TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 09:44:12 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc  (Pročitano 11226 puta)
Mr.X
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


« Odgovor #38 poslato: Novembar 15, 2009, 08:21:17 pre podne »

To sto ti hoces je neizvodljivo... Radi ti celo telo i nista ne brini, nece ti noge nesto extremno hipertrofirati  ;) Eh kad bi to bilo tako lako   ;D
A sto se tice vezbi za noge, ja sam citao da za kvadse, bas treba povecati broj ponavljanja na 12-20 u seriji i da tako brze napreduju isto kao i kod misica ramena recimo gde je bolje raditi vise ponavljanja za hipertrofiju...

Citao si gde?
Sačuvana
Viljuska
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 270

« Odgovor #37 poslato: Novembar 14, 2009, 03:02:03 posle podne »

ufff...bem ga....a znas koliko su mi noge ko plinske boce....imam vece noge od pola likowa u teretani a imam 17 god strasno:):)XD
Значи разликуј сало од мишића,то колике ти ноге имаш ћеш видети када одрадиш дефку...Као што ти је Никеј рекао мораће мало и да се "од горе" изгуби мишића али ћеш када се "исечеш" имати сигурно бољи изглед....Сало се прво скида са оних места где га има најмање па тек онда на ред долазе он "критични" делови.
Sačuvana
'''Оћу ја да изјавим нешто за дневник.Ономад сам гледао на телевизору,је л' знаш бре ти несрећо да су Срби најстарији народ?Док су Шваба и Енглез и Американац пре 600 година јели свињу с рукама,ми смо имали ово.Па лепо виљушком боц,на српском двору ми с виљушком боц а Шваба с рукама уста га ..бем''
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #36 poslato: Novembar 14, 2009, 12:53:57 posle podne »

Pa i ja imam losu formu na nogama u odnosu na gornji deo i ogromne su, pa ih radim ko lud, i cini mi se da kako prolazi vreme iako one rastu, a forma je ista, da izgledaju sve bolje i bolje... A kakav sam posao oko njih napravio cu videti kad dodje leto i kad odradim dijetu  ;)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
ZnachiBilder
Gost
« Odgovor #35 poslato: Novembar 14, 2009, 12:50:58 posle podne »

ufff...bem ga....a znas koliko su mi noge ko plinske boce....imam vece noge od pola likowa u teretani a imam 17 god strasno:):)XD
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #34 poslato: Novembar 14, 2009, 12:45:38 posle podne »

To sto ti hoces je neizvodljivo... Radi ti celo telo i nista ne brini, nece ti noge nesto extremno hipertrofirati  ;) Eh kad bi to bilo tako lako   ;D
A sto se tice vezbi za noge, ja sam citao da za kvadse, bas treba povecati broj ponavljanja na 12-20 u seriji i da tako brze napreduju isto kao i kod misica ramena recimo gde je bolje raditi vise ponavljanja za hipertrofiju...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
ZnachiBilder
Gost
« Odgovor #33 poslato: Novembar 14, 2009, 12:14:38 posle podne »

e vidis sad to mene kobka....ja necu da mi noge rastu..ali hocu da mi raste rornji deo....e sad jedan kaze da radim samo noznu ekstenziju a neko da cepam sve....:):)xD....
Sačuvana
Mr.X
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


« Odgovor #32 poslato: Novembar 14, 2009, 10:38:49 pre podne »

imam josh jedno pitanje.....meni svi pricaju da ne radim legg press jel je to za masu na nogama.....zanima me neko vashe misljenje....??:)XD

Raspon ponavljanja izmedju 6-12  najvise utice na hipertrofiju(misicni rast).Ako zelis da vezbas noge a da one ne "rastu" onda bi trebao da radis od 20-30 ponavljanja jer ces na taj nacin minimalno hipertrofirati,a zadrzaces tonus misica!

Osnovne vezbe kao sto su leg press,cucanj,iskorak...itd vise uticu na misicni rast od izolacionih......

Ako zelis da sprecis misicni rast,to mozes da izvedes i smanjivanjem proteinskog unosa.Imaj u vidu da ces tako spreciti i ostale misicne partije da napreduju
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #31 poslato: Novembar 14, 2009, 12:24:42 pre podne »

nema na cemu.
Sačuvana
ZnachiBilder
Gost
« Odgovor #30 poslato: Novembar 14, 2009, 12:23:07 pre podne »

hwala ti marko...:)xD
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #29 poslato: Novembar 13, 2009, 11:37:18 posle podne »

imam josh jedno pitanje.....meni svi pricaju da ne radim legg press jel je to za masu na nogama.....zanima me neko vashe misljenje....??:)XD
Ne postoje vezbe za masu i za definiciju,vec osnovne i izolacione vezbe.Masa misicna i definicija zavise od nacina ishrane,broja ponavljanja ,inteziteta treninga.U svakom slucaju treba da radis leg press
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #28 poslato: Novembar 13, 2009, 09:02:27 posle podne »

Sto se tice proteina dobro je, ali, ali...
Ubaci malo hidrata za dorucak, onu integralnu testeninu prebaci u obrok posle treninga, ubaci salatu u svaki obrok i gledaj da u svakom obroku u kome nemas hidrata uzimas badem, lesnik ili orahe, izbaci whey pred spavanje, izbaci voce sem mozda malo u dorucku mozes
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
ZnachiBilder
Gost
« Odgovor #27 poslato: Novembar 13, 2009, 08:56:16 posle podne »

znachi da cepam to...e vala od sutra ima brutalno da radim noge.....:)

e a za oshranu sto sam napisao....jel walja..:)xD
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #26 poslato: Novembar 13, 2009, 08:51:01 posle podne »

Leg press je odlicna vezba za noge!
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
ZnachiBilder
Gost
« Odgovor #25 poslato: Novembar 13, 2009, 08:17:43 posle podne »

imam josh jedno pitanje.....meni svi pricaju da ne radim legg press jel je to za masu na nogama.....zanima me neko vashe misljenje....??:)XD
Sačuvana
ZnachiBilder
Gost
« Odgovor #24 poslato: Novembar 13, 2009, 07:31:20 posle podne »

hwala...eo ja cu da napisem ishranu pa mi vi recite shta treba da izbacim i shta da ubacim...

1.4jaja i sira...ili samo kuvana jaja
2.tunjevina,100g mladog sira
trening
2 merice wheya i 1 dextroze
3.belo meso,mladi sir,0,5l joruta
4.tunjevina,mladi sir 100g
5.integralne makarone,mladi sir,Whey 1 merica

i jedem skoro svaki dan voce,badem kikiriki...:):)xD

shta treba da ubacim a shta da izbacim:)
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 17 upita.