, jer ovde postoji grupa ljudi koja prosipa tu anti-shoes filozofiju :), a u zivotu nisu protrcali...

Inace, Kayano je univerzalna, moze i za nagibljeno kao i za neutral stopalo. Odlican model, ali tezak :) Ali zato kada se obuju flat, letis, hehe
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #93 poslato: Novembar 30, 2009, 12:42:58 pre podne »

Добар избор (судећи по сликама са нета, пошто их нема на званичном сајту) за те паре!  ;)

Пошто видим да је затворена тема о обући за трчање (по мени нелогично, али ајде), онда ћу овде да напишем резултат теста спроведеног, јел, на мени...  ;D 

Дакле, после једно 2 године, не тако активног тренирања, дођох до закључка да је оверпронаторима боље да купе један пар патика из врха понуде (у мом случају Asics Kayano 14), него 2 пара јефтинијих + улошке (Asics Blackhawk) за исте паре!  ;)  Ако некога интересује, закључак може бити и детаљнији!

 МОЛБА - без тупавих коментара "како је то логично, како смо то сви знали,..."
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Micifor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #92 poslato: Novembar 26, 2009, 09:56:10 pre podne »

Sve je na svom mestu. ;) 8)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #91 poslato: Novembar 26, 2009, 09:37:01 pre podne »

Hmm, nisi trebao kupovati vece...

Probaj prvo bez uloska, mislim da ne bi trebao da imas problema
Sačuvana
Micifor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #90 poslato: Novembar 25, 2009, 10:52:25 posle podne »

Haj, bio sam danas u prodavnici sportske opreme(po treci put). Smorio sam prodavacice svojim zahtevima i proucavanjem patika, ali sta cete, to im je posao, Da udovoje pusteriji.

KUPIO SAM, sam adidas duramo 2(crno-plave su ), platnene, imaju adiprene tehnologiju.Kada sam ih birao gledao sam da imaju sve elemente patike za trcanje. Uzeo sam broj vece za svaki slucaj. Kostale su 4690 din RSD(na snizenju)+ sam dobio gratis pamucne carape. Videcu kako ce se pokazati na stazi.....

E sad, ono sto me zanima. Da li treba da u njih stavljam uloske za ravna stopala, mislim onako, da im dodam jos jedan plus?.

Sta mislite za izbor? ;)

P.S DHEA od modela sto si mi predlozio nasao sam samo adicore, ali sam uzeo duramo. U svakom slucaju hvala.(Mozda se sledeci put odlucim za tvoju varijatnu). :)
« Poslednja izmena: Novembar 25, 2009, 11:01:43 posle podne od strane micifor » Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #89 poslato: Novembar 24, 2009, 11:39:28 posle podne »

micifor - јеси ли погледао оне патике што сам ти предложио?! Запиши модел и лепо одеш у радњу и тражиш им тај модел... Где нађе са нашим продавцима да причаш о нечему што никада неће знати, а и ако сазнају неће знати чему то служи...
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #88 poslato: Novembar 24, 2009, 09:25:41 pre podne »

Heh, neznam zasto sam po defaultu mislio da si iz BGa  :D

Nista, potrazi pa javi...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.063 sekundi sa 20 upita.