TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 08:55:54 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 18 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ovsene su mi odvratne,pomagajte!  (Pročitano 56713 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #259 poslato: Jun 20, 2011, 12:48:27 posle podne »

hehehe, imam ja tih recepata puno, najviše sam ih pokupila od Džonija i PeĂ°e (  Johhny Bravo i Pansport Beograd )  a i ti ćeš vrlo brzo ;)

Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #258 poslato: Jun 18, 2011, 08:50:44 posle podne »

Jesti samo ovsene sa vodom je izuzetno tesko i trazi veliki fanatizam.Zato ljudi i traze alternative jer ne mogu da izdrze.Ja kada idem na hard dijetu u glavi prelomim da je to tako i da nazad nema ma koliko tesko bilo a jeste tesko.Ko ne veruje neka proba na duze staze ;)
Zoltane, ja zelim da se oprobam u takmicharskim vodama, tako da mi tako neshto neminovno predstoji :) ovaj izazov je sjajno zagrevanje za tako neshto, svashta se tu prelomi, verujem da najteze tek predstoji, ti to najbolje znash :)

Znaci uslo ti je pod kozu sve ovo  ;)
daaaaa :) ma znash sve, proshao si vec ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #257 poslato: Jun 18, 2011, 08:45:18 posle podne »

Jesti samo ovsene sa vodom je izuzetno tesko i trazi veliki fanatizam.Zato ljudi i traze alternative jer ne mogu da izdrze.Ja kada idem na hard dijetu u glavi prelomim da je to tako i da nazad nema ma koliko tesko bilo a jeste tesko.Ko ne veruje neka proba na duze staze ;)
Zoltane, ja zelim da se oprobam u takmicharskim vodama, tako da mi tako neshto neminovno predstoji :) ovaj izazov je sjajno zagrevanje za tako neshto, svashta se tu prelomi, verujem da najteze tek predstoji, ti to najbolje znash :)

Znaci uslo ti je pod kozu sve ovo  ;)
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #256 poslato: Jun 18, 2011, 03:52:45 posle podne »

Jesti samo ovsene sa vodom je izuzetno tesko i trazi veliki fanatizam.Zato ljudi i traze alternative jer ne mogu da izdrze.Ja kada idem na hard dijetu u glavi prelomim da je to tako i da nazad nema ma koliko tesko bilo a jeste tesko.Ko ne veruje neka proba na duze staze ;)
Zoltane, ja zelim da se oprobam u takmicharskim vodama, tako da mi tako neshto neminovno predstoji :) ovaj izazov je sjajno zagrevanje za tako neshto, svashta se tu prelomi, verujem da najteze tek predstoji, ti to najbolje znash :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #255 poslato: Jun 18, 2011, 03:39:34 posle podne »

Jesti samo ovsene sa vodom je izuzetno tesko i trazi veliki fanatizam.Zato ljudi i traze alternative jer ne mogu da izdrze.Ja kada idem na hard dijetu u glavi prelomim da je to tako i da nazad nema ma koliko tesko bilo a jeste tesko.Ko ne veruje neka proba na duze staze ;)
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #254 poslato: Jun 18, 2011, 02:32:36 posle podne »

ja bih dodala još 2-3 belanca i bacila na tiganj kao palačinku ;)
Mo, ja bih na tvom mestu napisala knjigu sa receptima, imash sjajne ideje za obogacivanje jelovnika jednog sportiste, i prodavala je u pansportovim prodavnicama ;) ljudi se obichno zale na jednolichnost ishrane pa zbog toga i odustanu od dijete, ti bi taj gastronomski momenat uchinila charobnim :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #253 poslato: Jun 18, 2011, 09:23:45 pre podne »

ja bih dodala još 2-3 belanca i bacila na tiganj kao palačinku ;)
Sačuvana
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #252 poslato: Jun 17, 2011, 10:37:05 posle podne »

Kupim dzak od 5kg ovsenih, odmah uzmem pola i sameljem, pa to zapakujem u posebnu kesu. Ujutru čim otvorim oči zagrabim šolju za kafu ovsenih (nekad dve, zavisi od sezone) i pomešam sa mericom Wheya (uglavnom od čokolade). Nekad bude i merica i po. Pa nek' ide život. :D
Kada ih izmešam, dodam vodu (nekad mleko,pa čak i bananu izgnječenu, zavisi od sezone :) ) i dobijem kašicu, za koju nemam reči koliko je ukusna. To mi je ubedljivo naaaajukusniji obrok u toku dana. Nekad nakon toga pojedem i belanca. želudac mi je takav da ujutru mogu da jedem samo nešto što volim ili mi se jako povraća. Ne bih mogao da zamislim drugačiji doručak, a da unesem toliku količinu hidrata i proteina. Mislim da bih umro kad bih jeo neku tunjevinu ujutru. :)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #251 poslato: Jun 17, 2011, 07:06:10 posle podne »

3-4 solje ovsenih u mleko, jedna naseckana banana i malo plazmice i ostavim da malo odstoji...OBOZAVAM !

Ko ne bi?
Eto i onda ljudi kažu da ne znaju šta da jedu da se ugoje (ne kažem da ti jedeš t da se ugojiš nego je to super klopa za jendog ektomorfa)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #250 poslato: Jun 17, 2011, 05:58:59 posle podne »

3-4 solje ovsenih u mleko, jedna naseckana banana i malo plazmice i ostavim da malo odstoji...OBOZAVAM !

ugljeno hidratna bomba, ekstra :)

ja ih jedem svaki, svaki dan  tako što pravim kajganu od 4-5 jaja (2 žumanca max)  i dodam ovsene, i na kraju dekorišem sa 4-5 maslina
mmmmm :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #249 poslato: Jun 17, 2011, 10:12:07 pre podne »

3-4 solje ovsenih u mleko, jedna naseckana banana i malo plazmice i ostavim da malo odstoji...OBOZAVAM !
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #248 poslato: Jun 16, 2011, 08:14:57 posle podne »

Ovsene nemaju gluten u sebi ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Kapetan DZo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #247 poslato: Jun 16, 2011, 06:43:07 posle podne »

Da li vama ovsene zbog glutena uspore probavu?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #246 poslato: Decembar 01, 2010, 03:14:46 posle podne »

Čak i kad sam na dijeti nema problema sa ovsenim, samo zveknem sve zajedno u blender sa wheyom i eto ukusa koji god hoćeš

To je to, pravi recept. ;) Dok se nisam setio blendera, i ja sam se grdno mučio sa njima. Sad nema ni najmanjih muka. Ako hoću, mogu i 500g dnevno da ih pojedem. :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #245 poslato: Decembar 01, 2010, 02:35:30 posle podne »

Kad smo kod spominjanja ovsenih kao jedini izvor UH odmah se setim mojih dijeta za takmicenje.Muka ziva :)
Ali ko izdrzi definitivno se isplati.

koliko ih onda unosis?

Tada treniram dva puta dnevno i to zestoko a ovsene idu pre treninga i posle.Uglavnom i taj unos varira od dana i moje tadasnje forme pa korigujem i unos ovsenih.Ne prelazi vise od 200-300gr u toku celog dana,cak sta vise pretezno je i manje ali zato su proteini drasticno povecani u svakom smislu.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 18 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 18 upita.