TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 06:33:20 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc  (Pročitano 11229 puta)
Vladaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #8 poslato: Oktobar 14, 2009, 12:14:14 posle podne »

Hvala...  ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 12, 2009, 10:04:05 pre podne »

Novi sam clan vaseg foruma pa se izvinjavam unapred ako je neko,nesto slicno napisao a ja nisam procitao.
Borim se sa kilogramima duze vreme,pazio na ishranu,koristio neke suplemente i smanjio stomak za vise od 70%. E sada dolazi onaj deo kada mi ostane malo sala i to u donjem delu stomaka dok u gornjem pocinju da se polako pojavljuju prvi oblici trbusnjaka. Razmisljao sam da sad uzmem neke suplemente koji ce mi pomoci da skinem malo tog stomaka i da radim na definiciji,pa sam hteo da pitam,da mi preporucite neki proizvod,da skinem jos to malo sala i da napravim definiciju... Razmisljao sam o kombinaciji Tribulusa i L-karnitina ?

Hvala unapred... ;D

prelistaj teme, nacices sigurno predloge za kvalitetne obroke.

Samo bih prokomentarisala suplementaciju, tribulus nikako, mozda cak nista za pocetak dok ne sredis ishranu jer nece biti nikakvog efekta bez nje...

drugo, skola ti nije izgovor jer svi mi imamo neke obaveze, tipa posao, skola, fakultet... uvek mozes poneti hranu od kuce
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #6 poslato: Oktobar 11, 2009, 06:01:40 posle podne »

ishrana sa puno belančevina (piletina, ćuretina, jaja, oslić, tunjevina, nemasni sir) i povrća (blitva, spanać, kupus, salata...)
izbegavaj pekare - već će ti to biti dosta za dijetu.... nosi klopu u školu od kuće..
Sačuvana
Viljuska
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 270

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 11, 2009, 04:09:16 posle podne »

Hvala puno na pomoci,samo da jos pitam,koju bi mi vi Dijetu preporucili?
Onako,da nije mnogo rigorozna,posto sam ja skolaras (jos) pa da bi mogao nesto da jedem dok sam u skoli,posto mi je to problem...
Рамазански пост. :D
Sačuvana
'''Оћу ја да изјавим нешто за дневник.Ономад сам гледао на телевизору,је л' знаш бре ти несрећо да су Срби најстарији народ?Док су Шваба и Енглез и Американац пре 600 година јели свињу с рукама,ми смо имали ово.Па лепо виљушком боц,на српском двору ми с виљушком боц а Шваба с рукама уста га ..бем''
Vladaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #4 poslato: Oktobar 11, 2009, 01:32:35 posle podne »

Hvala puno na pomoci,samo da jos pitam,koju bi mi vi Dijetu preporucili?
Onako,da nije mnogo rigorozna,posto sam ja skolaras (jos) pa da bi mogao nesto da jedem dok sam u skoli,posto mi je to problem...

Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #3 poslato: Septembar 30, 2009, 06:16:33 posle podne »

 8) 8) 8)

Novi sam clan vaseg foruma pa se izvinjavam unapred ako je neko,nesto slicno napisao a ja nisam procitao.
Borim se sa kilogramima duze vreme,pazio na ishranu,koristio neke suplemente i smanjio stomak za vise od 70%. E sada dolazi onaj deo kada mi ostane malo sala i to u donjem delu stomaka dok u gornjem pocinju da se polako pojavljuju prvi oblici trbusnjaka. Razmisljao sam da sad uzmem neke suplemente koji ce mi pomoci da skinem malo tog stomaka i da radim na definiciji,pa sam hteo da pitam,da mi preporucite neki proizvod,da skinem jos to malo sala i da napravim definiciju... Razmisljao sam o kombinaciji Tribulusa i L-karnitina ?

Hvala unapred... ;D

to cemu si razmisljao vise nemoj da razmisljas  :)
'kod skidanja masti treba da krenes od pocetka,tj,odgovarajuca ishrana,
odgovarajuci treninzi,pa svi bitniji saplementi kao sto je naveo nitro,pa tek kao
slag na tortu,neki sagorevac  :)
idi i citaj oblasti na forumu vezane za ishranu,korekciju tezine,kardio treninge
i tamo pitaj ako negde zaskripi  :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
Nitro
Gost
« Odgovor #2 poslato: Septembar 30, 2009, 05:48:42 posle podne »

Ne...jak trening,regulisana ishrana,bitni suplementi za odrzanje mase i povecanje performansi kao whey,bcaa,kreatin,omega 3...Ishranom uvek mozes da sredis liniju do kraja...tj sa tim Moras...sagorevac nece nista sam uraditi ako ti ishrana sad nepasuje...sagorevac tek kad ostane jako jako malo,a iz tvoje price vidim da to jos nije blizu....tako da...redukuj kcal,radi rotiranje hidratima,ili izbaci hidrate par dana pa radi punjenje...tip dijete je na tebi da vidis koji odgovara..jednostavna redukcija kalorija nije dovoljna,brzo dovodi telo do navikavanja i zaustavljanja daljeg prometa masti,i jako je losa po postojece misicno tkivo...pogledaj u ostalim forumima teme i iscitaj malo ,trebalo bi da ima...NESTO
Sačuvana
Vladaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #1 poslato: Septembar 30, 2009, 04:26:36 posle podne »

Novi sam clan vaseg foruma pa se izvinjavam unapred ako je neko,nesto slicno napisao a ja nisam procitao.
Borim se sa kilogramima duze vreme,pazio na ishranu,koristio neke suplemente i smanjio stomak za vise od 70%. E sada dolazi onaj deo kada mi ostane malo sala i to u donjem delu stomaka dok u gornjem pocinju da se polako pojavljuju prvi oblici trbusnjaka. Razmisljao sam da sad uzmem neke suplemente koji ce mi pomoci da skinem malo tog stomaka i da radim na definiciji,pa sam hteo da pitam,da mi preporucite neki proizvod,da skinem jos to malo sala i da napravim definiciju... Razmisljao sam o kombinaciji Tribulusa i L-karnitina ?

Hvala unapred... ;D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 18 upita.