TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 12:46:41 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko tajminga za suplemente  (Pročitano 7956 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #10 poslato: Oktobar 20, 2009, 10:10:29 posle podne »

Pa recimo da sam malo eksperimentisao prosle godine sa tim i nije bilo lose,sto ne znaci da ti nisi u pravu.Mislim da se malo ljudi previse opterecuju sa nekim stvarima.Ali postoji i dosta proteina sa produzenim dejstvom tako da nema potrebe ni za sirom,uljima i ostalim stvarima.naravno i uslovi pod kojima ja to sve koristim nisu isti kao kod nekog rekreativca.
Sačuvana
Mlaz0r
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 20, 2009, 03:59:54 posle podne »

Prolong ili labrada v60 pre spavanja ili whey protein i kasika lanenog ulja(odvojeno).

Nadam se da to za whey smatras kao zadnju zadnju zadnju alternativu jer....ta kasika lanenog ulja nece nista usportiti znacajnu...zna se koliko i kakve stvari mogu da otegle apsorbciju...secam se klinaca koji su po forumima pisali dali mogu pred spavanje whey i 2 tablete omega i oce li to da im uspori ista...ja mu kazem uzmi burek sa wheyem da ga usporis!..to su mitovi ,da bi varenje bilo usporeno telo mora u zelucu da ima ''smesu'' koja je jednolicna i u kojoj preovladjuje supstanca za sporije pustanje...tipa to se moze srediti sirom mlekom,nekim cvrstim masnim obrokom itd...ali ulja cista...whey ce samo plivati po povrsini jer je lagan...tako da to ne prolazi...
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 20, 2009, 07:10:20 pre podne »

Od suplemenata imam Isobolic, kreatin, glutamin i White Blood! Zanima me u kom tajmingu mogu da ih kombinujem, sto se tice najboljih rezultata (mase)! Konkretno za Isobolic, za ostalo mi je uglavnom poznato!

Ujutro cim ustanes kreatin;
pred trening White Blood,a moze sa njim da se uzme i kreatin umesto ove
jutarnje doze;
posle treninga Isobolic sa kreatinom i glutaminom;

Jedna od popularnih kombinacija je i da se protein ubaci u ovsene pahuljice za dorucak.


Zamolio bih te,da nam prosledis i svoje iskustvo i misljenje o White Blood-u u temi o NO
pod imenom No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO
jer imamo jako malo komentara o ovome NO.
Unapred Hvala.
« Poslednja izmena: Oktobar 20, 2009, 07:13:45 pre podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 19, 2009, 11:59:31 posle podne »

Prolong ili labrada v60 pre spavanja ili whey protein i kasika lanenog ulja(odvojeno).
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 19, 2009, 11:10:25 posle podne »

Da, ali ih ima u smesno maloj kolicini, tako da se i ne osete, razumes? Napisao sam ti, ta i sve takve mesavine su preko 70% whey koncentrat, a ovo ostalo otpada na te mesavine, tako da u jednoj merici ne verujem da imas vise od 3gr. tih sporih proteina a to je premalo za pred spavanje. Zato se drzi ti posnog sira ili uzmi neki cist kazeinski protein  ;)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Darkoman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 61

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 19, 2009, 11:05:57 posle podne »

Evo sta pise na sajtu  http://www.pansport.rs/new/catalog/index.php?id=NU463
Isobolic znaci ima i micelarni kazein i albumin, koncentrat i isolat surutke, pa me ova prva dva bune jer koliko sam upoznat oni su "spori" tako da bi bilo idealno pred spavanje! Hvala na pomoci u svakom slucaju!
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 19, 2009, 11:01:23 posle podne »

Pa on je u sastavu sigurno preko 70% whey koncentrat, a tek ovo ostalo su ti te mesavine i spori proteini, tako da je pred spavanje bespotreban, a za posle treninga idealan  ;) Pred spavanje cepaj posni sir ili ako imas love neki micelar kazein ili scitecov pro long. Mada si umesto glutamina mogao da uzmes bcaa, njih nemas u suplementaciji, a mnogo su ti potrebnije od glutamina i tog NO reaktora, ali kada si vec uzeo to sto si uzeo, onako kako sam ti napisao je najbolje konzumirati. Naravno, nadam se da ti je hrana na prvom mestu i da je skroz sredjena?
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Darkoman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 61

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 19, 2009, 10:54:55 posle podne »

Znaci u principu, isobolic je vazan posle treninga i pored "sporih" proteina, a mislim da bi bilo dobro i pred spavanje ako ne gresim?!
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #2 poslato: Oktobar 19, 2009, 10:50:46 posle podne »

Kreatin mozes ujutru i posle treninga po 5gr., mada ti je samo posle treninga realno potreban. White blood pre treninga, isobolic posle treninga mericu-dve sa plafon 30gr dextroze ili maltodextrina, za glutaminom apsolutno nemas potrebe dok radis masu. Bolje ga sacuvaj kada ti dodje red na dijetu pa ga tad iskoristi jer ce ti tada biti potreban... I to ti je to  :)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Darkoman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 61

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 19, 2009, 10:19:36 posle podne »

Od suplemenata imam Isobolic, kreatin, glutamin i White Blood! Zanima me u kom tajmingu mogu da ih kombinujem, sto se tice najboljih rezultata (mase)! Konkretno za Isobolic, za ostalo mi je uglavnom poznato!
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 17 upita.