TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396387 Teme od strane 25014 Članovi Poslednji član: Dule2812

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 27, 2024, 03:21:04 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: KIKI before/after update  (Pročitano 17526 puta)
alen101st
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 46


« Odgovor #50 poslato: Septembar 19, 2008, 10:44:38 pre podne »

Svaka cast kiki!Inace,kod mene ista situacija kao kod tebe before,175 visok i imam 79kg(prosle zime imao 90kg)...
btw,koliko imas godina?
Sačuvana
kiki_ns
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176

www.stjepanovic.tk
« Odgovor #49 poslato: Septembar 19, 2008, 02:33:19 pre podne »

E Zola daj bre postavi neke radijatore...znas da zima krece a da ona klima ne moz dovoljno da povuce  ::)


Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #48 poslato: Jun 23, 2008, 09:23:04 posle podne »

O da mislim da mozhe.... Evo ja imam sigurno 10 zhivih primera starijih vezbacha koji vezhbaju dosta dugo i kojima je npr hyper mass do jaja protein.... Tako da stazh u teretani ne more ama uopshte nishta da znachi... On mozhe 5 godina za redom da radi iste pogresne stvari koje je radio i prvog dana kad je ushao u teretanu....

potpuno se slazem...
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #47 poslato: Jun 23, 2008, 05:25:30 posle podne »

O da mislim da mozhe.... Evo ja imam sigurno 10 zhivih primera starijih vezbacha koji vezhbaju dosta dugo i kojima je npr hyper mass do jaja protein.... Tako da stazh u teretani ne more ama uopshte nishta da znachi... On mozhe 5 godina za redom da radi iste pogresne stvari koje je radio i prvog dana kad je ushao u teretanu....
Sačuvana

Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #46 poslato: Jun 21, 2008, 05:15:35 posle podne »

Mislim da je Lokk1 hteo reci......Da mozda Kiki preteruje sa svojom formom,da se mozda u3povao da je postigao ne znam sta i da to previse pokazuje,a dosta ljudi na pansportu je postiglo mnogo vise pa ne prave zurku oko toga.....Eto mislim da se polemika vodi oko toga.....
Mislim realno postigao je ono sto je zeleo,uz veliko odricanje itd,ali opet nije nesto sto je vredno 5 temi(lupam) itd,jednostavno ok extra je,ajmo dalje i to je to...
amen!
@kiki
svaka cast za formu
Sačuvana
two more...no matter what...!
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #45 poslato: Jun 21, 2008, 04:47:28 posle podne »

Mislim da je Lokk1 hteo reci......Da mozda Kiki preteruje sa svojom formom,da se mozda u3povao da je postigao ne znam sta i da to previse pokazuje,a dosta ljudi na pansportu je postiglo mnogo vise pa ne prave zurku oko toga.....Eto mislim da se polemika vodi oko toga.....
Mislim realno postigao je ono sto je zeleo,uz veliko odricanje itd,ali opet nije nesto sto je vredno 5 temi(lupam) itd,jednostavno ok extra je,ajmo dalje i to je to...
« Poslednja izmena: Jun 21, 2008, 05:08:45 posle podne od strane Aleksandar Steler » Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Lokk1
Gost
« Odgovor #44 poslato: Jun 20, 2008, 06:03:36 posle podne »

Mislim da niko na ovom forumu nema bolju formu od tebe!
Imas JAKO regulisanu ishranu,i sto je najvaznije imas NEVEROVATNO jaku zelju da postignesh to sta hoces!
Ne znam odkud ti toliko snage da sve to izdrzis,istrajao si,jos malo i mislim da ces biti JAKO ZADOVOLJAN
Ne znam gde ti je izduvni ventl?

Ovo je cist dokaz da covek ako ima volju,i pored povrede,i pored fakulteta,i pored vojske i pored svih ostalih problema,ako ulozi 100% sebe,onda ni rezultat ne moze da izostane!


Steta sto nema na ovom forumu vishe ovakvih vezbacha,koji dele prave savete,koji znaju da posavetuju nas mladje,koji ne lupaju gluposti,kojima ovo nije sve u zivotu,koji vode normalan zivot,sa kojima mozes normalno da popricas,da zatrazis pravi savet...


Odricao si se mnogo stvari,i sada ti zelim da finisiras i odradis jos to sto zelis u INAT onima koji su ti "friend-ovi" na forumu,a na PM te pljuju i omalovazavaju!

i za takvo slikanje treba imati stila,sto bi reko jedan moj drug,nadam se da znas ko je u putanju "ne mozes imati kockastu glavu,nositi cipele i bele carape :) "

Jednostavno ili imas taj smek ili nemas!

Sve pohvale od mene,ne samo na izgled,nego i na ostale ljudske osobine!

SAMO NAPRED!!!

Sportski Pozdrav





ok razumem ja da si ti neam pojma koliko fasciniran kikijem shto je ok .. ali ovo vishe moze da se protumachi kao hate ostalim ljudima sa ovog foruma .. kao svi ovde su no liferi niko ne studira niko se ne povredjuje niko nema devojku i ne znam shta ... ehmmm vazi tvoje shvatanje me zabrinjava .. a kakva je to pricha o stilu .. brate BB je sport ? nema stila nema shmeka ...ovde mishici govore ... za stil cemo naci neke art forume da lepo vidimo ko ima lepshe boxerice :) ... i kakva je to pricha najbolja forma na forumu ??? opet kazem kikiju svaka cast ... ali kad tako kazesh to je prosto hate za mr perfecta, hansa  , spartaka , franca i josh brdo ljudi .. ako ti se ne svidja taj look poshto vidim da ti je bitniji shmek i ,,stil'' od simetrije i mase eo ti onda uzmi acu stelera koji nema taj extreme izgled nego je dechko model i jedno 2 svetlostne godine ispred kikijeve forme ... tako da ...SAMO REALNO :)

@kiki : ako ti je ovo cilj onda svaka chast ... poshto verovatno nema vece satisfakcije nego kad ostvarish ono shto si zacrtao :) ...  al kad si vec postavio sliek da bacim komentar ... ramena i grudi su mi najslabije partije  .. trapez ti je mnogo dominantniji tako da kada bi to popravio izgledao bi bolje ... a grudi sa obzirom na grudni kosh mogu isto bolje da izgeldaju + podlaktice nisu neshto velike ... toliko od mene ..
« Poslednja izmena: Jun 20, 2008, 06:13:39 posle podne od strane Lokk1 » Sačuvana
MARKO-187
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38

« Odgovor #43 poslato: Jun 20, 2008, 03:36:47 posle podne »

stvarno svaka cast za izgled
narocito mi se svidjaju grudi i ramena!
stomak ti je ekstra!

kazi mi koji su ti ciljevi koliko imas kila?
i napishi molim te tvoj program ishrane,zanima me sta jedes?

kod mene u teretani ima neki klinac koji je izlazio na takmicenje,a izgleda losije od tebe,pa me zanima da li ti imas takve ambicije(tipa neki bodi fitnes)
mada taj momak je izlazio na takmicenje zato sto ga je nagovorio neki bb,pa se izblamirao,a taj bb kasnije likovao i ismejao ga
(stvarno ne razumem takve ljude)

citam post od @sekulaNS i stvarno ne mogu da verujem
pa jbt,i ja sam u civilnoj vojsci i student,i teretana mi je samo hobi,izduvni ventil sto se kaze :)
a kod tebe je isti slucaj,mada kad sam prvi put video slike iskreno da ti kazem pomislio sam,"ma ovo je neki FANATIC kome je to sve u zivotu"
nemoj da se ljutis,ja sam stekao takav utisak kad sam video slike na prvi pogled,ali stvarno si MAX dobro pripremljen,i skladno gradjen

Pitao bi te za ishranu na private,ali ne mogu da posaljem,raspitao sam se,treba 150 poruka,tako da bih te jos jednom zamolio da malo detaljnije napises program ishrane,kolikodugo traje,i sve sto ide uz to,naravno ako te ne mrzi!

Sportski Pozdrav
Sačuvana
kiki_ns
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176

www.stjepanovic.tk
« Odgovor #42 poslato: Jun 19, 2008, 12:26:03 posle podne »

@Zoran Boca
Znas vec,manje price sa strane i praznih postova a vise rada!!!
@Goran
Komentar od tako nekog znaci sigurno dosta!
@Zola!!
Znas i sam po sebi koliko je ovo odricanja,naravno kod mene  u daleko manjoj meri!!!
@Franz
Pa lako je otici na masu + ne kvalitetnu na kojoj cu dobiti +15kg.Tesko je ovo odrzavati
ali imam cilj pa mi je samo taj termin bitan.
Rame,ledja,ruka,grudi su i dalje u OUT-u ali to slike ne govorre.
@Ogy
Video si formu kod mene kad si se zaprepastio koliko sma "masan".
ovo je dijeta bez trunke varanja i izmotavanja.
Swe je max max regulisano i bolje ne moze.
@Sekula
Znas i sam SWE.
@Benyy
U potpunosti si u pravu sto se tice povreda!

Hwala swima
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #41 poslato: Jun 19, 2008, 01:25:39 pre podne »

hehe kako covek ima cudne trbusnjake, nekako podignute :D

Izdefinisao si sve sto se moglo, vidi se da se trud isplatio..
Nego pazi se tih povreda, nemoj to da ti stane na put perfect body-a :-)
Sačuvana
sekulaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 314


« Odgovor #40 poslato: Jun 19, 2008, 01:21:24 pre podne »

Mislim da niko na ovom forumu nema bolju formu od tebe!
Imas JAKO regulisanu ishranu,i sto je najvaznije imas NEVEROVATNO jaku zelju da postignesh to sta hoces!
Ne znam odkud ti toliko snage da sve to izdrzis,istrajao si,jos malo i mislim da ces biti JAKO ZADOVOLJAN
Ne znam gde ti je izduvni ventl?

Ovo je cist dokaz da covek ako ima volju,i pored povrede,i pored fakulteta,i pored vojske i pored svih ostalih problema,ako ulozi 100% sebe,onda ni rezultat ne moze da izostane!


Steta sto nema na ovom forumu vishe ovakvih vezbacha,koji dele prave savete,koji znaju da posavetuju nas mladje,koji ne lupaju gluposti,kojima ovo nije sve u zivotu,koji vode normalan zivot,sa kojima mozes normalno da popricas,da zatrazis pravi savet...


Odricao si se mnogo stvari,i sada ti zelim da finisiras i odradis jos to sto zelis u INAT onima koji su ti "friend-ovi" na forumu,a na PM te pljuju i omalovazavaju!

i za takvo slikanje treba imati stila,sto bi reko jedan moj drug,nadam se da znas ko je u putanju "ne mozes imati kockastu glavu,nositi cipele i bele carape :) "

Jednostavno ili imas taj smek ili nemas!

Sve pohvale od mene,ne samo na izgled,nego i na ostale ljudske osobine!

SAMO NAPRED!!!

Sportski Pozdrav




Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #39 poslato: Jun 18, 2008, 02:11:31 posle podne »

idi Sale jebote.... ne verujem.... svaka chast brate!
@Franc avatar zabada....
Sačuvana

SexyFranc
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 545


SexyFranc

« Odgovor #38 poslato: Jun 18, 2008, 12:17:53 posle podne »

tek sada video slike...

to odrzavaj i sada na zimu kreni malo mase... super definicija i forma...


jel ti proslo rame?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12822


Never give up!

« Odgovor #37 poslato: Jun 18, 2008, 11:37:46 pre podne »

Mnogo truda,odricanja i rezultat je tu.svaka cast druze!
Sačuvana
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #36 poslato: Jun 16, 2008, 10:44:28 posle podne »

Svaka cast bas vidni rezultati
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.465 sekundi sa 19 upita.