TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395193 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 06:39:36 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dobrodošli u nov podforum!  (Pročitano 15794 puta)
N3N4D
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #46 poslato: Maj 09, 2011, 04:29:16 posle podne »

hah hvala na preporuci :D drug poceo da pije pa mene pitao da uznem... :) a citao sam nesto o smrtnim slucajevima i svasta sad.. :S
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #45 poslato: Maj 09, 2011, 04:09:40 posle podne »

bezi od toga sto dalje mozes
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
N3N4D
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #44 poslato: Maj 09, 2011, 03:18:29 posle podne »

pozdrav.... moze li mi neko reci nesto vise o preparatu plava srca? cuo sam sve i svasta o tom preparatu pa da cujem i vase misljenje... :)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #43 poslato: Mart 10, 2011, 10:10:23 posle podne »

Pozdrav, u podforumu imas od reci do reci objasnjeno pa baci pogled, tamo ces sve naci, uputstvo bukvalno.

pre svega regulisanje ishrane, a zatim uz trening i dodatke ishrani cilj dolazi zagarantovano.

najbolje da iscitas malo pa nas pitas ako ti nesto nije jasno, jer ces tada tacno videti da li mozes takav rezim ishrane i treninga i da li mozes te suplemnte finansijski da podrzis.

Ocekujemo opsirniji tekst malo od tebe. ali molim te iscitaj dobro :)!
Sačuvana
Necky
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #42 poslato: Mart 10, 2011, 09:26:04 posle podne »

Pozdrav svima, nisam dugo trenirao i vraćam se u teretanu, pa bih vas molio da mi odgovorite šta od suplemenata treba da koristim : whey, omega 3, vitamini-minerali....to znam a ne znam da li mi treba glutamin i kada da počnem sa sagorevačem? Vidim na Forumu da su ljudi zadovoljni i sa ZMA? Treba li mi?

Ishranu sam uredio, imam 30 godina i  186cm visine i tužnih 100kg težine - CILJ skidanje stomaka, za početak.

HVALA PUNO
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12784


Never give up!

« Odgovor #41 poslato: Septembar 22, 2010, 10:05:27 posle podne »

Nema na cemu, tu smo da pomognemo ;)
Posdrav!
Sačuvana
acamatic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #40 poslato: Septembar 22, 2010, 03:43:30 posle podne »

Roberte pijem najmanje svaki dan po 2l znaci najmanje.., i molim te reci mi sta da radim da nebi mi moja majka zabranjivala teretanu i suplemente jer se plasi..Hvala unapred !!!

Nema nikakvog razloga za paniku.Slobodno reci svojoj mami da ima nas koji dugo godina uzimamo suplemente (pored proteina jos mnogo toga) pa smo zivi i zdravi bogu hvala i izgledamo jos odlicno ;)  Savetujem ti da za pocetak smanjis duplo unos wheya i opet uradis posle nekog vremena analize.To bi trebalo da resi problem ako je od suplementacije.
Ok,hvala ti puno Kozma uradicu to sto si mi rekao..
Hvala jos jednom,pozdrav!!!
Sačuvana
"Ko sme taj moze,ko ne zna za strah taj ide napred..."
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12784


Never give up!

« Odgovor #39 poslato: Septembar 20, 2010, 10:17:16 posle podne »

Roberte pijem najmanje svaki dan po 2l znaci najmanje.., i molim te reci mi sta da radim da nebi mi moja majka zabranjivala teretanu i suplemente jer se plasi..Hvala unapred !!!

Nema nikakvog razloga za paniku.Slobodno reci svojoj mami da ima nas koji dugo godina uzimamo suplemente (pored proteina jos mnogo toga) pa smo zivi i zdravi bogu hvala i izgledamo jos odlicno ;)  Savetujem ti da za pocetak smanjis duplo unos wheya i opet uradis posle nekog vremena analize.To bi trebalo da resi problem ako je od suplementacije.
Sačuvana
acamatic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #38 poslato: Septembar 20, 2010, 03:26:52 posle podne »

Roberte pijem najmanje svaki dan po 2l znaci najmanje.., i molim te reci mi sta da radim da nebi mi moja majka zabranjivala teretanu i suplemente jer se plasi..Hvala unapred !!!
Sačuvana
"Ko sme taj moze,ko ne zna za strah taj ide napred..."
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #37 poslato: Septembar 20, 2010, 03:18:44 posle podne »

U suštini, doktorka ti je dobro rekla. Može se javiti viši nivo kreatinina kod visokog proteinskog unosa, kakav mogu imati neki sportisti. Da li misliš da piješ dovoljno vode, tj. koliko piješ dnevno? Gledaj da konstantno snabdevaš telo dovoljnim količinama vode, tako ćeš značajno olakšati posao i bubrezima.
Sačuvana
acamatic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #36 poslato: Septembar 20, 2010, 03:14:44 posle podne »

Ovako Roberte unosim znaci 4 dozera(elite whey-a) i + ishrana meso, voce, povrce a ja to ne znam da izracunam koliki mi je unos proteina na dan..
Sačuvana
"Ko sme taj moze,ko ne zna za strah taj ide napred..."
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #35 poslato: Septembar 20, 2010, 03:07:30 posle podne »

Koliko grama proteina(iz svih izvora) dnevno unosiš?
Sačuvana
acamatic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #34 poslato: Septembar 20, 2010, 03:05:09 posle podne »

E ovako prvo veliki pozdrav za sve!!!
Imam pitanje za strucna lica :D e sad,krvna slika je odlicna osim kreatinina on je 119 a granica je do 110,moja majka se plasi da poviseni kreatinin nije od suplemenata(Elite whey pro) ili kako ona kaze ono sto ti pijes.., da li je to moguce da je toliko povecan od proteina, ili kako je doktorka rekla hoce da se pojavi kod sportista povecani kreatinin. Urea je normalna jer da je rad bubrega los bila bi i urea povecana,urin je normalan u granicama.Recite mi sta izaziva povecanost kreatinina,jedem dosta mesa, da li i to mozda izaziva..Hvala unapred!!!
Sačuvana
"Ko sme taj moze,ko ne zna za strah taj ide napred..."
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #33 poslato: Jul 03, 2010, 12:06:21 posle podne »

ne bi trebalo da stoje pripremljeni... čak ni u fridžu... piše i na njima "drink immediately", dakle čim spremiš popiješ :)
Sačuvana
acamatic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #32 poslato: Jul 03, 2010, 09:26:27 pre podne »

Imam pitanje za sve,pomalo smesno ali kad covek ne zna onda nije..  ;D nadam se...
da li se gubi neki efekat kada proteine razmutim u shaker-u(sa mikserom,blenderom, itd..) ujutru ih pijem i tokom dana, sve dok ne ispijem zadnju kolicinu uvece(da li mogu da stoje nekih 12h u frizideru naravno,a da ne gube neki efekat..) :-\
Hvala unapred :)..
Sačuvana
"Ko sme taj moze,ko ne zna za strah taj ide napred..."
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.056 sekundi sa 17 upita.