TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396989 Teme od strane 25031 Članovi Poslednji član: SylviaHarr

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 14, 2024, 11:14:27 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 20 21 [22] 23 24 25 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 112647 puta)
GoggY
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 93


Zlo i oʞɐdoɐu

« Odgovor #47 poslato: Februar 08, 2011, 05:13:45 posle podne »

Hvala puno na savetu! Pitao sam tog lika sto prodaje u Pansportu, i on mi kaze kao nemoj, moze da imas nezeljene efetke!  :-\ pa sam zato pitao!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12903


Never give up!

« Odgovor #46 poslato: Februar 08, 2011, 01:00:58 posle podne »

Da li bi mi stetilo ako bi krealkalin uzimao 2 tablete pre treninga i 1 posle?  ??? Mislio sam da malo pojacam!

nece stetiti,cak naprotiv i treba pojacati doze ako slabije radi.Mozes slobodno dve pre i dve posle treninga.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #45 poslato: Februar 08, 2011, 12:41:19 posle podne »

Da li bi mi stetilo ako bi krealkalin uzimao 2 tablete pre treninga i 1 posle?  ??? Mislio sam da malo pojacam!

Nema šta da šteti. Većina korisnika KreAlkalyna složili su se da mnogo bolji efekat ima sa duplom dozom, tj. 2 pre i 2 posle treninga. Tako da slobodno možeš tako.
Sačuvana
Ctrl
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 47

« Odgovor #44 poslato: Februar 08, 2011, 12:35:46 posle podne »

Intresuje me kako covek moze da oseti da mu bubrezi nerade kako treba, ima li neki simptom?

Sačuvana
GoggY
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 93


Zlo i oʞɐdoɐu

« Odgovor #43 poslato: Februar 08, 2011, 12:21:49 posle podne »

Da li bi mi stetilo ako bi krealkalin uzimao 2 tablete pre treninga i 1 posle?  ??? Mislio sam da malo pojacam!
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6121


« Odgovor #42 poslato: Januar 06, 2011, 03:41:09 posle podne »

Povišen kreatinin čovek ne oseća. Čovek oseća ako mu ne rade bubrezi kako treba, što je u laboratorijskim nalazima praćeno povišenjem kreatinina ali i uree, ac. uricum, poremećajem elektrolita i slično.
Većina ljudi koji uzimaju kreatin ima povišen kreatinin ali ne mora biti obavezan nalaz
Sačuvana
bato
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 130


« Odgovor #41 poslato: Januar 06, 2011, 12:03:57 pre podne »


Porast kreatinina u serumu ne znači automatski i oštećenje bubrega. Ovaj marker može biti povišen zbog povećanog unosa mesa i ribe kao i zbog suplemenatcije kreatinom, kao i zbog intenzivnog treninga i povećane mišićne mase.
Ipak, da nešto ne bi promašili, ja svakome ko ima povišen kreatinin (od sportista) predložim da da običan urin na kontrolu. Ako se nešto zaista dešava u bubrezima ovaj nalaz će to definitivno pokazati.
E sad jedno malo pojasnjenje?jel taj povisen kreatin u organizmu covjek osjeca,ili jednostavno svak ko redovno uzima kreatin ima povisen kreatinin?
Sačuvana
kalča
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24


« Odgovor #40 poslato: Decembar 29, 2010, 09:53:16 pre podne »

Pošto si iz Niša,dobro nam došo!Obavezno svrati do radnje i prenesi svoje utiske posle nekog vremena.Pošto ti je cilj oporavak,preporučujem neki whey ili amino zajedno sa kreatinom posle treninga.Ako te nešto zanima vezano za Niške radnje pitaj slobodno.
Pozdrav!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #39 poslato: Decembar 28, 2010, 03:37:32 posle podne »

Poz, nov sam na forumu, mene lično interesuje koji kreatin da uzmem pošto mi nije važna masa nego snaga i brži opravak. Momak iz vaše radnje u Nišu mi je preporučio alkalisani pošto smatra da je to ono što meni treba. Unapred zahvalan, pa samo me interesuje dali neću pogrešiti.

Dobrodošlica na forum...
Odlično ti je preporučio, ja bih uz to dodala i preparate na bazi aminokiselina ili čist whey protein (protein surutke)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12903


Never give up!

« Odgovor #38 poslato: Decembar 28, 2010, 01:52:38 posle podne »

U ime Pansport tima zelim ti dobrodoslicu na nas forum!

Dobro ti je predlozio.Ako ti je cilj oporavak,energija i snaga  onda je kre alkalyn za tebe pravi izbor,uzmi ga neces pogresiti.Naravno ishrana uvek treba da je sredjena i prilagodjea cilju kojem tezimo bez obzira uzimamo suplemente ili ne.
Sačuvana
galex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #37 poslato: Decembar 28, 2010, 01:49:04 posle podne »

Poz, nov sam na forumu, mene lično interesuje koji kreatin da uzmem pošto mi nije važna masa nego snaga i brži opravak. Momak iz vaše radnje u Nišu mi je preporučio alkalisani pošto smatra da je to ono što meni treba. Unapred zahvalan, pa samo me interesuje dali neću pogrešiti.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #36 poslato: Decembar 05, 2010, 07:26:15 posle podne »

Pauza zavisi i od nacina ishrane,tako da u periodu na pauzi nije na odmet pojacati unos crvenog mesa.Takodje kreatin moze da se koristi i predtakmicarskom periodu,jedino poslednjih par dana i u fazi punjenja glikogenskih depoa se izbegava.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12903


Never give up!

« Odgovor #35 poslato: Decembar 05, 2010, 05:46:11 posle podne »

Nema na cemu,drago mi je ako smo ti pomogli i znaj da smo uvek tu ako nesto zatreba ;)
Sačuvana
dejan132
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35


« Odgovor #34 poslato: Decembar 05, 2010, 05:40:40 posle podne »

Hvala Zoltane..:).Kratko sam na ovom sajtu,ali ste mi puno pomogli,oko ishrane i suplementacije.Nadam se da cu sa ovim vasim upustvima,tek sada doci do pravih rezultata,mada i ovo do sada na moju ruku,nije bilo lose...:)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12903


Never give up!

« Odgovor #33 poslato: Decembar 05, 2010, 05:37:18 posle podne »

kako ti se cini,da 3 meseca uzimam,pa mesec dana pauzu da napravim?

Moze i tako mada pauza od dve nedelje je sasvim ok.Toliko se pravi i od NO reaktora kao i od jacih sagorevaca.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 20 21 [22] 23 24 25 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.071 sekundi sa 18 upita.