TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395871 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 29, 2024, 09:16:57 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SAGOREVAČI MASTI  (Pročitano 63571 puta)
misae
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 181

"Tko trci, taj ne hoda" Alan Ford

« Odgovor #158 poslato: Jun 10, 2011, 11:39:40 posle podne »

Pa dobro ja da vas pitam ljudi...imam 185cm 100 kg...krenem sa dijetom 3 meseca dodjem do 85kg i ni makac...zatim prestanem sa dijetom i eto me na 100kg dok kazesh piksla....P.S> Uz to svkog dana trcim minimum 2sata bez prestanka, a kad treniram sto je 4 puta nedeljno onda spajam teretanu 2sata + trcanje 2 sata....E sada meni nije jasno zasto nema definicije? I zasto mi je snaga u misicima nepravilno rasporedjena recimo bench radim sa 100kg a skotovu klupu sa 70kg? Dajte dobri ljudi malo saveta kako smanjiti masne naslage das e pokaze ta definicija..Unapred hvala
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #157 poslato: Jun 10, 2011, 10:01:34 posle podne »

Taj čak i ja volim :)
A sagorevači.. pa eto ko želi dodatnu podršku u treningu naćiće svog sparing partenra u nekom Animal Cutsu, Xenadrinu ili čemu već :)
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #156 poslato: Jun 10, 2011, 09:57:24 posle podne »

...
To je upravo ono što potenciram.  Neće svi ljudi ili moji klijenti imati savršene trbušnjake, ali ići u pravcu promene nekih životnih navika i "navući se" na to je sjajan pomak
...

Reče fitnes trener koji zaraĂ°uje od toga. ;D Naravno da je sjajan pomak navući se na fitnes. :P :P
Nego ti sagorevači masti.... nisu loši jel da ;)
Nazad na temu momci i devojke...

imamo mi svi neke svoje strasti, barem smo priznali sebi da smo navucheni i na suplemente i na trening, shta da se radi, a neko od toga naravno i treba da zaradi, pa taman posla da nema nikakve koristi, svi mi od necheg moramo ziveti ;)
a sagorevachi su...sjajna stvar, pa pogledajte me uostalom, posle onih fotki sa pochetka ;D ;)
mada je protein taj koji je odgovoran za vrtoglav rast mishicne mase, kad sam "sprzila" masti, shvatila sam koliko mi fale mishici za tonus tela pa sam ubacila whey, izolat scitec-ov, mnogo mi se svidja, i taj ukus chokolade koju odavno vishe ne jedem :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #155 poslato: Jun 10, 2011, 09:44:33 posle podne »

Nego ti sagorevači masti.... nisu loši jel da ;)
Nazad na temu momci i devojke...
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #154 poslato: Jun 10, 2011, 09:23:38 posle podne »

...nije te Isus dotakao pre 2 meseca kada je poceo Budifit pa da sada prosipas svima ultimativne mudrosti,...

Čekaj, hoćeš da kažeš da Alen nije Isus?! :o Jeste da fali malo kose, ali pored toga... :P Ima on ono "deco moja..."
:D
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #153 poslato: Jun 10, 2011, 07:04:13 posle podne »

...
To je upravo ono što potenciram.  Neće svi ljudi ili moji klijenti imati savršene trbušnjake, ali ići u pravcu promene nekih životnih navika i "navući se" na to je sjajan pomak
...

Reče fitnes trener koji zaraĂ°uje od toga. ;D Naravno da je sjajan pomak navući se na fitnes. :P :P
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #152 poslato: Jun 10, 2011, 04:57:23 posle podne »

Bitni su konkretni ljudi jer si rekla tako da se odnosi na konkretne ljude, medju koje spadam i ja u ovom slucaju. A inace povredi i lopova to sto ga policija uhapsi ali to ne menja da je ucinio lose delo, metaforicki govoreci. :)
I inace, ne jurim nikog po forumu, nego kada refreshujem zadnje postove ili prvu stranu foruma vidim onda. Vracam se svom topiku, treninzima, ishrani, faxu i poslu ;), rekao sam sta sam imao, nema poente stvarno dalje.
Isto :) sa srecom brate, znam kako je, bori se ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
dzigizord
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 69


« Odgovor #151 poslato: Jun 10, 2011, 04:54:48 posle podne »

Bitni su konkretni ljudi jer si rekla tako da se odnosi na konkretne ljude, medju koje spadam i ja u ovom slucaju. A inace povredi i lopova to sto ga policija uhapsi ali to ne menja da je ucinio lose delo, metaforicki govoreci. :)
I inace, ne jurim nikog po forumu, nego kada refreshujem zadnje postove ili prvu stranu foruma vidim onda. Vracam se svom topiku, treninzima, ishrani, faxu i poslu ;), rekao sam sta sam imao, nema poente stvarno dalje.
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #150 poslato: Jun 10, 2011, 04:47:22 posle podne »

Fitnes i jeste način života...  uvuče ti se pod kožu, kad dobiješ "krila" i osetiš blagodetii - zdravstvene, telesne, psihičke... mala je verovatnoća da ćeš odustati.  
To je upravo ono što potenciram.  Neće svi ljudi ili moji klijenti imati savršene trbušnjake, ali ići u pravcu promene nekih životnih navika i "navući se" na to je sjajan pomak.
Nema ništa lepše nego kada mi doĂ°e grupa ljudi na čas i posle samo vidim široke osmehe na licu.
I ako uĂ°eš sa takvom energijom u posao koji radiš, to se oseti... nemoguće je da ne preneseš bar deo te pozitivne energije i na njih.

Zato ja volim ovaj "posao" i i dalje mislim da je najlepši posao koji postoji :)    Pomagati ljudima da se budu zdraviji, da lepše izgledaju, da se bolje osećaju...
Mo, tvoje emocije su zarazne, tacnno osecam o chemu prichash, i ja sam takva i razumem te u potpunosti :)
Napravila sam revoluciju od sopstvenog tela, ljudi oko mene su u shoku... a onda su me jutros su isprozivali na mom profilu na forumu, ljudi koji ne razumeju, nisu posveceni i uporavaju svoj napredak sopstvenim stavovima koje im neko nametnuo a oni slepo prihvatili... Oni koji razumeju su mi pruzili podrshku, hvala im do neba, ispod ovih opasnih mishica kuca srce jednog emotivca, ipak.... Dok je ljubav prema poslu, unapredjenju zdravlja i lepote, i radu sa ljudima motiv koji vodi ovakve poput nas, verujem da sve shto radimo ima nekog smisla... :)
OK, stvarno preterujes, ne znam kako to ne vidis. A reklo mi je nekoliko ljudi to isto misljenje, izmedju ostalog takmicara, ali ajde takmicenje je svi smo politicki korektni gde inace bi neki ljudi odgovarali drugacije, ali ti ga bas bas sad pretera.
Niko tebe nije ISPROZIVAO. Spomenuta je samo jedna CINJENICA. I slep covek to vidi. Niko nije koristio grube reci, koje TI koristis.
I odakle tebi pravo da govoris sta mi razumemo, ili ne razumemo, ili smo posveceni ili nismo posveceni i koga slusamo slepo i primati smo zbog toga?! Tj da tvrdis da ne razumemo, i da smo neposveceni i zaostali..
Da, ima i nas drugih koji ustajemo svako jutro da bi odradili jak trening, koji grizu i kidaju kako znaju i umeju, koji paze na hranu maksimalno, ali samo nisu napadni i ne pokusavaju u svakom prokletom postu na forumu da nametnu svoje mega giga JA i svoje ultimativno ispravno misljenje ili da se slihtaju redom. Nego cute i rade, a kada imaju nesto konkretno da pitaju ili kazu onda to i urade.
Svaka tebi cast na uspehu, i stvarno ti zelim sve najbolje, ali smiri malo dozivljaje, nije te Isus dotakao pre 2 meseca kada je poceo Budifit pa da sada prosipas svima ultimativne mudrosti, a da svi koji ne misle kao ti su Jude.
I rekla si jutros sama ajde da iskuliramo i evo sta pises opet..
Jako me povredila cela pricha od jutros, smirila sam emocije i sve ok. Ne pratim nichije akcije na forumu, ajd nemoj ni ti moje, to je kao da mi virish kroz kljuchaonicu, pricha izmedju nas takmichara ostaje na temi Izazov, a ova prethodna pricha je fenomenoloshkog karaktera, sadrzi principe, konkretni ljudi poput mene ili tebe u njoj nisu bitni....
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
dzigizord
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 69


« Odgovor #149 poslato: Jun 10, 2011, 04:30:19 posle podne »

Fitnes i jeste način života...  uvuče ti se pod kožu, kad dobiješ "krila" i osetiš blagodetii - zdravstvene, telesne, psihičke... mala je verovatnoća da ćeš odustati.  
To je upravo ono što potenciram.  Neće svi ljudi ili moji klijenti imati savršene trbušnjake, ali ići u pravcu promene nekih životnih navika i "navući se" na to je sjajan pomak.
Nema ništa lepše nego kada mi doĂ°e grupa ljudi na čas i posle samo vidim široke osmehe na licu.
I ako uĂ°eš sa takvom energijom u posao koji radiš, to se oseti... nemoguće je da ne preneseš bar deo te pozitivne energije i na njih.

Zato ja volim ovaj "posao" i i dalje mislim da je najlepši posao koji postoji :)    Pomagati ljudima da se budu zdraviji, da lepše izgledaju, da se bolje osećaju...
Mo, tvoje emocije su zarazne, tacnno osecam o chemu prichash, i ja sam takva i razumem te u potpunosti :)
Napravila sam revoluciju od sopstvenog tela, ljudi oko mene su u shoku... a onda su me jutros su isprozivali na mom profilu na forumu, ljudi koji ne razumeju, nisu posveceni i uporavaju svoj napredak sopstvenim stavovima koje im neko nametnuo a oni slepo prihvatili... Oni koji razumeju su mi pruzili podrshku, hvala im do neba, ispod ovih opasnih mishica kuca srce jednog emotivca, ipak.... Dok je ljubav prema poslu, unapredjenju zdravlja i lepote, i radu sa ljudima motiv koji vodi ovakve poput nas, verujem da sve shto radimo ima nekog smisla... :)
OK, stvarno preterujes, ne znam kako to ne vidis. A reklo mi je nekoliko ljudi to isto misljenje, izmedju ostalog takmicara, ali ajde takmicenje je svi smo politicki korektni gde inace bi neki ljudi odgovarali drugacije, ali ti ga bas bas sad pretera.
Niko tebe nije ISPROZIVAO. Spomenuta je samo jedna CINJENICA. I slep covek to vidi. Niko nije koristio grube reci, koje TI koristis.
I odakle tebi pravo da govoris sta mi razumemo, ili ne razumemo, ili smo posveceni ili nismo posveceni i koga slusamo slepo i primati smo zbog toga?! Tj da tvrdis da ne razumemo, i da smo neposveceni i zaostali..
Da, ima i nas drugih koji ustajemo svako jutro da bi odradili jak trening, koji grizu i kidaju kako znaju i umeju, koji paze na hranu maksimalno, ali samo nisu napadni i ne pokusavaju u svakom prokletom postu na forumu da nametnu svoje mega giga JA i svoje ultimativno ispravno misljenje ili da se slihtaju redom. Nego cute i rade, a kada imaju nesto konkretno da pitaju ili kazu onda to i urade.
Svaka tebi cast na uspehu, i stvarno ti zelim sve najbolje, ali smiri malo dozivljaje, nije te Isus dotakao pre 2 meseca kada je poceo Budifit pa da sada prosipas svima ultimativne mudrosti, a da svi koji ne misle kao ti su Jude.
I rekla si jutros sama ajde da iskuliramo i evo sta pises opet..
Sačuvana
jekka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302


« Odgovor #148 poslato: Jun 10, 2011, 04:26:49 posle podne »

nisi ti sasvim chista. :)
Sačuvana
you could make a wish or you could make it happen
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #147 poslato: Jun 10, 2011, 04:10:58 posle podne »

Fitnes i jeste način života...  uvuče ti se pod kožu, kad dobiješ "krila" i osetiš blagodetii - zdravstvene, telesne, psihičke... mala je verovatnoća da ćeš odustati. 
To je upravo ono što potenciram.  Neće svi ljudi ili moji klijenti imati savršene trbušnjake, ali ići u pravcu promene nekih životnih navika i "navući se" na to je sjajan pomak.
Nema ništa lepše nego kada mi doĂ°e grupa ljudi na čas i posle samo vidim široke osmehe na licu.
I ako uĂ°eš sa takvom energijom u posao koji radiš, to se oseti... nemoguće je da ne preneseš bar deo te pozitivne energije i na njih.

Zato ja volim ovaj "posao" i i dalje mislim da je najlepši posao koji postoji :)    Pomagati ljudima da se budu zdraviji, da lepše izgledaju, da se bolje osećaju...
Mo, tvoje emocije su zarazne, tacnno osecam o chemu prichash, i ja sam takva i razumem te u potpunosti :)
Napravila sam revoluciju od sopstvenog tela, ljudi oko mene su u shoku... a onda su me jutros su isprozivali na mom profilu na forumu, ljudi koji ne razumeju, nisu posveceni i uporavaju svoj napredak sopstvenim stavovima koje im neko nametnuo a oni slepo prihvatili... Oni koji razumeju su mi pruzili podrshku, hvala im do neba, ispod ovih opasnih mishica kuca srce jednog emotivca, ipak.... Dok je ljubav prema poslu, unapredjenju zdravlja i lepote, i radu sa ljudima motiv koji vodi ovakve poput nas, verujem da sve shto radimo ima nekog smisla... :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #146 poslato: Jun 10, 2011, 10:49:10 pre podne »

Fitnes i jeste način života...  uvuče ti se pod kožu, kad dobiješ "krila" i osetiš blagodetii - zdravstvene, telesne, psihičke... mala je verovatnoća da ćeš odustati. 
To je upravo ono što potenciram.  Neće svi ljudi ili moji klijenti imati savršene trbušnjake, ali ići u pravcu promene nekih životnih navika i "navući se" na to je sjajan pomak.
Nema ništa lepše nego kada mi doĂ°e grupa ljudi na čas i posle samo vidim široke osmehe na licu.
I ako uĂ°eš sa takvom energijom u posao koji radiš, to se oseti... nemoguće je da ne preneseš bar deo te pozitivne energije i na njih.

Zato ja volim ovaj "posao" i i dalje mislim da je najlepši posao koji postoji :)    Pomagati ljudima da se budu zdraviji, da lepše izgledaju, da se bolje osećaju...
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #145 poslato: Jun 10, 2011, 09:05:53 pre podne »

Najteže je početi :)
posle trening postane način života, slažem se

Bogo moj, pa ja sam onda izabrala HC pravac u zivotu ;D
Ponekad bih volela da sam zensko i da se vozim na laganom talasu aerobika, no, to je vec neka druga tema ;)
Jako puno sam nauchila ovde na forumu, sjajna ste ekipa za edukacuju, sklop znanja, iskustva, kreativnosti, svaka chast zaista :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #144 poslato: Jun 10, 2011, 08:50:41 pre podne »

Najteže je početi :)
posle trening postane način života, slažem se
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.159 sekundi sa 18 upita.