TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396989 Teme od strane 25031 Članovi Poslednji član: SylviaHarr

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 14, 2024, 11:05:21 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 25 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 112626 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #92 poslato: Mart 01, 2011, 12:09:54 pre podne »

Onda nema neželjenih efekata. :)
Sačuvana
GoggY
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 93


Zlo i oʞɐdoɐu

« Odgovor #91 poslato: Mart 01, 2011, 12:08:13 pre podne »

Ne bih se napio... samo koje bi popio!  ;D ;D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #90 poslato: Februar 28, 2011, 10:24:26 posle podne »

Može, ali samo ako se napiješ pa počneš da lumpuješ. :D :D :D
Sačuvana
GoggY
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 93


Zlo i oʞɐdoɐu

« Odgovor #89 poslato: Februar 28, 2011, 10:21:57 posle podne »

Da li moze da bude nekih ne zeljnih efekata ili nesto slicno ako pijes kre-alkalyn i popijes koje pivo za vikend u gradu? :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #88 poslato: Februar 19, 2011, 01:17:45 posle podne »

Hvala na odgovorima,samo rezime,jel bolji od Kre-alkalina ili je isto?! :)
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #87 poslato: Februar 19, 2011, 03:34:19 pre podne »

Jel koristio neko Horse Power,kakav je,koliko je razlicit od ostalih Kreatina,ukratko,jel valja?!Pise da daje cistu misicnu masu,sto znaci da nema "navlacnenja vode",sto mi se svidja... :)

Ne postoji kreatin koji "ne navlaci" vodu. Svaki od oblika kreatina u misic dospe u obliku fosfata ili kao slobodan kreatin. U svakom slucaju hidrofilan. Pitanje je samo da li postoje manje varijacije u kolicini vode.

Uglavnom povecava bezmasnu masu tela (lean body mass) za oko 1-2 kg, zavisno od kolicine misica.

Dospeva samo u obliku kreatina. Fosfat ne može ući ni izaći iz ćelije ako se ne varam.
A i to za navlačenje vode, tačno je da svaki kreatin navlači vodu, samo monohidrat oće malo da se zadržava u vanćelijskom matrixu pa navlači vodu u vezivu. Otuda onaj bloat kreatinski. Dok recimo kre-alikalin navuče vodu, ali fino doda na volumenu same ćelije - nema bloata.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #86 poslato: Februar 18, 2011, 09:14:59 posle podne »

Kre-alkalin ne navlaci vodu,na to sam mislio,posto mi se svidela kombinacija,tj. to sto ima vise vrsta Kreatina,a u tekstu je stajala recenica koja bi mogla da se protumaci kao to da ne navlaci vodu,sto bi bilo odlicno,jer dobijes proizvod koji ima vise izvora Kreatina a nema efekta navlacenja vode,koji se meni inace ne svidja i zbog cega pijem vec 6 kutiju Kre-alkalina.Nisam ni ja bio konkretan...
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #85 poslato: Februar 18, 2011, 08:45:36 posle podne »

Jel koristio neko Horse Power,kakav je,koliko je razlicit od ostalih Kreatina,ukratko,jel valja?!Pise da daje cistu misicnu masu,sto znaci da nema "navlacnenja vode",sto mi se svidja... :)

Ne postoji kreatin koji "ne navlaci" vodu. Svaki od oblika kreatina u misic dospe u obliku fosfata ili kao slobodan kreatin. U svakom slucaju hidrofilan. Pitanje je samo da li postoje manje varijacije u kolicini vode.

Uglavnom povecava bezmasnu masu tela (lean body mass) za oko 1-2 kg, zavisno od kolicine misica.
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #84 poslato: Februar 18, 2011, 08:01:29 posle podne »

Pa dobro,nisam mislio bukvalno,ali nema veze. ;)
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1177


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #83 poslato: Februar 18, 2011, 07:19:48 posle podne »

...Pise da daje cistu misicnu masu,...
Sad ide ona cuvena: "I na busu pise Lasta pa ne leti"
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #82 poslato: Februar 18, 2011, 05:51:02 posle podne »

Jel koristio neko Horse Power,kakav je,koliko je razlicit od ostalih Kreatina,ukratko,jel valja?!Pise da daje cistu misicnu masu,sto znaci da nema "navlacnenja vode",sto mi se svidja... :)
Sačuvana
acamatic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #81 poslato: Februar 18, 2011, 05:13:48 posle podne »

Pre pocetka ovog posta zelim da se izvinim administratorima sto sam ono uradio..sorry  :-\

HORSE POWER je kombinacija 20 sastojaka koji deluju združeno – sinergistički na principu „1+1+1=5“. Ova „družina” radi zajedno na povećanju snage, izdržljivosti, ubrzanju oporovka i prokrvljenosti mišića. „Družina” Horse Power-a povećava produkciju NO u organizmu i tako stvara zapanjujuće rezultate. NO je azotni oksid koji stvara anaboličko okruženje u našem telu povećavajući protok krvi u treniranom mišiću, te tako omogućava da mišići putem krvi dobiju više kiseonika, više hormona i više hrane. Koristeći Horse Power primetiće te:

• neverovatnu i dugotrajnu napumpanost mišića

• povećanje snage

• veću izdržljivost

• povećanje ČISTE mišićne mase

• brži oporavak

Samo jedan od razloga zašto Horse Power izaziva toliku pažnju javnosti je taj da su čak i oni koji ne reaguju na klasičan kreatin ostvarili jako dobre rezultate koristeći naprednije forme kreatina koje se nalaze združene u ovom suplementu. Horse Power drastično povećava zalihe glikogena, kreatina, povećava produkciju ATP-a i retenciju nitrogena.

Združeni sastav Horse Power-a: krealkalin - creatine ethyl ester - tri creatine malate, betaine hydrochloride, taurine, n-acetil l-glutamine, NO – arginine alpha ketoglutarate, arginine ethyl ester dihydroachloride, beta alanine, glycerol monosterate, MCT, Citrulline ethyl ester malate, l-norvaline, guanidinopropionic acid, gynostemma pentaphyllum, ornithine alpha ketoglutarate, arginine ketoisocaproate, r-alpha lipoic acid, rutaecarpine i glycocyamine. Još ima sukralozu i prirodne i veštačke ukuse.
Horse Power se uzima maksimalno 12 nedelja a posle toga se pravi pauza od 4 nedelje.

Tekst je preuzet iz jednog casopisa!!!  8)
« Poslednja izmena: Februar 18, 2011, 06:57:03 posle podne od strane acamatic » Sačuvana
"Ko sme taj moze,ko ne zna za strah taj ide napred..."
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #80 poslato: Februar 18, 2011, 04:30:34 posle podne »

vasko, zrvanj i avan i mikronizuj ga
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Onlnat
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


« Odgovor #79 poslato: Februar 18, 2011, 04:04:32 posle podne »

Prvo veliki pozdrav za sve!!!
Imam jedno pitanje sta mislite o ovom kreatinu
pricao sam sa drugarima o ovom kreatinu i zeleo bih da znam vasa misljenja..
Ovaj link sto sam dao nije nikakva reklama samo zelim da znam vase misljenje o ovom kreatinu posto ga dosta hvale..
Hvala unapred!!!

Zabranjeno je ostavljanje linkova ka drugim forumima. Mogao si samo okačiti sliku proizvoda ili, jednostavno, pitati za proizvod bez ikakvog linka.


nece ti posluziti nesto posebno posto pretpostavljam da ne znas cemu sluzi to,ako znas samo cepaj...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #78 poslato: Februar 18, 2011, 03:11:45 posle podne »

Vasko,imas deo Mali oglasi,tu stavi oglas da prodajes i to je to. :) ;)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 25 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.406 sekundi sa 18 upita.