TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 03:07:36 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 15 16 [17] 18 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ovsene su mi odvratne,pomagajte!  (Pročitano 56734 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #19 poslato: Jun 21, 2009, 04:40:27 posle podne »

Ti si verovatno jeo "zive" pa su ti gadne, jos pogoto te obcine ne-usitnjene...

Jela. ;D ;D
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #18 poslato: Jun 21, 2009, 04:30:32 posle podne »

Znaci imas tu opciju sa "Hahne" ovsenim (kupis u zdravoj, 500 gr - plavo pakovanje) koje samo treba da prelijes kljucalom vodom, sacekas minut i dodas kasikicu meda i cimeta i super kasa koja je jako ukusna i uopste nema onaj pravi ukus ovsenih zbog tog meda...

Onda mozes obicne te sto kupujes da stavljas da odstoje dugo, evo napisali su ti... cekas da se napravi kasa i dodas meda, cimeta...

Ti si verovatno jeo "zive" pa su ti gadne, jos pogoto te obcine ne-usitnjene... mani se muslija i slicnih glupsti, pogotovo tih tropik i sl... teske gluposti, koje pre sve nisu ni lepe (mozes naci par bas lepih, ali ove nase domace su uzas...)... 

Takodje sam siguran da uz mericu wheya dobijes takodje neverovatno lep ukus...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #17 poslato: Jun 21, 2009, 04:10:16 posle podne »

Slaninica i jaja. Američki doručak. :D :D

Izbegavaj tako nešto. Nema veze što brzo ogladniš. Znaj da su ti whey i ovsene odličan doručak.
Koliko grama ovsenih jedeš za doručak?
Sačuvana
bb
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 303

« Odgovor #16 poslato: Jun 21, 2009, 02:59:31 posle podne »

Evo jela sam jutros ovsene potopljene u whey-u. Vec 2 meseca nisam pojela takav obrok. Ukus je super, ali ja ipak izbegavam takav obrok zato sto sam posle njega jako brzo opet gladna. Najcesce jedem jaja, slaninu ;D i neku salatu (bez hleba).
Sačuvana
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #15 poslato: Jun 21, 2009, 01:55:50 posle podne »

Ako ne mozes, nemoj da ih jedes...
jedi pirinac.....
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #14 poslato: Jun 21, 2009, 01:52:24 posle podne »

Ako ne mozes, nemoj da ih jedes...
Sačuvana
I don't give a fuck
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #13 poslato: Jun 21, 2009, 01:24:21 posle podne »

ja ovsene izmeljam u onom chop-chopu ali ne skroz nego onako da budu dosta sitne...e onda uzmem kikiriki i njega usitnim u prah ali ne da postane kasha..i onda to sve iszmesham i bude mi extra :) :) ;) ;) sa mlekom i wheyom,,i sta ces lepse
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #12 poslato: Jun 21, 2009, 01:19:42 posle podne »

Posto mi je danas "carbload" dan, pretvorio sam ovsene pahulje (i to one najobicnije iz zdrave hrane) u prah pomocu mlina, stavio ih u oko 100-150gr. vode i ostavio to u frizider da odstoji nekih pola sata. Posle pola sata, to je izgledalo kao kasa i bilo totalno mekano i ukusno, ali sam u to sve dodao mericu wheya od cokolade, jos sasvim malo vode kako bi se to lepo izmesalo i smazao u treptaju oka  ;D  Pa to mi je bilo toliko ukusno, kao da jedem topljenu cokoladu sa nekim mrvicama  :D Nisam nikada probao, ali kada bi to stavio recimo u zamrzivac, mozda bi ispao neki extra sladoled, pa ti probaj ovako, ne verujem da ti se nece svidjati...  ;)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Nitro
Gost
« Odgovor #11 poslato: Jun 21, 2009, 10:05:47 pre podne »

Reci ce ti da jedes hahne...ja cu ti reci da jedes ove iz zdrave hrane...kao sto sam ti napisao...sve u svemu treba oko 45min da bi ispale tako u fullu...inace to je moja kewa izvalila i tako mogu da ih jedem i obozavam ih
Sačuvana
Malkin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #10 poslato: Jun 21, 2009, 09:57:54 pre podne »

Kako mislis koje ovsene? Ja kupujem one u zdravoj hrani(ni ne znam da postoji vise vrsta)...A prvo sam ih spremao samo u jogurtu (jer moja devojka ih stalno jede,ne vezano sa treningom,jednostavno ih tako kao voli u jogurtu samo),pa onda sa mlekom sto je jos gore,pa sam ih stavljao u vrucu vodu da nabubre,pa dodavao suvo grozdje,pa med...i nema sanse!! Cak sam i probao musli da jedem,posto i on ima ovsene u sebi( al onaj kao tropic,sa bananom,suvim grozdjem,da mi kao bude manje gadno),ali ni to ne vredi!! Probacu opet sa ovim vasim receptima pa mi se mozda i svidi,necu tako lako da odustanem,ali ako i to ne pomogne sta onda da klopam ujutru pre treninga?
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #9 poslato: Jun 21, 2009, 09:52:08 pre podne »

nista lepse od ovsenih.. :)   
milion nacina ima za njihovu pripremu,pa probaj kako ti se svidja:
sa mlekom,cimetom i medom
sa jogurtom
sa wheyom
sa jajima (tj pomesas sve u kajganu)
itd....
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #8 poslato: Jun 21, 2009, 07:52:49 pre podne »

Kinoa ti je zitarica slicna prosu... nema nikakve veze sa ovsenim, nego ti je Markoni napisao da mozes nju da jedes npr ujutru...

I ajd molim te tacno napisi kako pravis i jedes ovsene i koje koristis?

P.S. Opet, on ti je samo npr napisao sta bi mogao da jedes ako bas ne podnosis ovsene, ne treba da jedes "jaja, salatu i kinou" pre treninga :)
Sačuvana
Malkin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #7 poslato: Jun 21, 2009, 12:06:14 pre podne »

Ljudi bas ste brzi,svaka vam cast! E ovako,uzimam whey 100% gold edition ili tako nesto od vanile(nisu imali ostale ukuse u radnji),pa cu probati sa njim ali mi je bitno da ne moram te zitarice da jedem jer mi generalno ne prijaju...E sad novo pitanje,sta je to QUINOA,prvi put cujem? Znaci pre treninga da cepam jaja,salatu i tu quineu?
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #6 poslato: Jun 21, 2009, 12:05:25 pre podne »

Ovsene se ne jedu zive..tako bi bile odvratne i pacovima da ih jedu...stavi u toplu vodu..sacekas da odstoje ...uzmes cediljku i iscedis vodu i malo ispritiskash ovsene da se ukashi... rezultat=nista lepse..sad punjenje recimo samo sa ovsenima i radim i uzivam...mada ja imam licne razloge zasto ih volim :P
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #5 poslato: Jun 20, 2009, 10:03:00 posle podne »

Jesi pokusao ovsene da pomesas sa recimo nekim ukusnim whey proteinom? natopis ih u vodi prvo i onda prespes proteinom.Ja tako radim kada ih jedem i za sada je ok.A ukuse wheya menjas kada ti dosadi.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 15 16 [17] 18 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 17 upita.