TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 04:06:04 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc  (Pročitano 11228 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #68 poslato: Novembar 19, 2009, 06:40:48 posle podne »

Heh :)... varaju vas oci  ;D
Problem je sto je mnogo lakse uociti razliku na tim mestima gde ima malo masti... Kada bi mogao da se izmori procentualno videli bi da se i te kako sagorevaju masti npr eto sa stomaka, gluteusa... ali posto tu postoji mnogo slojeva :) kod ljudi koji imaju viska masti onda to bas i nije kratkotrajan proces pa iako dodje do smanjenja, tesko se vidi jer je ostao veci deo...

znači idu sa svih mesta samo se kasnije vidi na kritičnim ;)

toliko puta sam mršavila i gojila se da imam više nego solidno iskustvo sa svojim telom i hormonima u njima... prvo se stanje struk, a guza ako se smanji, smanji se na kraju.. vidim to po pantalonama...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #67 poslato: Novembar 18, 2009, 12:22:14 posle podne »

Kako kod koga, meni se prvo jave plocice, pa sve ostalo...  :)

naravno da je individualno, ali uglavnom je takav tip gojaznosti (stomak) karakteristican za muski deo populacije....

kod god ima malo vise masti merenjem obima ce lako utvrditi odakle najpre "silaze" centimetri
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #66 poslato: Novembar 18, 2009, 09:20:04 pre podne »

Heh :)... varaju vas oci  ;D
Problem je sto je mnogo lakse uociti razliku na tim mestima gde ima malo masti... Kada bi mogao da se izmori procentualno videli bi da se i te kako sagorevaju masti npr eto sa stomaka, gluteusa... ali posto tu postoji mnogo slojeva :) kod ljudi koji imaju viska masti onda to bas i nije kratkotrajan proces pa iako dodje do smanjenja, tesko se vidi jer je ostao veci deo...
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #65 poslato: Novembar 17, 2009, 09:01:06 posle podne »

Kako kod koga, meni se prvo jave plocice, pa sve ostalo...  :)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #64 poslato: Novembar 17, 2009, 07:13:31 posle podne »

Logicno, prvo se sida sa mesta gde ga ima najvise... a to je upravo stomak, struk i okolina... e sad ako ga ima puno to ce polao jako ici, ali treba biti uporan... msm naravno da je nemoguce skinuti malo masti npr sa ruku ako je npr pivski stomak, to je i ludom jasno :)
Рекао сам да није тачно то да се прво скида са накритичнијих места,што си ти тврдио.

Ne slažem se... silazi prvo sa najtanjih mesta... sve devojke znaju da im guza ostaje poslednja nedefinisana, a muškarcima su pločice na stomaku poslednja stavr koja će se javiti...
Sačuvana
Viljuska
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 270

« Odgovor #63 poslato: Novembar 17, 2009, 03:18:37 posle podne »

ufff...bem ga....a znas koliko su mi noge ko plinske boce....imam vece noge od pola likowa u teretani a imam 17 god strasno:):)XD
Значи разликуј сало од мишића,то колике ти ноге имаш ћеш видети када одрадиш дефку...Као што ти је Никеј рекао мораће мало и да се "од горе" изгуби мишића али ћеш када се "исечеш" имати сигурно бољи изглед....Сало се прво скида са оних места где га има најмање па тек онда на ред долазе он "критични" делови.


salo ne bira sad e na ruci imam najmanje sacu ja odatle,to su nebuloze,salo se skida ravnomerno odasvuda,hormonski disbalansi u telu doduse mogu odrediti gde ce biti ta kriticna mesta,ali daleko od toga da salo ide prvo gde ga ima najmanje...bila je jedna fina tema o tome kako uticati na ta kriticna mesta i koji hormon je moguci problem na osnovu nekih generalizovanih karakteristika gojenja

Нешто ми је нејасно,ако код неког нпр. се масне наслаге нагомиолавају више у пределу стомака,унутрашњег дела бутина,......зар није логично да сало прво нестане са оних делова где га има најмање,па онда са оних "критичнијих" делова?
Sačuvana
'''Оћу ја да изјавим нешто за дневник.Ономад сам гледао на телевизору,је л' знаш бре ти несрећо да су Срби најстарији народ?Док су Шваба и Енглез и Американац пре 600 година јели свињу с рукама,ми смо имали ово.Па лепо виљушком боц,на српском двору ми с виљушком боц а Шваба с рукама уста га ..бем''
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #62 poslato: Novembar 17, 2009, 10:23:55 pre podne »

ko je ikad mršavio više od 3-4 kg  vrlo jasno zna odakle se najpre "skidalo" salo... što je naravno individualno

kao što rekoh meni se uvek prvo stanji struk, stomak, ruke, obrazi, grudi i potrebni su meseci da se vidi pomak na nogama...

a to znam tako što merim obime redovno i zapisujem.  Probajte, nije teško!
Sačuvana
Viljuska
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 270

« Odgovor #61 poslato: Novembar 16, 2009, 08:19:51 posle podne »

Logicno, prvo se sida sa mesta gde ga ima najvise... a to je upravo stomak, struk i okolina... e sad ako ga ima puno to ce polao jako ici, ali treba biti uporan... msm naravno da je nemoguce skinuti malo masti npr sa ruku ako je npr pivski stomak, to je i ludom jasno :)
Рекао сам да није тачно то да се прво скида са накритичнијих места,што си ти тврдио.
Sačuvana
'''Оћу ја да изјавим нешто за дневник.Ономад сам гледао на телевизору,је л' знаш бре ти несрећо да су Срби најстарији народ?Док су Шваба и Енглез и Американац пре 600 година јели свињу с рукама,ми смо имали ово.Па лепо виљушком боц,на српском двору ми с виљушком боц а Шваба с рукама уста га ..бем''
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #60 poslato: Novembar 16, 2009, 08:15:29 posle podne »

Naravno da ce najvecim delom otici odande gde ga ima najvise... Neznam otkud uopste ideja da to nije tacno. Naravno da genetika i hormoni imaju bitnu ulogu, ali ne moze se protiv prirode. Isto je i kada se dobija, ta najkriticnija mesta se lako skidaju ali lako i dobijaju (stomak i okolina)
Sačuvana
ZnachiBilder
Gost
« Odgovor #59 poslato: Novembar 16, 2009, 07:59:16 posle podne »

hvala svima na savetima....odusto sam od ideje da smanjim noge....

sad sam poceo krvnicki da treniram noge pa shta bude....:):)xD
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #58 poslato: Novembar 16, 2009, 05:41:44 posle podne »

Logicno, prvo se sida sa mesta gde ga ima najvise... a to je upravo stomak, struk i okolina... e sad ako ga ima puno to ce polao jako ici, ali treba biti uporan... msm naravno da je nemoguce skinuti malo masti npr sa ruku ako je npr pivski stomak, to je i ludom jasno :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #57 poslato: Novembar 16, 2009, 03:37:30 posle podne »

Hans verovatno misli u nenatural uslovima,gde dolazi do hormonskog disbalansa.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #56 poslato: Novembar 16, 2009, 02:37:43 posle podne »

ufff...bem ga....a znas koliko su mi noge ko plinske boce....imam vece noge od pola likowa u teretani a imam 17 god strasno:):)XD
Значи разликуј сало од мишића,то колике ти ноге имаш ћеш видети када одрадиш дефку...Као што ти је Никеј рекао мораће мало и да се "од горе" изгуби мишића али ћеш када се "исечеш" имати сигурно бољи изглед....Сало се прво скида са оних места где га има најмање па тек онда на ред долазе он "критични" делови.


salo ne bira sad e na ruci imam najmanje sacu ja odatle,to su nebuloze,salo se skida ravnomerno odasvuda,hormonski disbalansi u telu doduse mogu odrediti gde ce biti ta kriticna mesta,ali daleko od toga da salo ide prvo gde ga ima najmanje...bila je jedna fina tema o tome kako uticati na ta kriticna mesta i koji hormon je moguci problem na osnovu nekih generalizovanih karakteristika gojenja


nisu to hromonski disbalansi - to su hormoni, izbalansirani.. normalno je da žene imaju više progestrona i estrogena i zato više sala oko guze npr...
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #55 poslato: Novembar 16, 2009, 05:47:02 pre podne »

ufff...bem ga....a znas koliko su mi noge ko plinske boce....imam vece noge od pola likowa u teretani a imam 17 god strasno:):)XD
Значи разликуј сало од мишића,то колике ти ноге имаш ћеш видети када одрадиш дефку...Као што ти је Никеј рекао мораће мало и да се "од горе" изгуби мишића али ћеш када се "исечеш" имати сигурно бољи изглед....Сало се прво скида са оних места где га има најмање па тек онда на ред долазе он "критични" делови.


salo ne bira sad e na ruci imam najmanje sacu ja odatle,to su nebuloze,salo se skida ravnomerno odasvuda,hormonski disbalansi u telu doduse mogu odrediti gde ce biti ta kriticna mesta,ali daleko od toga da salo ide prvo gde ga ima najmanje...bila je jedna fina tema o tome kako uticati na ta kriticna mesta i koji hormon je moguci problem na osnovu nekih generalizovanih karakteristika gojenja
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #54 poslato: Novembar 16, 2009, 05:42:10 pre podne »

To sto ti hoces je neizvodljivo... Radi ti celo telo i nista ne brini, nece ti noge nesto extremno hipertrofirati  ;) Eh kad bi to bilo tako lako   ;D
A sto se tice vezbi za noge, ja sam citao da za kvadse, bas treba povecati broj ponavljanja na 12-20 u seriji i da tako brze napreduju isto kao i kod misica ramena recimo gde je bolje raditi vise ponavljanja za hipertrofiju...

sve preko 14 ponavljanja ima jako malo veze sa hipertrofijom. Ustvari za hipertrofiju je cak korisnije raditi 1 ponavljanje nego 20... ali najbolje se drzati onoga 6-12 jer to je pravi % od 1RM
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 17 upita.