TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 01:59:56 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Odg: ELITE WHEY (DYMATIZE), iskustva...  (Pročitano 13715 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #18 poslato: Novembar 23, 2010, 09:47:48 posle podne »

Labrada ili dymatize mikronizovan
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #17 poslato: Novembar 23, 2010, 09:08:58 posle podne »

sace neko da te grdi za tu hemiju  ;D :D
ako imas love uzmi labradu ili dym ako ne dobri su i ostali...
i kupi dex..
« Poslednja izmena: Novembar 23, 2010, 09:11:29 posle podne od strane deskecar » Sačuvana
Wolfy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #16 poslato: Novembar 23, 2010, 08:59:29 posle podne »

uzeo sam elite whey protein isolate i zanima me koje mi kreatine preporucujete uz to?zelim da nabijem misicnu masu. ja sam tek sad poceo to da pijem i nemam bas iskustva sa hemijom... imate savete?
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #15 poslato: Septembar 28, 2009, 08:34:44 posle podne »

jel dobro da pijem cim ustanem i 2 posle treninga....a uvece ella sir....ali ne uzimam ga svako vece jel mucim muku da ga nadjem sir svaki dan stalno nestaje.....

Dobro je.
Sačuvana
   
Nitro
Gost
« Odgovor #14 poslato: Septembar 28, 2009, 06:39:55 posle podne »

Posle treninga ti je dosta jedna merica...!
Sačuvana
MaxXx
Gost
« Odgovor #13 poslato: Septembar 28, 2009, 06:20:01 posle podne »

jel dobro da pijem cim ustanem i 2 posle treninga....a uvece ella sir....ali ne uzimam ga svako vece jel mucim muku da ga nadjem sir svaki dan stalno nestaje.....
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #12 poslato: Septembar 24, 2009, 11:52:01 pre podne »

ako sam ja dobro shwatio najbolje je da se pije....kad se ustane....odmah posle treniga i pred spavanje sa ella sirom.....????

Jeste,to je nasa najcesca preporuka,stim da po vaznosti ide ovako:

1 posle treninga
2 odmah cim se ustane
3 pred spavanja

Ako iz finansijskih ili bilo kojih drugih razloga nemozes da ispostujes sve ove
termine,onda izbacs termine pred spavanje,ako to nije dovoljno izbacis i termin
cim ustanes.
Sačuvana
   
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #11 poslato: Septembar 24, 2009, 12:47:57 pre podne »

 8) 8) 8)

ako sam ja dobro shwatio najbolje je da se pije....kad se ustane....odmah posle treniga i pred spavanje sa ella sirom.....????

posle treninga pod obavezno  :)
a pojacati ellu i dorucak sa proteinom moze samoi da
koristi,ali i da kosta  :)
pa ako imas kesa da si na duze staze obezbedis elita za u tim dozama,samo napred  :)
ako ne,onda bolje da ga imas samo posle treninga,ali da ga imas sto duze vremenski  :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #10 poslato: Septembar 16, 2009, 03:26:30 posle podne »

Ne bacaju mi se zumanca  ;D I u njima ima proteina, tako da je to o.k. a i to mesam samo u dorucku, tako da nije strasno... A i sada sam se malo zamastio jer nisam mogao ni psihicki ni finansijski da ispostujem "nutritijent timing" pa ne gledam toliko striktno na formu vec gledam da nabacujem "masu", a forme ce biti kad dodje red na definiciju. Ni sada situacija nije losa, nisam se usvinjio, ali sam zamastio trbusnjake malo, ne vide se kao pre  :)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Nitro
Gost
« Odgovor #9 poslato: Septembar 16, 2009, 10:04:30 pre podne »

pa to se i ja pitam ,al kaze da je na ''masi'' pa bolje to ujutru da mesa ako vec mesa... :D
5 zumanaca od nasih domacih proizvodjaca ili s klase kupovne je mnogo vise masti....
da napomenem ove klasicne mere za jaje sto nadjete po sajtovima i taj info...to je za jaja od oko 50g after boiling...ova nasa imaju i oko 70 pa sad vidite
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #8 poslato: Septembar 15, 2009, 10:51:57 posle podne »

A zašto mešaš uh+masti?
5 žumanaca je ~30 gr. masti, ako se ne varam...
ok, dobra strana je što su kompleksni a ne prosti ugljeni hidrati, al opet... ???
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #7 poslato: Septembar 15, 2009, 10:48:38 posle podne »

5 jaja je uvrh glave,ne treba ti nista sa strane..zumance nije lako z avarenje
Sačuvana
Nikolic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348


« Odgovor #6 poslato: Septembar 15, 2009, 10:32:41 posle podne »

A recimo ova "moja" varijanta? Ja cim otvorim oci idem i smuckam jednu mericu wheya i popijem to odmah, zatim spremim ovsene i oljustim jaja sto traje nekih 10 min. najvise i onda jedem jaja i ovsene. Ja mislim da se u tom slucaju whey ne baca? Ili je mozda bolja varijanta da pojedem jaja i ovsene, pa da zasladim wheyom? Whey je tu kao dopuna proteina, mada ne znam koliko mi je zaista potreban jer doruckujem 5 celih jajeta i nepunu mericu wheya sa 150gr. ovsenih?
Imas u jaja 30gr protein + taj whey sa ovsenim oko 15gr pa i u ovsenim imas nesto sto ti dodje na oko 50gr minimum a nisi na aas, tako da ti je po meni ta merica whey-a visak.
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #5 poslato: Septembar 15, 2009, 10:13:01 posle podne »

A recimo ova "moja" varijanta? Ja cim otvorim oci idem i smuckam jednu mericu wheya i popijem to odmah, zatim spremim ovsene i oljustim jaja sto traje nekih 10 min. najvise i onda jedem jaja i ovsene. Ja mislim da se u tom slucaju whey ne baca? Ili je mozda bolja varijanta da pojedem jaja i ovsene, pa da zasladim wheyom? Whey je tu kao dopuna proteina, mada ne znam koliko mi je zaista potreban jer doruckujem 5 celih jajeta i nepunu mericu wheya sa 150gr. ovsenih?
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Nitro
Gost
« Odgovor #4 poslato: Septembar 15, 2009, 08:14:33 posle podne »

nesto izmedju brzog i srednje svarljivog proteina je idealno za dorucak,npr tuna...isto vazi i za hidrate..bez obzira sto je ujutru ins osetljivost velika,racunamo da necemo odma jeste posle..lupam sat vremena...tako da ako uzmemo dosta brzih uh oni ce samo protrcati kroz organizam i onda napraviti pad..bas je Pedja pricao o tome jednom...treba nesto sto ce ujutru da obezbedi delimicno brz ali konstantan priliv energije...a da napomenem bez obzira na jaku ins osetljivost ujutru,ona nemoze ni ukom pogledu da se poredi sa osetljivoscu posle treninga...neki ljudi nekad samo stignu 5-6 sati da spavaju zbog posla...tako da jos ako se recimo uzme kazein pred spavanje ta osetljivost ujutru i nece biti velika...mora da postoji kalorijski ''gap'' tokom spavanja
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 17 upita.