TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:41:56 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pobudalili hormoni  (Pročitano 7934 puta)
KreaMan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #6 poslato: Februar 23, 2017, 07:47:59 pre podne »

Operacija i sve to bilo dobro..Inace i ja sam mislio da je do trrninga ali ja sa negde donekle sredjenom ishranom imao sam mnogo losije rezultate nrgo vrsnjaci koji rade isti trening i tezine i sve...A imali su nikakulvu ishranu, btw u 2 uveece jedu slatkise i to..Ovako bradavice su mi mnogo male, ali onaj kruzic u centru same bradavice nije uvucen cec malo izrazen..Ali malo, i io sam neki kortikosteroid u bas ranom detinjstvu mozda 4 god..Ali bas bas odavno..
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #5 poslato: Februar 22, 2017, 11:18:24 posle podne »

A bradavice, grudi? Rastu? Svrbe? Otiču? Bolnost? Povećavaju se? Sekret? Ciljam na tzv. ginekomastiju koja je, po definiciji, abnormalno povećanje žlezdnog tkiva dojki kod osoba muškog pola( uvećanje tkiva grudi, razlika u odnosu na lipomastiju - gomilanje masnog tkiva). Ginekomastija je termin koji potiče iz grčkog jezika i u bukvalnom prevodu znači ženske grudi, jer kliničkom slikom ovog stanja dominira povećanje grudi i izgled sličan ženskim grudima. ( odnos estrogen/ testosteron...prolaktin...)

Pre bih rekao da imaš problema sa nesreĂ°enom ishranom i lošim sistemom treninga...možda je u pitanju i pretreniranost ili pak potreniranost...

Kako spavaš? Redovni obroci?

Malo više podataka o ishrani( sastav obroka...), treningu( opis...), životnim navikama( duvan, alkohol, redovni obroci, kvalitetan san...)?

Da bi dobio detaljne odgovore, molim za detaljniju priču oko pomenutih "faktora"...

Operacija kile? Preponske?

Operativni tok protekao ok?

Piješ neke lekove?
« Poslednja izmena: Februar 22, 2017, 11:23:14 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
KreaMan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #4 poslato: Februar 22, 2017, 07:03:49 posle podne »

Pozdrav ljudi, znam da ne treba da brinem oko hormona, btw jer imam samo 15 godina.. Ali ovako, uzimao sam kreatin i tu neke suplemente neki NO i tako to, iz razloga sto treniram samo par meseci a ne mogu da iznapredujem ni malo, kreatin mi je mozda dao malo snage, ali misici ni da se malo povecaju, imam od pre 2 god onako, rasirio mi se struk kako da kazem, misice tada nisam i gledao uopste ali uporedjujem sa vrsnjacima realno imam najmekse misice, najmanje snage, cak i oni koji ne treniraju imaju bolju ruku od mene.. I tako previse sam mlitav.. Ukratko ruke su mi meke, btw svaki misic ne samo ruke, imam dosta sala na grudima, i rasirili su mi se "kukovi" ili struk, jastucici kako god..
Mozda neki estrogen nastupa ili tako to ??
Imam dosta sala, msm sala, ne previse ali imam na stomaku a ruke su mi mrsave, male.. i tako to.. Neverujem da ima bilo kakve veze, ali btw, sa 3-4god sam operisao kilu, cisto da naglasim, molim detaljne odgovore, i savete hvala..
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #3 poslato: Avgust 26, 2007, 03:21:48 posle podne »

Moraš nam napisati i referentne vrednosti.. one veoma zavise od laboratorije..
TakoĂ°e koje su i da li si koristio suplemente ili AAS...
I na kraju reci šta želiš da komentarišemo... da li treba da se javiš doktoru ili da li ti treba terapija ili da li je to ok...
Sačuvana
tyler
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #2 poslato: Avgust 26, 2007, 12:02:48 pre podne »

Hvala! :)
Sačuvana
tyler
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Avgust 25, 2007, 11:58:16 posle podne »

Estradiol 216 pmol/L
Prolaktin 225 nmol/L

Test  15,68 nmol/L


Takodje imam salo na grudima, valjda nije zlezda ali jos nisam uradio ultrazvuk.

Poci cu kod doktora ali bih voleo da cujem i vasa misljenja.
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 17 upita.